Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,332 μέλη και 2,452,801 μηνύματα σε 77,681 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 155 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Διεκδικήσεις ομοφυλόφιλων στις κοινωνικές παροχές

Να νομιμοποιηθούν οι γάμοι ομοφυλοφίλων;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 496)
Ναι
315
63,51%
Όχι
121
24,40%
Με αφήνει αδιάφορο/η
60
12,10%

Unseen skygge

Διάσημο Μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 637 μηνύματα.

O Unseen skygge έγραψε: στις 12:26, 09-02-19:

Απ'την άλλη είτε είμαι ομοφυλόφιλος είτε όχι γιατί να έχω στους λογαριασμούς μου στα social πράγματα σχετικά με το τι κανω στο κρεβάτι μου; Άλλο πράγμα να ανεβάσω ένα στορυ με την κοπέλα μου που κάποιος που δεν με ξέρει μπορεί να υποθέσει ότι είναι και φιλη μου και άλλο να ανεβάζω Συνέχεια "γλυκανάλατα quote" και aftersex στορυ στο κρεβάτι. Άρα η απορία μου είναι εξ αρχής στο ποσό σοβαρό μπορεί να είναι ένα άτομο ανεξαρτήτως σεξουαλικού προσανατολισμού το οποίο ασχολείται με το κρεβάτι του στα σοσιαλ για να το πάρω στην δουλειά μου;
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,766 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 00:38, 10-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από jj!
Το ότι στις φωτογραφίες της lacta στο FB η φωτογραφία των ομοφυλόφιλων ανδρών έχει δεκαπλάσια σχόλια από την αντίστοιχη των ομοφυλόφιλων γυναικών καταδεικνύει την υποκρισία της κοινωνίας.

Οι υπόλοιπες φωτογραφίες έχουν μηδαμινά σχόλια, οπότε δεν νομίζω να τις πρόσεξε κανείς.
Κάνοντας τον δικηγόρο του διαβόλου,υποκρισία είναι για αυτούς που λένε πως οι ομοφυλόφιλοι είναι ''ενάντια στη φύση'' κλπ κλπ,για αυτούς που απλά δε τους αρέσουν γιατί δεν είναι στην αισθητική τους δεν είναι υποκρισία.
Η βασική αιτιολογία που μπορώ να σκεφτώ πάνω σε αυτό είναι πως ένας straight άντρας που ελκύεται από μια όμορφη γυναίκα,θα ελκύεται και από δύο όμορφες γυναίκες που τυχαίνει να φιλιούνται,αγκαλιάζονται οτιδήποτε οπότε δεν πρόκειται να το κατακρίνει. Το θέμα γι'αυτούς είναι καθαρά αισθητικό.

Επειδή βλέπω μηνύματα περί ομοφοβίας,ρατσισμού κλπ κλπ να έρχονται γιατί μπορεί να υπάρχουν προβλήματα κατανόησης κειμένου από ορισμένους αναγνώστες γράφω κάτι που θα μπορούσε να σκεφτεί κάποιος που πιστεύει κάτι τέτοιο εξού και η φράση δικηγόρος του διαβόλου.Μία ολόκληρη παράγραφος για να μη με συλλάβει η political correct police
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    charmander, Scandal

Βρείτε παρόμοια