Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,804 μέλη και 2,441,255 μηνύματα σε 76,714 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 230 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Βρείτε τι κόμμα είστε

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,075 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 03:33, 25-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από vasilisL2
Ναι μηπως να βαλουμε και την παπαρηγα που το παιζει υποστηρηκτρια της δημοσιας παιδιας και το παιδι της παει στο κολλεγιο? ωραιος εισαι
Εγώ δεν είπα τίποτα τέτοιο, μην βγάζεις αυθαίρετα συμπεράσματα.

Ο ενας ειναι ομως πρωθυπουργος με 2 παιδια μικρης ηλικιας και ο αλλος ειναι αιωνια αντιπολιτευση που καθεται

Καμία σχέση το ένα με το άλλο, πιστεψέ με.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 00:58, 27-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από qwertyuiop2
Με έβγαλε σαν τη Μέρκελ (μπλιαχ)

Επίσης είμαι ακριβώς αντίθετα από το στάλιν και είμαι στη θάτσερ πιο κοντά από όλους.
Πάλι καλά που δε σε έβγαλε σαν τη Thatcer! Δεξιέ, ούξω

To δικό μου, δεν ήξερα ότι είμαι τόσο φιλελεύθερος :

Το ότι βγαίνω αριστερός, δεν σημαίνει ότι υποστηρίζω κάποιο από τα Ελληνικά κόμματα που όλα είναι για τα μπάζα...
Παράθεση

Χριστίνα20750

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Χριστίνα20750 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.

H Χριστίνα20750 έγραψε: στις 16:35, 27-05-08:

Καλά δεν το συζητώ εδώ η Παπαρήγα έχει iphone.

Aλλά ΟΚ έστω και τυπικά.
Παράθεση

myrtob (Μυρτώ)

Νεοφερμένος

H Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

H myrtob έγραψε: στις 15:47, 28-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από miv
Ο συντηρητισμός δεν έχει καμία σχέση με την τοποθέτηση στο πολιτικό φάσμα. Συντηρητικός είναι εκείνος που φοβάται και προκαταλαμβάνει το νέο, την ανατροπή. Συντηρητικός είναι εκείνος που ασκεί πολιτική μέσα από την ιδεολογική περιχαράκωση και λέει όσα έλεγε πριν 80 χρόνια. Κι αυτό ξέρουν καλά να το κάνουν πολλοί, άσχετα
με την πολιτική τοποθέτηση. Ναι, θεωρώ οτι η επίσημη γραμμή του ΚΚΕ υπήρξε και υπάρχει καθαρά συντηρητική κι αναχρονιστική. Όχι πως όλοι οι κομμουνιστές είναι έτσι βέβαια...
Πάντως το γεγονός αυτό, οτι το ΚΚΕ είναι συντηρητικό κόμμα, δεν αποκλείει το γεγονός να είναι συντηρητικοί και αρκετοί δεξιοί. Είπα εγώ τέτοιο πράγμα;
Ο κομμουνισμός δεν αποτρέπει την ανάπτυξη. Αυτοί που τον μεταχειρίζονται την αποτρέπουν...
Νομίζω πως το να είσαι δεξιός κρύβει μέσα του το να είσαι συντηρητικός (δλδ θεωρώ όλους τους δεξιούς συντηρητικούς εκτός από εξαιρέσεις που μάλλον έχουν τοποθετηθεί δεξιά κατά λάθος)ενώ το να είσαι αριστερός δε σημαίνει ότι δεν είσαι συντηρητικός!άσε που αριστερά και δεξιά είναι πολύ υποκειμενικά πράγματα,πραγματικά αριστερός είναι ο προοδευτικός...το ΚΚΕ όπως είναι τώρα δε το πάω καθόλου γτ είναι πιο συντηρητικό και απόλυτο κι από τα δεξιά κόμματα(εκτός βεβαια από τα ακροδεξιά)Ο συνασπισμός όμως δεν είναι τόσο απόλυτος!Νομίζω ότι είναι το πιο προοδευτικό από τα υπάρχοντα κόμματα χωρίς φυσικά να είναι και το τέλειο!
Παράθεση

Crookshanks

Επιφανές Μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,053 μηνύματα.

O Crookshanks έγραψε: στις 18:41, 14-08-08:

Δε θα πω ότι δε το περίμενα...
Παράθεση

riasam (Ρία)

Δραστήριο Μέλος

H Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 166 μηνύματα.

H riasam έγραψε: στις 02:30, 15-08-08:

Γκάντι...:emm:
Παράθεση

tolisman

Δραστήριο Μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 447 μηνύματα.

O tolisman έγραψε: στις 13:13, 15-08-08:

Your political compass

Economic Left/Right: -8.00
Social Libertarian/Authoritarian: -4.72

νομίζω ότι είμαι ο πιο αριστερός απ' όλους σας. δεν περίμενα πάντως να είμαι τόσο φιλελεύθερος.

με τον Νέλσον Μαντέλα μοιάζω περισσότερο.
Παράθεση

mord79 (αnνa)

Δραστήριο Μέλος

H αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 165 μηνύματα.

H mord79 έγραψε: στις 15:46, 15-08-08:

Παράθεση

Aggelos!

Νεοφερμένος

Ο Aggelos! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

O Aggelos! έγραψε: στις 16:49, 15-08-08:

Βγήκα Nelson Mandela ...!!!
Παράθεση

neni

Δραστήριο Μέλος

H neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.

H neni έγραψε: στις 17:40, 15-08-08:

δεν καταλαβα καλα ολες τις ερωτησεις, αλλα νομιζω οτι το αποτελεσμα του τεστ με κσλυπτει.
Παράθεση

kiriakoskiriakos

Νεοφερμένος

Ο kiriakoskiriakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O kiriakoskiriakos έγραψε: στις 18:11, 15-08-08:

1
Παράθεση

tolisman

Δραστήριο Μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 447 μηνύματα.

O tolisman έγραψε: στις 08:33, 16-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από tolisman
Your political compass

Economic Left/Right: -8.00
Social Libertarian/Authoritarian: -4.72

νομίζω ότι είμαι ο πιο αριστερός απ' όλους σας. δεν περίμενα πάντως να είμαι τόσο φιλελεύθερος.

με τον Νέλσον Μαντέλα μοιάζω περισσότερο.
To ξαναέκανα λίγο πιο προσεκτικά, γιατί την πρώτη φορά το είχα κάνει πολύ γρήγορα και ίσως κάπως απρόσεκτα. Περίπου τα ίδια αποτελέσματα είχα πάντως. Δεν άλλαξε τπτ ουσιαστικό.

Economic Left/Right: -8.38
Social Libertarian/Authoritarian: -4.67

Παράθεση

!sunny! (Μελίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.

H !sunny! έγραψε: στις 19:14, 16-08-08:

Έκλεισα το παράαθυρο γι'αυτό δε μπορώ να παραθέσω το σχεδιάγραμα να το δείτε αλλά είμαι ακριβώς εκεί που είναι ο Γκάντι! Είμαι πολύ υπερήφανη (τουλάχιστον δεν κλίνω προς Χίτλερ)!
Παράθεση

mostel (Στέλιος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,128 μηνύματα.

O mostel έγραψε: στις 05:16, 17-08-08:

Αν περίμενα από μια ιστοσελίδα να με ενημερώσει για τις πολιτικές μου απόψεις, ζήτω που καήκαμε.

Στέλιος
Παράθεση

tolisman

Δραστήριο Μέλος

O tolisman έγραψε: στις 10:18, 17-08-08:

μα ο σκοπός του συκεκριμένου τεστ δεν είναι το να σε ενημερώσει για τις πολιτικές σου απόψεις, τις οποίες βεβείως τις γνωρίζεις.
Παράθεση

tolisman

Δραστήριο Μέλος

O tolisman έγραψε: στις 10:28, 17-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από Χριστίνα

Ρε αφού η συντριπτική πλειοψηφία είστε αριστεροί, γιατί έχετε ακόμη αυτόν τον αντιπαθητικότατο πρωθυπουργό (μη λέμε ονόματα ) ;;

Τέσπα!
είσαι από την Κύπρο νομίζω, ε;

ο δικός σας πρωθυπουργός είναι καλύτερος; δεν νομίζω. όλοι αμεριακανάκια είναι.
Παράθεση

mostel (Στέλιος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,128 μηνύματα.

O mostel έγραψε: στις 15:40, 17-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από tolisman
μα ο σκοπός του συκεκριμένου τεστ δεν είναι το να σε ενημερώσει για τις πολιτικές σου απόψεις, τις οποίες βεβείως τις γνωρίζεις.
Αλλά ποιος είναι ο σκοπός; Δες λίγο το πρώτο ποστ που έχει γίνει και το περιεχόμενό του.

Στέλιος
Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε: στις 15:59, 17-08-08:

Εσένα να σε φοβόμαστε.....

@ Χριστίνα

Τα αριστερά κόμματα δεν ανταποκρίνονται στην αριστερή ιδεολογία και δεν είναι ουτε κατα ελάχιστο ικανά να την εφαρμόσουν, τουλάχιστον με την τωρινή τους δομή. Μακάρι στο μέλλον. Αν στο μέλλον γίνουν ικανα να κυβερνήσουν θα είμαι ο πρώτος που θα τα υποστηρίξω. (προσωπική μου άποψη πάντα).

Ίσα ίσα με τον πρωθυπουργό που έχουμε για πρώτη φορά κάναμε ενέργειες οι οποίες ήταν αντιθετες με την θέληση των ΗΠΑ.

(Είτε αυτό ονομάζεται ΒΕΤΟ, είτε ονομάζεται αγορά ΒΜP-3 από Ρωσία, είτε ονομάζεται αγωγός φυσικού αερίου με την Ρωσία, είτε ονομάζεται αγορά Rafale από Γαλλία αντί για να χιλιοαναβαθμίζουμε τα ξεπερασμένα F-16 σε block 7549484652+ ή σε δεν ξέρω τι.... )

Από εκεί και πέρα αν είσαι από Κύπρο δεν μπορείς να κρίνεις την πολιτική κατάσταση εδώ και τον πρωθυπουργό μας... Συγγνώμη...
Παράθεση

millerovia

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 123 μηνύματα.

H millerovia έγραψε: στις 17:32, 17-08-08:

Economic Left/Right: -3.75
Social Libertarian/Authoritarian: -0.82

Να και το δικό μου..Επειδή βγήκα και δεν είδα τα ονόματα,μπορείτε να μου πείτε σε ποιο όνομα είμαι;;;
Παράθεση

neni

Δραστήριο Μέλος

H neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.

H neni έγραψε: στις 13:57, 23-08-08:

πιο πολύ προς Γκάντι...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Βρείτε τα κοινά σας σημεία! - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 1133 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-12-18 στις 15:04.
    • Βρείτε νέο nick για την ΚουΕ - Από Κακή Επιρροή
      Το θέμα έχει λάβει 40 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-07-08 στις 11:44.
    • Βρείτε το κοινό στοιχείο! - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 48 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-12-07 στις 13:27.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα