[Symbian] Samsung SGH-i560

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ένα αρκετά όμορφο Symbian 9.2 s60 3rd από την Samsung με GPS, 3G, bluetooth 2.0 και camera 3.2 mp και κάρτα μνήμη microSD
samsung-sgh-i560-01.jpgsamsung-sgh-i560-02.jpg
samsung-sgh-i560-03.jpgsamsung-i560-combo.jpg
Είναι πολύ θετικό να βλέπουμε και πιο καλλίγραμμα s60 κινητά. Κάπου διάβασα ότι θα έρθει στα 450?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το έχω ξαναπεί και θα το ξαναπώ, αμάν με αυτά τα slide...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Όντως δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό ... σίγουρα δεν είναι 100% βολικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Όντως δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό ... σίγουρα δεν είναι 100% βολικό
Tάση της εποχής μας...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Tάση της εποχής μας...;)

Aκριβως.
Κι εχουν το πλεονεκτημα του να μπορουν να ενσωματωνουν μεγαλυτερες οθονες οι οποιες δεν θα κρυβονται, συν του οτι ειναι κατα κυριο λογο πιο φιλικα στο ανοιγμα με το ενα χερι απ'οτι π.χ. τα clamshell.
Τα candybar απο την αλλη λιγοστευουν (δεν θα χαυθουν ομως) γιατι η αναγκη μεγαλυτερων οθονων τα κανει πολυ μεγαλα και μιλαω για μηκος κυριως.
Τεσπα, προσωπικα δεν με χαλαει κανενα ειδος κινητου.Ειναι να μου κανει το κλικ λειτουργικα και εμφανησιακα.(βλεπε E90)
Παντως το συγκεκριμενο κινητο ειναι πραγματικα πολυ πολυ ομορφο.
Και χιαρομαι που ειναι και με symbianΟS.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Εμένα πάλι μόνο τα candybar μου αρέσουν, όλα τα άλλα μου τη σπάνε άσχημα!
Τα candybar ορίζουν αλλιώς την ευχρηστία και τη στιβαρότητα (Ε50, Ε51, 6233...).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Γεγονος αυτο που λες για τα candybar.
Οσο περισσοτερα κινουμενα μερη εχει ενα κινητο, τοσες περισσοτςερες πιθανοτητες να χασει απο την "στιβαροτητα" τους εχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimS-MAX

Νεοφερμένος

Ο dimS-MAX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Τελικά ξέρει κανείς πότε θα έρθει το i560...?
Είδα ότι το έφερε η Vodafone ως i560v...
Δεν πιστεύω να μην έρθει και ξεκλείδωτο...?!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top