Ύψος στα 19

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Καλησπερα! η ερωτηση μου ειναι απλη αν και δεν ξερω αν καποιος απο εδω μεσα ξερει να μου απαντησει ΣΙΓΟΥΡΑ, και το λεω γιατι εχει τυχει να ακουσω διαφορα.. λοιπον, γινομαι 19 τον αλλο μηνα και αναρωτιεμαι αν υπαρχει καποιος τροπος να ψηλωσω 2-3 ποντους... θα μου πειτε "τωρα το θυμηθηκες κοπελα μου?" και θα εχετε και δικιο. δεν εχω καποιο κομπλεξ με αυτο, ειμαι 1.62, απλα χρειαζομαι αυτους τους ποντους για μια δουλεια... ευχαριστω προκαταβολικα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Αν δεν κανω λαθος οι γυναικες ψηλωνουν μεχρι τα late 20s.
Δεν ειμαι ειδικος,αλλα θα σου προτεινα να εχεις μια διατροφη πλουσια σε ασβεστιο,καθως κανει καλο στα κοκκαλα(πως νομιζεις οτι εφτασα 2,00 :P)
Και να κρεμιεσαι στον μονοζυγο.
Για μοντελο πας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
σε ευχαριστω πολυ! μοντελο με 1.62 υψος? :P οχι, για αεροσυνοδος ;)

επισης μια γνωστη ηθελε να μπει στην αστυνομια και την εκοψαν στο υψος για 1,5 εκατοστο. την επομενη χρονια πηγαινε για καποιους μηνες και εκανε φυσιοθεραπειες και πηρε 3 ποντους! :eek: εχετε ακουσει κατι παρομοιο? τι σου κανουν δηλαδη στις φυσιοθεραπειες? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Δεν το έχω ξανακούσει αυτό και δεν το πιστεύω. Το ύψος έχει σχέση με ορμόνες, τι να κάνουν οι φυσικοθεραπείες? Αμα είναι να ψηλώσεις, θα ψηλώσεις. Οσο για το "οριο", κι εγώ θύμα του είμαι με το 1.68 μου. Βέβαια πως γίνεται να έχω βρει μπάτσους λίγο πιό κοντούς από μένα είναι άλλο θέμα. Οι αεροσυνοδοί νομίζω είναι πιό χαλαροί στο μέτρημα, όχι? Δεν σε κόβουν στον πόντο δηλαδή...Τι όριο εχουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
πρεπει να φτασω τα 2.12 με το χερι σηκωμενη στις μυτες.. και φτανω μεχρι το 2.10 :mad:
κοιτα, δεν ξερω με ποιον ακριβως τροπο τους πηρε. εμενα μου ειπε με φυσιοθεραπειες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Πάρε μαθήματα μπαλέτου για να πατάς καλύτερα στις μύτες μήπως και καταφέρεις να φτάσεις το 2.12 :P Πιο εφικτό μου φαίνεται αυτό, παρά το να βάλεις μερικούς πόντους με μπασκετ, μονόζυγο, κτλ :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
ετσι κι αλλιως χρειαζομαι ελαχιστο υψος..υποθετω πως οταν ψηλωνεις μεγαλωνουν και τα χερια-ποδια σου, ετσι? εε αν παρω 1 ποντο σε υψος και κατι χιλιοστα στο χερι ξερω γω, ΙΣΩΣ κατι να γινει... εχω απογοητευτει πολυ παντως :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.

You are the doc.:D:D

Ξερω οτι μερικοι αστροναυτες στη νασα που ειναι οριακα στα υψη,κανουνε επι ωρα επιτοπου πηδηματακια για να συμπιεστει η σπονδυλικη τους στηλη.Το αντιθετο θα μπορουσε να εφαρμοστει και με το μονοζυγο.
Οστοσο δεν γνωριζω κατα ποσο τα αποτελεσματα ειναι μονιμα και τι επιπτωσεις εχει στη γενικη υγεια του ανθρωπου.

Παντως δεν χρειαζετε να απογοητευεσε αν δεν τα καταφερεις...Ξερω..Μπορει να μοιαζει με το τελος του κοσμου για σενα αλλα δεν ειναι!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
You are the doc.:D:D

Ξερω οτι μερικοι αστροναυτες στη νασα που ειναι οριακα στα υψη,κανουνε επι ωρα επιτοπου πηδηματακια για να συμπιεστει η σπονδυλικη τους στηλη.Το αντιθετο θα μπορουσε να εφαρμοστει και με το μονοζυγο.
Οστοσο δεν γνωριζω κατα ποσο τα αποτελεσματα ειναι μονιμα και τι επιπτωσεις εχει στη γενικη υγεια του ανθρωπου.

Παντως δεν χρειαζετε να απογοητευεσε αν δεν τα καταφερεις...Ξερω..Μπορει να μοιαζει με το τελος του κοσμου για σενα αλλα δεν ειναι!!:)

άσχετο, αλλά γνωρίζω ότι το πρωί όταν ξυπνάμε είμαστε πιο ψηλοί σε σχέση με το βράδυ γιατί κατά την διάρκεια της ημέρες πιέζονται οι σπόνδυλοι :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τακούνια:P
Δυστυχώς ο Προκρούστης μας άφησε χρόνους:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
θα ξεκινησω μονοζυγο και οτι γινει.. δεν εχω να χασω κατι νομιζω (εκτος απο το χρονο μου :P )
ευχαριστω για τις απαντησεις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top