Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,789 μέλη και 2,440,576 μηνύματα σε 76,682 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 194 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι κάνει τους άντρες να θέλουν να δεσμευτούν;

dimitris athens

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο dimitris athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών . Έχει γράψει 148 μηνύματα.

O dimitris athens έγραψε: στις 18:23, 15-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Αυτος που συναισθηματικα ειναι καλυμενος απο τη γυναικα του και περναει ομορφα, οχι καλο μου...δε θα της καθησει....
Υπαρχουν και αυτοι οι ανδρες...οσο περιεργο και να σου φαινεται....

(μα τι στο Δια, μονο εγω εχω γνωρισει τετοιους ανθρωπους?!)
Τι πάει να πει τους έχεις γνωρίσει? Επειδή λένε έτσι? Δηλαδή εσύ πιστεύεις πραγματικά το φαίνεσθε? Αν αυτός που γνώρισες χτες ήταν με μια ρωσσίδα στο ξενοδοχείο τάδε για μια ώρα εσύ είσαι σε θέση να το γνωρίζεις? Ξέρεις κανέναν που να κάνει αρπαχτές ή να πηγαίνει με βίζιτες να βγαίνει να το διατυμπανίζει στον κύκλο του?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 842 μηνύματα.

H Niyia έγραψε: στις 18:26, 15-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Μα εκείνος σίγουρα είναι ερωτευμένος, κανείς δεν το αμφισβητεί αυτό.. το θέμα είναι τι ερωτεύτηκε; Και τι μέτρησε πιο πολύ γι' αυτόν και της πρότεινε να τα παρατήσει όλα και να έρθει να μείνει σπίτι του σε αρκετά σύντομο χρονικό διάστημα, χωρίς εκείνη να ξέρει την γλώσσα ή να υπάρχει άμεση προοπτική να βρει δουλειά.. ; Αυτό ρωτάω..

Και γιατί άλλοι που επίσης είναι ερωτευμένοι δεν κάνουν κάτι αντίστοιχο; Γιατί κάτι τέτοιο δεν συνηθίζεται; Έκανε κάτι ιδιαίτερο εκείνη, ή εκείνος βρέθηκε σε περίεργη φάση;
Ας μην ψάχνουμε αιτία στον έρωτα κ στην αγάπη...
Όταν μπορούμε να βρούμε οποιοδήποτε λόγο για την αγάπη τη δική μας ή του άλλου, τότε αυτό δεν είναι αγάπη. Η αγάπη δεν έχει κανένα ελατήριο, είναι απλή, χωρίς στόχο, χωρίς αιτία. Γιαυτό είναι τόσο όμορφη!
Επίσης, η αγάπη απλά συμβαίνει δεν την κηνυγάμε...

Αρχική Δημοσίευση από dimitris athens
Tι είναι ακατανόητο? Ενας άνδρας θα καθήσει με μια γυναίκα μόνο αν αυτό του λύνει το οικονομικό πρόβλημα ή την χρειάζεται για να του κάνει παιδιά αλλιώς δεν υπάρχει κανένας άλλος λόγος να δεσμευθεί. Τόσο πολύπλοκο είναι?
Πολύ πεζός δεν είσαι?
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 18:26, 15-11-07:

Αν αυτός που γνώρισες χτες ήταν με μια ρωσσίδα στο ξενοδοχείο τάδε για μια ώρα εσύ είσαι σε θέση να το γνωρίζεις?
Είσαι εσύ;
Παράθεση

dimitris athens

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο dimitris athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών . Έχει γράψει 148 μηνύματα.

O dimitris athens έγραψε: στις 18:31, 15-11-07:

Οχι εγώ χθες δεν ήμουν σε ξενοδοχείο με ρωσίδα ,ούτε και ποτέ. Δεν είμαι δεσμευμένος οπότε όταν βαριέμαι την γκόμενα μου και θέλω αλλαγή παίρνω ρωσίδες στο σπίτι μου. δεν υπάρχει λόγος να τρέχω σε ξενοδοχεία. Αν δεσμευτώ κάποια στιγμή θα κάνω ότι κάνει όλος ο κόσμος. Μασατζίδικα ,ξενοδοχεία...τόσες λύσεις υπάρχουν για όλους που μετά πηγαίνουν λουλούδια στην γυναίκα τους για να τους δείξουν πόσο την αγαπούν.
Παράθεση

dimitris athens

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O dimitris athens έγραψε: στις 18:32, 15-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από Niyia
Ας μην ψάχνουμε αιτία στον έρωτα κ στην αγάπη...
Όταν μπορούμε να βρούμε οποιοδήποτε λόγο για την αγάπη τη δική μας ή του άλλου, τότε αυτό δεν είναι αγάπη. Η αγάπη δεν έχει κανένα ελατήριο, είναι απλή, χωρίς στόχο, χωρίς αιτία. Γιαυτό είναι τόσο όμορφη!
Επίσης, η αγάπη απλά συμβαίνει δεν την κηνυγάμε...

Πολύ πεζός δεν είσαι?
Αντικειμενικός. Στα φόρα λέμε την αλήθεια. Στις γυναίκες κατ ιδίαν λέμε ότι θέλουν να ακούσουν. Το ένστικτο της αναπαραγωγής βλέπεις...
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 18:36, 15-11-07:

Οχι εγώ χθες δεν ήμουν σε ξενοδοχείο με ρωσίδα ,ούτε και ποτέ. Δεν είμαι δεσμευμένος οπότε όταν βαριέμαι την γκόμενα μου και θέλω αλλαγή παίρνω ρωσίδες στο σπίτι μου. δεν υπάρχει λόγος να τρέχω σε ξενοδοχεία. Αν δεσμευτώ κάποια στιγμή θα κάνω ότι κάνει όλος ο κόσμος. Μασατζίδικα ,ξενοδοχεία...τόσες λύσεις υπάρχουν για όλους που μετά πηγαίνουν λουλούδια στην γυναίκα τους για να τους δείξουν πόσο την αγαπούν.
Διάβασε καλύτερα την ερώτηση μου. Δεν σε ρώτησα τι κάνεις εσύ, ούτε με ενδιαφέρει.
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 842 μηνύματα.

H Niyia έγραψε: στις 18:36, 15-11-07:

Αντικειμενικός. Στα φόρα λέμε την αλήθεια. Στις γυναίκες κατ ιδίαν λέμε ότι θέλουν να ακούσουν. Το ένστικτο της αναπαραγωγής βλέπεις...
Κ είσαι κ παντρεμένος είπες, ε?

τώρα δε ξέρω γτ νιώθω άσχημα για την γυναίκα σου.....
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 18:38, 15-11-07:

Επειδη μεταπηδας απο το ενα θεμα στο αλλο...και αδυνατω να σε ακολουθησω...
Απλα θα σου πω το εξης:
Ο δικος μου κυκλος δεν απαρτιζεται απο ατομα που καταφευγουν σε μπουρδελα, ρωσιδες κ.ο.κ.... απλα ζουμε σε διαφορετικους κοσμους! pas mal!!
Να υπαρχει και ποικιλια βρε αδερφε!
Και κατι αλλο....μη μου πεις παλι οτι δεν μπορω να γνωριζω...ασε να ξερω καλυτερα εγω τις επαφες μου απο οποιονδηποτε ασχετο....
Ευχαριστω!

Σου διαφευγει το γεγονος, οτι δεν ειναι ολοι σαν και ΕΣΕΝΑ!!!
Σου ειναι τοσο δυσκολο να το χωνεψεις?!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Oralee : 15-11-07 στις 19:30. Αιτία: Ένωση συνεχόμενων ποστ :)
Παράθεση

dimitris athens

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O dimitris athens έγραψε: στις 19:24, 15-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από Niyia
Κ είσαι κ παντρεμένος είπες, ε?

τώρα δε ξέρω γτ νιώθω άσχημα για την γυναίκα σου.....
Oχι παντρεμένος. Γκόμενα έχω και την έχω στα ώπα ώπα. Τίποτε δεν της λείπει και κάνει σαν τρελή για μένα.

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Επειδη μεταπηδας απο το ενα θεμα στο αλλο...και αδυνατω να σε ακολουθησω...
Απλα θα σου πω το εξης:
Ο δικος μου κυκλος δεν απαρτιζεται απο ατομα που καταφευγουν σε μπουρδελα, ρωσιδες κ.ο.κ.... απλα ζουμε σε διαφορετικους κοσμους! pas mal!!
Να υπαρχει και ποικιλια βρε αδερφε!
Και κατι αλλο....μη μου πεις παλι οτι δεν μπορω να γνωριζω...ασε να ξερω καλυτερα εγω τις επαφες μου απο οποιονδηποτε ασχετο....
Ευχαριστω!

Συγνώμμη δεν γνώριζα ότι δεν ζεις στην Ελλάδα του 2007. Εδώ που λες έτσι έχει η πραγματικότητα. Και πορνεία έχουμε αβέρτα και ναρκωτικά και αρπαχτές κάνει ο κόσμος. Καθημερινό φαινόμενο. Αν περάσεις κάποια στιγμή από την Αθήνα ,να πας μια βόλτα πίσω από το δημαρχείο να δεις πώς ψωνίζουν τις ανήλικες μαυρούλες καθώς πρέπει οικογενειάρχες που αγαπούν την γυναίκα τους πάντα και φυσικά είναι η μοναδική αγάπη της ζωής τους όταν είναι μαζί της....

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Διάβασε καλύτερα την ερώτηση μου. Δεν σε ρώτησα τι κάνεις εσύ, ούτε με ενδιαφέρει.
Α αν το γνωρίζω. Φυσικά και το γνωρίζω. Εμμεσα καθώς οι δεκάδες χιλιάδες ιερόδουλες επιβιώνουν μια χαρά στην χώρα μας άρα παρέχουν τις υπηρεσίες τους εκατομμύρια φορές (υπολόγισε 40.000 επί 365 ημέρες με έναν πελάτη την ημέρα σαν κατώτατο όριο) και άμεσα μπορείς να το διαπιστώσεις αν σταθείς μπροστά από οποιοδήποτε φτηνό αθηναικό ξενοδοχείο.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Oralee : 15-11-07 στις 19:29. Αιτία: Ένωση συνεχόμενων ποστ
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 19:33, 15-11-07:

Α αν το γνωρίζω. Φυσικά και το γνωρίζω. Εμμεσα καθώς οι δεκάδες χιλιάδες ιερόδουλες επιβιώνουν μια χαρά στην χώρα μας άρα παρέχουν τις υπηρεσίες τους εκατομμύρια φορές (υπολόγισε 40.000 επί 365 ημέρες με έναν πελάτη την ημέρα σαν κατώτατο όριο) και άμεσα μπορείς να το διαπιστώσεις αν σταθείς μπροστά από οποιοδήποτε φτηνό αθηναικό ξενοδοχείο.
Και οι άντρες στην Ελλάδα είναι χμμμ...5,000,000;
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 19:34, 15-11-07:

Συγνώμμη δεν γνώριζα ότι δεν ζεις στην Ελλάδα του 2007.
εδω ζω, οδο και αριθμο ομως δε δινω!
Εδώ που λες έτσι έχει η πραγματικότητα.

Και πορνεία έχουμε αβέρτα και ναρκωτικά και αρπαχτές κάνει ο κόσμος. Καθημερινό φαινόμενο.
ναι οκ..αυτο σημαινει οτι ακουμπαει ολον τον κοσμο?!
λυπαμαι ειλικρινα εαν εχεις τετοια εντυπωση...δεν ειναι τοσο "μαυρος" ο κοσμος μας!
Αν περάσεις κάποια στιγμή από την Αθήνα ,να πας μια βόλτα πίσω από το δημαρχείο να δεις πώς ψωνίζουν τις ανήλικες μαυρούλες καθώς πρέπει οικογενειάρχες που αγαπούν την γυναίκα τους πάντα και φυσικά είναι η μοναδική αγάπη της ζωής τους όταν είναι μαζί της....
Αυτο που δεν εννοεις να καταλαβεις και δεν κταλαβαινω το γιατι, ειναι οτι δεν ειναι ΟΛΟΙ σαν και ΕΣΕΝΑ!!!!! Ή σαν αυτους που περιγραφεις!
Και να σου πω και κατι αλλο, που επισης αδυνατεις να αντιληφθεις? Με ολα αυτα που γραφεις υποτιμας παρα πολυ τους αντρες και δε θα επρεπε.

φιλικα παντα, ναι???!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Subject to change : 15-11-07 στις 19:43.
Παράθεση

dimitris athens

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O dimitris athens έγραψε: στις 19:40, 15-11-07:

[quote=Neraida;368742]
Συγνώμμη δεν γνώριζα ότι δεν ζεις στην Ελλάδα του 2007.

Εδώ που λες έτσι έχει η πραγματικότητα.

Και πορνεία έχουμε αβέρτα και ναρκωτικά και αρπαχτές κάνει ο κόσμος. Καθημερινό φαινόμενο.

Αν περάσεις κάποια στιγμή από την Αθήνα ,να πας μια βόλτα πίσω από το δημαρχείο να δεις πώς ψωνίζουν τις ανήλικες μαυρούλες καθώς πρέπει οικογενειάρχες που αγαπούν την γυναίκα τους πάντα και φυσικά είναι η μοναδική αγάπη της ζωής τους όταν είναι μαζί της....

φιλικα παντα, ναι???!!
Αλίμονο ,εχθροί είμαστε? Κοίταξε να δεις ,εγώ περιγράφω μια πραγματικότητα. Προσβάλω τους άντρες πώς? Ντροπή είναι να δοκιμάζουν άλλες γυναίκες σε κάθε ευκαιρία? Μα αυτή είναι η φύση του άντρα.
Τώρα για το όλοι που λες ,φυσικά δεν είναι όλοι. Υπάρχουν μάνι μάνι οι μοναχοί ,οι ομοφυλόφιλοι ,οι ανίκανοι και τόσοι άλλοι.Ενας φυσιολογικός άντρας όμως που θα έχει την ευκαιρία να απολαύσει μια όμορφη γυναίκα ασφαλώς θα το πράξει. Δεν γνωρίζω ούτε έναν που είπε όχι.

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Και οι άντρες στην Ελλάδα είναι χμμμ...5,000,000;
Αν υπολογίζεις από βρέφη έως υπέργηρους ναι τόσοι είναι. Αν αφαιρέσεις ανήλικους ,υπέργηρους ,ανίκανους ,ομοφυλόφιλους σεξουαλικά ενεργοί μένουν περίπου 2-2.500.000.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Oralee : 15-11-07 στις 19:45. Αιτία: Ενωση συνεχόμενων ποστ
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 5,258 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 19:43, 15-11-07:

Δεν γνωρίζω ούτε έναν που είπε όχι.
Εγώ γνωρίζω.

Τι σημαίνει αυτό;

-petros
Παράθεση

dimitris athens

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O dimitris athens έγραψε: στις 19:44, 15-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από Petros
Εγώ γνωρίζω.

Τι σημαίνει αυτό;

-petros
Οτι σιγά σιγά θα μεγαλώσεις κι εσύ....
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 19:44, 15-11-07:

Δεν γνωρίζω ούτε έναν που είπε όχι.
Εσυ δε γνωριζεις...εγω ομως γνωριζω πολλους! Οχι απλα εναν!
Και επειδη εσυ δεν γνωριζεις, δε σημαινει οτι δεν υπαρχουν, και πως εγω και τοσοι αλλοι που εχουν την ιδια γνωμη με μενα, εχουμε ψευδαισθησεις!
Εσυ απο την αλλη που θεωρεις οτι το νομισμα εχει μονο μια πλευρα, λυπαμαι, αλλα εχεις!
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 19:44, 15-11-07:

Αλίμονο ,εχθροί είμαστε? Κοίταξε να δεις ,εγώ περιγράφω μια πραγματικότητα. Προσβάλω τους άντρες πώς? Ντροπή είναι να δοκιμάζουν άλλες γυναίκες σε κάθε ευκαιρία? Μα αυτή είναι η φύση του άντρα.
Τώρα για το όλοι που λες ,φυσικά δεν είναι όλοι. Υπάρχουν μάνι μάνι οι μοναχοί ,οι ομοφυλόφιλοι ,οι ανίκανοι και τόσοι άλλοι.Ενας φυσιολογικός άντρας όμως που θα έχει την ευκαιρία να απολαύσει μια όμορφη γυναίκα ασφαλώς θα το πράξει. Δεν γνωρίζω ούτε έναν που είπε όχι.
απο ποτε ενας ομοφυλοφιλος αντρας δεν ειναι φυσιολογικος; και ποιοι ειμαστε εμεις να κρινουμε τον καθεναν για της ιδεες και επιλογες του;

ο καθενας κανει οτι θελει, εσυ φιλε μου μπορεις καθε βραδυ να πας να πηδας την καθε ρωσιδα αλλα και να εχεις καβαντζα την γκομενα στο σπιτι (και στα ωπα ωπα να σ' εχει) ειναι επιλογη σου! οπως ειναι απιλογη μου να αγαπαω και να ερωτευτω ΜΙΑ και μονο γυναικα, και ας ειναι ξαναζεσταμενο φαγητο (οπως ειπες σε ενα αλλο θεμα)

οποιος κανει επιλογες πρεπει να ζησει με αυτες - τελεια και παυλα
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 19:45, 15-11-07:

Αν υπολογίζεις από βρέφη έως υπέργηρους ναι τόσοι είναι. Αν αφαιρέσεις ανήλικους ,υπέργηρους ,ανίκανους ,ομοφυλόφιλους σεξουαλικά ενεργοί μένουν περίπου 2-2.500.000.
Υπάρχουν όμως και διάφοροι (πχ μετανάστες) που δεν καταγράφονται. Οπότε χονδρικά πάμε στους 3,000,000. Φτάνουν για όλους οι ιερόδουλες που ανέφερες οτι υπάρχουν; Ειδικά δεδομένου οτι υπάρχουν τύποι που το χουν σύστημα και πηγαίνουν πολύ συχνά;
Παράθεση

dimitris athens

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O dimitris athens έγραψε: στις 19:51, 15-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
απο ποτε ενας ομοφυλοφιλος αντρας δεν ειναι φυσιολογικος; και ποιοι ειμαστε εμεις να κρινουμε τον καθεναν για της ιδεες και επιλογες του;

ο καθενας κανει οτι θελει, εσυ φιλε μου μπορεις καθε βραδυ να πας να πηδας την καθε ρωσιδα αλλα και να εχεις καβαντζα την γκομενα στο σπιτι (και στα ωπα ωπα να σ' εχει) ειναι επιλογη σου! οπως ειναι απιλογη μου να αγαπαω και να ερωτευτω ΜΙΑ και μονο γυναικα, και ας ειναι ξαναζεσταμενο φαγητο (οπως ειπες σε ενα αλλο θεμα)

οποιος κανει επιλογες πρεπει να ζησει με αυτες - τελεια και παυλα
Εγώ δεν κατηγόρησα τους ομοφυλόφιλους ,τους έβγαλα εκτός υπολογισμού από τους ενεργά σεξουαλικά άνδρες με το άλλο φύλο. Φυσικά ο καθένας κάνει τις επιλογές του , μπορείς με την ίδια λογική να μονάσεις και στο Αγ.Ορος. Εδώ αναφέρουμε τι συμβαίνει όμως στην πραγματικότητα και στην πλειοψηφία.
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 19:55, 15-11-07:

Εγώ δεν κατηγόρησα τους ομοφυλόφιλους ,τους έβγαλα εκτός υπολογισμού από τους ενεργά σεξουαλικά άνδρες με το άλλο φύλο. Φυσικά ο καθένας κάνει τις επιλογές του , μπορείς με την ίδια λογική να μονάσεις και στο Αγ.Ορος. Εδώ αναφέρουμε τι συμβαίνει όμως στην πραγματικότητα και στην πλειοψηφία.
και παλι λαθος κανεις, δεν μπορεις να μην τους υπολογιζεις, υπαρχουν (εστω και σε μικρο ποσοστο) ομοφυλοφιλοι ανδρες που πανε με γυναικες, θα μου πεις τωρα τι σοι ομοφυλοφυλος ειναι αυτος που παει και με γυναικες; η απαντηση ειναι μια και ειναι στο προηγουμενο μου ποστ - εχει να κανει με την επιλογη του καθενος
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,019 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 19:56, 15-11-07:

Τώρα πετάγομαι σαν να μην πω τι αλλά πρέπει να ομολογήσω ότι θα συμφωνήσω με τοΔημήτρη.
Δυστυχώς έχει σε γενικές γραμμές δίκιο αν και έχει μια τάση να είναι ισοπεδωτικός.

Η δικιά μου ένσταση έγκειται στο ότι οι άντρες δεσμεύονται για τους λόγους που αναφέρει στη συνέχεια του γάμου τους (οικονομικά συμφέροντα ή παιδιά.)

Στην αρχή, για να γίνει το βήμα της νομικής δέσμευσης, ήτοι γάμος, συνήθως υπάρχουν και συναισθήματα. όχι όμως μόνο αυτά.
Συνυπολογίζονται και άλλα πράγματα όπως η οικονομική κατάσταση και το εισόδημα. Και από τη μεριά των γυναικών αυτό έτσι?
Μην τρελαθούμε καλός ο έρωτας αλλά δεν τρώγεται.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια