Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,801 μέλη και 2,440,946 μηνύματα σε 76,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 314 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Πρόθεση ψήφου εκλογών Ιούνιου 2012

Αν γίνουν εκλογές τον Ιούνιο, τί θα ψηφίσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 126)
Νέα Δημοκρατία
10
7,94%
ΣΥ.ΡΙΖ.Α
57
45,24%
ΠΑ.ΣΟ.Κ
4
3,17%
Ανεξάρτητοι Έλληνες
7
5,56%
Κ.Κ.Ε.
8
6,35%
Χρυσή Αυγή
11
8,73%
Δημοκρατική Αριστερά
3
2,38%
Οικολόγοι Πράσινοι
0
0%
ΛΑ.Ο.Σ.
0
0%
Δημοκρατική Συμμαχία
0
0%
Δημιουργία Ξανά!
7
5,56%
Δράση - ΦΙΣ
0
0%
ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.
5
3,97%
Κοινωνική Συμφωνία
0
0%
ΟΧΙ (Δημοκρατική Αναγέννηση - ΕΠΑΜ)
0
0%
ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ
0
0%
Ένωση Κεντρώων
3
2,38%
Σύνδεσμος Εθνικής Ενότητας
0
0%
Κόμμα Πειρατών
3
2,38%
ΚΟΙΝΩΝΙΑ
0
0%
ΚΚΕ (μ-λ) - Μ-Λ ΚΚΕ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
1
0,79%
ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ
1
0,79%
Άλλο κόμμα
2
1,59%
Λευκό/Άκυρο/Αποχή
4
3,17%

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 13:02, 07-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Ή μαχαίρι ή τσεκούρι δηλαδή, ε; Γιατί όχι ... κανένα απ' τα δύο, ίσως;
Μη λέτε για μαχαίρια και τσεκούρια. Φοβάμαι τα ρόπαλα της χρυσής αυγής!
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 13:22, 07-05-12:

το ρεαλισιτκο ειναι εκλογες ξανα

τοονειρο μου-και εφιαλτης της μερκελ- ειναι σαμαρας τσιπρας μαζι να πανε για επαναδιαπραγματευση στην ευρωπη

αλλα ο τσιπρας δεν φαινεται υπευθυνος αρκετα να ξεκολησει εστω και ελαχιστα απο την αριστερη του αποψη για το καλο πανω απο ολα της χωρας

και θα παμε σε εκλογες

ολοι λενε κατω οι δικομματισμος

αλλα μολις αυτος πεσει

κανεις δεν θελει να σνεργαστειμε τον αλλον,και ειδικα αυτοι που το ζητουν τοσο..
τρελα..
1

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 13:33, 07-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
το ρεαλισιτκο ειναι εκλογες ξανα

τοονειρο μου-και εφιαλτης της μερκελ- ειναι σαμαρας τσιπρας μαζι να πανε για επαναδιαπραγματευση στην ευρωπη

αλλα ο τσιπρας δεν φαινεται υπευθυνος αρκετα να ξεκολησει εστω και ελαχιστα απο την αριστερη του αποψη για το καλο πανω απο ολα της χωρας

και θα παμε σε εκλογες

ολοι λενε κατω οι δικομματισμος

αλλα μολις αυτος πεσει

κανεις δεν θελει να σνεργαστειμε τον αλλον,και ειδικα αυτοι που το ζητουν τοσο..
τρελα..
Τι να συνεργαστεί? Να καταστρέψει την πολιτική του σταδιοδρομία ακόμα δε την άρχισε? Δεν βλέπεις τα χάλια ΠΑΣΟΚ και ΝΔ? και οι δυο μαζί, αυτοδυναμία δε την πιάνουν! Ο κόσμος τον ψήφισε γιατί πιστευε πως δε θα συνεργαστεί με αλήτες και ψεύτες.
Οψώμεθα πλέον και περιμένουμε τις εξελίξεις. Υγεία. ^^
2

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε: στις 13:35, 07-05-12:

μα και οι χρυσαυγιτες ενιοτε τσεκουρατοι ειναι

Vassia! (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 360 μηνύματα.

H Vassia! έγραψε: στις 13:53, 07-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από nioniosmeg
"Ποτέ μην ανέβεις ό,τι δεν μπορείς να κατέβεις, ποτέ μην κατέβεις ό,τι δεν μπορείς να ανέβεις"

nioniosmeg
"θα μας φάνε οι Χρυσαυγίτες, θα βγαίνουμμε στο δρόμο και θα μας μαχαιρώνουν, αλλά δεν θα προλάβουμε να αντιδράσουμε γιατί ο κόσμος θα έχει σιχαθεί τη ζωή του"
"θα γίνει κάτι και θα φανεί πως φταίει η αριστερά, τότε ο στρατός θα το εκμεταλλευτεί..."

Ε ΚΟΙΤΑ!
ΞΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΠΝΙΖΩ ΜΠΑΦΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΩ ΠΑΠΑΡΙΕΣ!
ΕΛΑΤΕ ΕΙΜΑΙ ΑΓΙΟΣ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΛΑΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΑΣΗΣΩ ΚΑΙ ΦΥΛΛΑ ΔΑΦΝΗΣ!

Μπορείς να έχεις όποια άποψη θέλεις .. αλλά μην προσβάλλεις τα πιστεύω του άλλου.Για μένα ναι είναι πολύ σημαντικά τα λόγια του γέροντα και προφητικά.Όταν θα μεγαλώσεις λίγο και θα μάθεις κάποια πράγματα έλα να μιλήσουμε...
1

Panos__ (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,052 μηνύματα.

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε: στις 14:12, 07-05-12:

Λοιπόν το απόγευμα πετάω για Βρετανία.Οι λόγοι που ψήφισα ΣΥΡΙΖΑ σε ότι αφορά εμένα είναι περισσότερο ιδεολογικοί και λιγότερο στα της κρίσης εν Ελλάδι τα οποία δε με άγγιξαν ιδιαίτερα όπως και όσους από την οικογένεια μου ζουν ακόμα στην Ελλάδα.Έχουμε όμως και λέμε κατά σειρά προτεραιότητας τι περιμένω από τον ΣΥΡΙΖΑ να υλοποιήσει με τον ένα ή άλλο τρόπο:

• Δυναμική συσπείρωση και ένωση της Αριστεράς (ξύπνα μωρή Αλέκα )..και φυσικά γιατί όχι Αλεξάκη εξάντλεισε τα ΠΑΝΤΑ για δημιουργία κυβέρνησης συνεργασίας όλων των αριστερών και προοδευτικών δυνάμεων της χώρας.

• Η δύναμη στο λαό.Κοινωνικό κράτος επί της ουσίας με την έννοια που προπαγανδίζει τόσα χρόνια η Αριστερά (να δούμε πόσα απίδια πιάνεις μαρή Αλέξη) ,με αξιοπρέπεια και σεβασμό στη ιδιαιτερότητα,ιδιωτικότητα και δεξιότητες του κάθε πολίτη

• Διασφάλιση της Ευρωπαικής προοπτικής της Ελλάδας με την καλύτερη δυνατή αξιοποίηση των σκληρών διαπραγματευτικών πολιτικών που μας υποσχέθηκες σε σχέση με το Μνημόνιο για το συμφέρον του λαού και μόνο.Το χεις Αλέξαινα ή μπα ;

• Μπλοκάρισμα των ρατσιστικών,αντιπαραγωγικών και απάνθρωπων πολιτικών απέναντι στους μετανάστες με ΑΠΟΛΥΤΟ σεβασμό στα ανθρώπινα δικαιώματα και αξιοπρέπεια.Πρωτοβουλείες για γερό και βιώσιμο μεταναστευτικό.Εδώ σε θέλω Αλεξάκη.Θα σε παρακολουθώ στενά.

• Διαχωρισμός Εκκλησίας-Κράτους.Give em hell bitch!!Φιλαράκι αμα λάχει και βόμβα ρίχνω στο Κοινοβούλιο αν δω ότι έκανες πίσω σε αυτό.

• Σύμφωνο συμβίωσης για αρχή για όλα τα ομόφυλα ζευγάρια στην Ελλάδα, like χθές.Σκιζόσουν Αλεξάκη για την ισονομία αλλά και προώθηση της ομόφυλης συντροφικότητας.

• Αλλαγή στάσης προς το ''Σκοπιανό'' και Τουρκία με υιοθέτηση δόγματος συναδέλφωσης και φιλίας.Γιατί μαρή καλύτερη είναι η Βουλγαρία που δεν έχει ούτε ΜΙΣΗ διεθνή προστριβή μέσα στο κέντρο των Βαλκανίων ;

• Μείωση των εξοπλιστικών δαπάνων και αξιοποίηση των πόρων προς το συμφέρον της Παιδείας και Υγείας.

• Εξέταση των αιτιάσεων των μειονοτήτων στην Ελλάδα.Ακόμα και αν αυτό σημαίνει αναγνώριση Τουρκικής μειονότητας (και όχι μπαζαρίες ''Μουσουλμανικές'' και σαλαντ Μασεντουαν) αν αυτό ζητούν οι Μουσουλμάνοι κάτοικοι της Δυτικής Θράκης.Είδες ότι πήρες πρώτη θέση στην Ξάνθη; Γιατί άραγε έγινε αυτό Αλεξάκη; Εδώ σε θέλω!!!

Εδώ θα είμαι μωρή. Prove me right bitch!!Αμά λάχει ξανάρχομαι και φηφίζω ,δεν κολάω.
4
1

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 14:16, 07-05-12:

Τι να συνεργαστεί? Να καταστρέψει την πολιτική του σταδιοδρομία ακόμα δε την άρχισε? Δεν βλέπεις τα χάλια ΠΑΣΟΚ και ΝΔ? και οι δυο μαζί, αυτοδυναμία δε την πιάνουν! Ο κόσμος τον ψήφισε γιατί πιστευε πως δε θα συνεργαστεί με αλήτες και ψεύτες.
και πώς θα γινει κυβερνηση ?

οι αριστεροι δεν φτανουν

πασοκ νδ ουτε εγω δεν θελω..ουτε οι ιδιοι

πειτε μια προταση..που να βγαινει

ειμαστε εκτος τοπου

αδιεξοδο..

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε: στις 14:25, 07-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Panos__
Λοιπόν το απόγευμα πετάω για Βρετανία.

Βρε Pano, ήρθες από England και δεν σε κεράσαμε ενα γλυκάκι του κουταλιού....

Για να σε γλυκάνουμε προκαταβολικά, για τις πικρίες που έχεις να λάβεις.
1

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H Μαρια43 έγραψε: στις 15:00, 07-05-12:

Τι πιθανοτητες υπαρχουν να παμε παλι σε εκλογες??

Panos__ (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,052 μηνύματα.

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε: στις 15:02, 07-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Μαρια43
Τι πιθανοτητες υπαρχουν να παμε παλι σε εκλογες??
Αν κάνουμε λοβοτομή στην Αλέκα έγκαιρα,ομολογουμένως λίγες
8

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε: στις 15:06, 07-05-12:

Τωρα με τους χρυσαυγιτες θα δουμε πολυ πιο ασχημα πραγματα μεσα στο τσιρκο
πηραμε και μια γευση απο τις πρωτες δηλωσεις μιχαλολιακου
που φθασαμε...

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:08, 07-05-12:

Στον πατο...! Ελπιζω να μην υπαρχει πιο κατω...!
2

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε: στις 15:09, 07-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Σαρα3701
Τωρα με τους χρυσαυγιτες θα δουμε πολυ πιο ασχημα πραγματα μεσα στο τσιρκο
πηραμε και μια γευση απο τις πρωτες δηλωσεις μιχαλολιακου
που φθασαμε...
Tον ακούσατε που είπε βένι βίντι βίκι;;;;; (αντί βίτσι) ότι να ' ναι. Ούτε αυτό δεν μπόρεσε να πει. Κάποιος του το είχε γράψει...... ΟΥΣΤ. Χρυσαυγίτες....
2

Panos__ (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε: στις 15:13, 07-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από IL PENSIERO
Tον ακούσατε που είπε βένι βίντι βίκι;;;;; (αντί βίτσι) ότι να ' ναι. Ούτε αυτό δεν μπόρεσε να πει. Κάποιος του το είχε γράψει...... ΟΥΣΤ. Χρυσαυγίτες....
Μα κελ τρατζεντι μον ντιε

Το φαγα το φλας όταν τον άκουσα να το λέει
1

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 16:03, 07-05-12:

Μπορεί κάποιος να μου πει αν γίνουν επαναληπτικές εκλογές, οι βουλευτές που βγήκαν τώρα παραμένουν ή μπορεί να αλλάξουν;
1

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:07, 07-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Zed
Μπορεί κάποιος να μου πει αν γίνουν επαναληπτικές εκλογές, οι βουλευτές που βγήκαν τώρα παραμένουν ή μπορεί να αλλάξουν;
Η επαναληπτικες εκλογες ειναι κανονικοτατες εκλογες, ο ορος επαναληπτικες ειναι στην ουσια λαθος. Ξεκινανε ολα κανονικα, ασχετα με τα αποτελεσματα των προηγουμενων.
2

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,672 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 16:07, 07-05-12:

Ετσι ξυπνησα σημερα:

Θυμηθηκα οτι χθες ειχαμε εκλογες:

Σκεφτηκα τα χθεσινα αποτελεσματα:

Τα ξανασκεφτηκα:

Τα ξαναξανασκεφτηκα:

Απο την πολλη σκεψη τελικα με επιασε πονοκεφαλος:

Ειδα λιγο ΤV να δω τι παιζει:

Μπηκα λιγο στο πισι να δω κι εδω τι παιζει:

Μπα τιποτα...
(ασχετο)
Τελικα ξανακοιμηθηκα:

Καλυτερα να κοιμαμαι.
5

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 16:14, 07-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Η επαναληπτικες εκλογες ειναι κανονικοτατες εκλογες, ο ορος επαναληπτικες ειναι στην ουσια λαθος. Ξεκινανε ολα κανονικα, ασχετα με τα αποτελεσματα των προηγουμενων.
Thanks. Κι αν υποθέσουμε ότι πάλι έχουμε τα ίδια, τι γίνεται;

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 16:25, 07-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Panos__
Αν κάνουμε λοβοτομή στην Αλέκα έγκαιρα,ομολογουμένως λίγες
Καμία ελπίδα να ξυπνήσει η Αλέκα. Πιο πιθανό να αποκοιμηθεί η λοβοτομή.
Ας ελπίσουμε ότι ήρθε η ώρα να της κάνουν... απόσυρση.

Ήθελα νέες δυνάμεις μέσα στη βουλή κι αυτό όπως φαίνεται επιτεύχθηκε ως έναν βαθμό αν και υπήρξαν φυσικά και τα πολύ δυσάρεστα μαντάτα για τη Χρυσή Αυγή.

Ο επόμενος στόχος είναι η απλή αναλογική. Δεν μπορεί ποτέ με το εκλογικό σύστημα που έχουμε αυτή τη στιγμή να δούμε χαΐρι.
Είναι δυνατόν να θεωρείται πρώτο κόμμα αυτό που μάζεψε το 18% ;; Όπως είπε κι ένας στο twitter, πρώτη φορά το ποσοστό των ανέργων, είναι μεγαλύτερο από το ποσοστό του πρώτου κόμματος.
Χθες έλεγαν και το ποσοστό όσων δεν εκπροσωπούνται στη βουλή που ήταν κι αυτό 18%...

Ελπίζω επίσης οι αγορές και οι εταίροι μας να πήραν το μήνυμα, αν και δεν το πιστεύω.
3

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,678 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε: στις 16:33, 07-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Vassia!
Μπορείς να έχεις όποια άποψη θέλεις .. αλλά μην προσβάλλεις τα πιστεύω του άλλου.Για μένα ναι είναι πολύ σημαντικά τα λόγια του γέροντα και προφητικά.Όταν θα μεγαλώσεις λίγο και θα μάθεις κάποια πράγματα έλα να μιλήσουμε...
Δεν προσέβαλλα τίποτα.
Όσο λογικό είναι να πιστεύεις έναν ξεμωραμένο κωλόγερο που νόμιζε ότι γνωρίζει το μέλλον (τώρα τον προσβάλλω), τόσο λογικό είναι να πιστεύεις όσα λέω εγώ όταν είμαι μαστουρωμένος.
Έχει την ίδια ποσότητα λογικής το να το κάνεις, και ίσως μέσα στη μαστούρα μου να πω και facts, όχι μόνο όσα κατεβάσει η κούτρα μου, οπότε πάλι εγώ είμαι πιο γαμάτος.

Υ.Γ. Δεν σεβάστηκα ποτέ κανένα πιστεύω και δεν θα το κάνω τώρα.
Το "θα μεγαλώσεις", δεν το σχολιάζω καν, το 'χω κάνει επανειλημμένα, φτάνει.

Οφτόπικ και το δικό μου και το δικό σου ποστ, δεν έχει νόημα, άμα θες πήγαινε γράψ' το αλλού να έχω να ποστάρω facepalms.
4

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια