UEFA Εuro 2008

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Εγώ από μικρούλης ήμουν με τους πορτοκαλί. Άλλωστε είναι και το αγαπημένο μου χρώμα! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλά τα πήγαμε... Αποχωρήσαμε από τη διοργάνωση με το κεφάλι (του Χαριστέα) ψηλά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cookie

Νεοφερμένος

Η cookie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
αχ και νομιζα ς σημερα θα κερδιζαμε :(

αλλα βαλαμε γκολ τουλαχιστον.....:Dη αγαπη μου ο νικοπολιδης :redface: αποχωρησε απο την εθνικη ...ουφφφ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ρε παιδιά μόνο εγώ έχω την εντύπωση ότι δεν είναι πια και τόοοοοσο καλός τερματοφύλακας; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
@cookieΗ αγαπη σου ο Νικοπολης, εχει μεγαλη ευθινη στο οτι οτι δεν πειραμε ουτε εναν αγωνα...
@kalypso καποτε ητανε, τωρα πια δεν ειναι...

Τεσπα, δεν περαζει... Μονο για τον αγωνα με την σουηδια πειραζει λογο του το παιχνιδιου που (δεν) παιξαμε, απο εκει και περα παιξαμε, αλλα δεν ειχαμε αυτο που χρειαστικε... Αλλωστε το πειραμε το 2004, ας το παρει και κανας αλλος τωρα... (Πιστευω οι Ολλανδοι, και θελω να το παρουν ειτε οι Ολλανδοι ειτε οι Πορτογαλοι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δεν πειράζει, πάμε για Μουντιάλ :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Aπλά αυτή τη φορά δε μας βγήκε το σύστημα του παιχνιδιού που παίζουμε. Ξεκινήσαμε στραβά και ενώ όπως φάνηκε σήμερα μπορούσαμε να πάρουμε αγώνες.. απλά δε μας έκατσε. Είναι που μας είχαν και καλά μελετημένους, η τακτική μας είναι η ίδια.. σε κάθε παιχνίδι, εεε δε θέλει και πολύ!:P

Αρκεί να δούμε πως μπήκε και το μοναδικό μας γκολ..
Από στημένη φάση, με ένα Καραγκούνη να μην έχει αφήσει τετραγωνικό χορταριού που να μην είχε πέσει, ζητώντας φάουλ.. να εκτελεί ο ίδιος τα φάουλ που κέρδιζε.. εεε και με τα πολλά, να πιάνει ο Χαριστέας την κεφαλιά και ΓΚΟΟΟΟΟΟΛ!!!:hehe:

Άκουσα πως θα γίνουν αλλαγές στην Εθνική.. για τα προκριματικά του Μουντιάλ!! Άντε με το καλό.. και στο Μουντιάλ!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ε δεν σηκωνει αλλο πια ετσι η ομαδα... και στην τακτικη πρεπει να γινουν αλλαγες και να φυγουν αρκετοι παικτες και να παρουν την θεση του νεοτεροι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
O Nικοπολιδης μεχρι σημερα ηταν ο μονος αξιολογος για την θεση του τερματοφυλακα.
Καλως ή κακως στην Ελλαδα κι ετσι οπως ειναι το ποδοσφαιρο εδω, οι ακαδημιες και το ολο "σκηνικο", δεν εχουμε και τις τρελες επιλογες.
Ειναι "μια χαρα" τερματοφυλακας και μας γλυτωσε απο πολλα τεμαχια (η αμυνα τον αφηνε πολλες φορες εκτεθημενο), απλως εχει ενα κακο.Κανει πολλες κακες εξοδους.
Εξοδους ομως.
Οσο ειναι κατω απο το τερμα στην γραμμη δεν περναει μυγα.
(οσο μεγαλωνει, λογικο να χανει απο τα καλα του.Δεν μιλαμε για κανενα V.DeSaar ή Μπουφον κτλ)

Απο εκει και περα η Ελλαδα απλουστατα εδειξε οτι εχει αναγκη απο ανανεωση γενικοτερα.(κυριως)
Εδειξε πολλα ασχημα στοιχεια (ειδικα στο πρωτο παιχνιδι που ηταν καθοριστικοτατο για ολα τα μετεπειτα) αλλα προσωπικα πιστευω οτι στο μελλον με δουλεια και καλες επιλογες θα μπορουμε να σταθουμε αξια αναμεσα σε αντιπαλους "κλασης".
Δεν μιλαω να επαναληυθει η φιεστα του 2004 γιατι αυτο ειναι απιστευτο.
Εδω ειναι αδυνατο για την ομαδα μπασκετ μας που ειναι χαλαρα στην ελιτ των ομαδω παγκοσμια.

Τεσπα, ειμαστε παντα στο πλευρο της εθνικης και ελπιζουμε σε καλυτερο αυριο.
Δεν μασαμε.
Μαθαινουμε απο τα λαθη μας.
Και προς διαφορους που "θυμηθηκαν" την εθνικη μονο στο γιουρο και τωρα ξαναρχισαν την απαξιωση και τα βρισιδια (δεν μιλαω για εδω μεσα φυσικα), το μονο που εχω να τους πω, ειναι οτι θα μαθουν πραγματικα τι εστι "αθλημα" και "αθλητισμος", οχι οταν τραγουδανε στις νικες, αλλα οταν μαθουν να δεχονται την ηττα με αξιοπρεπεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και στην γραμη εχει χασει καπως ο Νικοποληδης, δεν ειναι πια η τερματοφυλακαρα που ητανε. Βεβαια στην ηλικια του λιγη κρατιουνται, και ειναι τιμη του, αλλα οπως και να το κανουμε γερασε...
Οσο για τους τερματοφυλακες γενικα στην Ελλαδα, εχω την εντιπωση οτι ο Χαλκιας ειναι αξιος να παρει την θεση του Νικοπολιδη, αλλα δεν ειμαι σιγουρος, εχω καιρο να δω αγωνα που να παιζει ο Χαλκιας. Κατα τα αλλα ναι, στην Ελλαδα ειτε εισαι επιθετικος ειτε τιποτα....

Το ζουμι παντος ειναι σε αυτο που ειπες "Ειμαστε παντα στο πλευρο της Εθνικης" τωρα για το αυριο... Και να μην ερθει καλητερα δεν πειραζει... Και απο τα λαθοι δυστιχος το θεμα δεν ειναι να μαθενουμε εμεις αλλα ο προπονιτης και οι παικτες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Και στην γραμη εχει χασει καπως ο Νικοποληδης, δεν ειναι πια η τερματοφυλακαρα που ητανε. Βεβαια στην ηλικια του λιγη κρατιουνται, και ειναι τιμη του, αλλα οπως και να το κανουμε γερασε...
Συμφωνω απολυτα...
Λιγοι ειναι οι παικτες που κρατανε παρα πολυ ψηλα τα στανταρ τους μεχρι να σταματησουν να παιζουν και ε"μεγαλη" ηλικια.
Βλεπε Oliver Kahn π.χ.
Οσο για τους τερματοφυλακες γενικα στην Ελλαδα, εχω την εντιπωση οτι ο Χαλκιας ειναι αξιος να παρει την θεση του Νικοπολιδη, αλλα δεν ειμαι σιγουρος, εχω καιρο να δω αγωνα που να παιζει ο Χαλκιας. Κατα τα αλλα ναι, στην Ελλαδα ειτε εισαι επιθετικος ειτε τιποτα....
Και παλι συμφωνω απολυτα.
Αν και ο Xαλκιας προσωπικα ΔΕΝ μου δινει αισθηση megalhw σιγουριας κατω απο τα δοκαρια, ειναι αυτο που λεμε "Τhe next best thing".
Aπλως τον θεωρω καλο και οχι κατι σπουδαιο.(Φετος δεν τον ειδα και πολυ να σου πω την αληθεια,οποτε να μην ειμαι και αδικος.)

Το ζουμι παντος ειναι σε αυτο που ειπες "Ειμαστε παντα στο πλευρο της Εθνικης" τωρα για το αυριο... Και να μην ερθει καλητερα δεν πειραζει... Και απο τα λαθοι δυστιχος το θεμα δεν ειναι να μαθενουμε εμεις αλλα ο προπονιτης και οι παικτες...
Οταν λεω να "μαθουμε", εννοω κυριως τους παραγοντες/προπονητες/παικτες/γυμναστες κτλ κτλ.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μπράβο στην εθνική μας, In any case!!! :)
Άντε για Παγκόσμιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ελπίζω στα προκριματικά του Μουντιάλ να έχουν αποσυρθεί απ'την Εθνική Δέλλας,Γιαννακόπουλος και γενικά οι μεγάλοι σε ηλικία.Επιτέλους να παίξουν κι άλλοι,έχουμε καλούς παίκτες.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Βρε παιδιά, αυτός ο πιτσιρικάς ο Γιώργος ο Σαμαράς... Καλέ πολύ καλός ήταν!
Τι είναι τούτος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Πολύ καλός?Τίποτα δεν έκανε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν μετριέται μόνο από εκεί το αν είναι καλός, βρε.
Όσο ήταν μέσα είχε φοβερό δυναμισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καλά άσχετα με τα δικά μας.. αλλά γίνεται συγκλονιστικό ματς μεταξύ Κροατίας-Τουρκίας!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ω ναι.Πήγε στα πέναλτυ.
Το βάλανε το γκολ στο τέλος πάντως.Δεν το περίμενα με τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cookie

Νεοφερμένος

Η cookie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
η τουρκια εβαλε εενα παραπανω :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πολύυυυυ ωραίος αγώνας :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top