Χρυσή Αυγή, η πορεία της ως πολιτικό κόμμα

Συμφωνείτε με τον χαρακτηρισμό της Χρυσής Αυγής ως εγκληματική οργάνωση;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 139)
  • Ναι

    Ψήφοι: 110 79.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 25 18.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 4 2.9%

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ακομα και μετα το σημερινο.Να επιτραπει !!!

Γιατι αυτο ειναι δημοκρατια.Μπορει να ειναι πιο μαλακες και απο τους μαλακες,αλλα το δικαιωμα του λογου ειναι για τον καθενα καθολικα.Και οχι εκει που μας βολευει.Δεν θα γινουμε σαν αυτους.

Απλα απο εκει και περα.Πιο ζωο πεθαινεις,αμα πας και ψηφιζεις Χρυση Αυγη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,800 μηνύματα.
βια κατα προσωπο δεν ηταν οταν οι αναρχικοι καιγανε το μαγαζι του αδωνι 10 φορες?


ασε,,
εσυ και οι περισσοτεροι αριστεροι θεωρεις καλη την αριστερη βια
οχι την δεξια

εγω προσωπικά δεν ειμαι υπερ καμίας,ειδικα σε μια συζιτηση
αλλα για δυο σφαλιαρες

πανω σε θυμο
δεν θα τρελαθω κιολας,,τη στιγμη που αναρχοαριστεροι εχουν καψει και σκοτωσει τοσους ανθρωπους..

δεν ειμαι υπερ,,αλλα καταλαβαινω και δεν το παιζω παρθενοπη,,να πλακωνομαι εξω με τους μπατσους για σπορ καθε μερα-και να υπερασπιζομαι τη βουλη οπως οι κνιτες με τους αγανακτισμενους ,εκει δεν ειπαν οι βουλευτες για αυτοδικια και νομο της ζουγκλας,,αλλα μας προστατευουν οι κνιτες! -και μετα να μυξοκλαιω για δυο σφαλιαρες

διάλεξε αυτοί οι "αναρχικοί" που φωτογραφίζεις είναι συνιστώσες του σύριζα; :P
υπάρχουν παιδάκια ναι, που θεωρούν ότι με τέτοιου είδους ενέργειες πολεμάνε το σύστημα. η αλήθεια είναι ότι διαφήμιση του κάνανε και απενεχοποιούν τη σκούφια του απ' τη γελειότητά του.

ποιους έχουν σκοτώσει οι αναρχοαριστεροί; :eek:
στα θύματα της 17 Νοέμβρη αναφέρεσαι;

Ακομα και μετα το σημερινο.Να επιτραπει !!!

Γιατι αυτο ειναι δημοκρατια.Μπορει να ειναι πιο μαλακες και απο τους μαλακες,αλλα το δικαιωμα του λογου ειναι για τον καθενα καθολικα.Και οχι εκει που μας βολευει.Δεν θα γινουμε σαν αυτους.

Εγώ ξέρω ότι στην αρχαία Ελλάδα τους εχθρούς της δημοκρατίας τους εξοστρακίζανε. Αν θέλεις να κάνεις τα στραβά μάτια σε εγκληματίες μαχαιροβγάλτες, οκ, δικαίωμά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
αλλα για δυο σφαλιαρες

πανω σε θυμο
δεν θα τρελαθω κιολας,,
και ποτε δλδ εχεις σκοπο να τρελαθεις? οταν σκοτωσουν 5-6..? αυτα τα φαινομενα βιας εκδηλης ή εμμεσης πρεπει απο την αρχη να κατακρίνονται και να χτυπιούνται στη ριζα αλλιως μετα η κατασταση δε μαζευεται..και πολυ θα'θελα να δω την αντιδραση σου αν ενας ανεγκεφαλος καταπατουσε τα δικαιωματά σου και σε χτυπαγε πονώντας σε κυριως ηθικά και ψυχοολογικα...πατώντας την αξιοπρέπεια σου...δεν π΄με καλα.. μαλλον ο ΜΙΘΡΙΔΑΤΙΣΜΟΣ εχει κανει τη δουλεια του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Εγώ ξέρω ότι στην αρχαία Ελλάδα τους εχθρούς της δημοκρατίας τους εξοστρακίζανε. Αν θέλεις να κάνεις τα στραβά μάτια σε εγκληματίες μαχαιροβγάλτες, οκ, δικαίωμά σου.
Ναι φιλε μου,το ξερω οτι η συγκεκριμενη ειναι εχθροι της Δημοκρατιας.Αλλα δεν μπορω να στερησω το δικαιωμα σε εναν πολιτη που θελει να τους ψηφισει για α η β λογους

Το ποιον θεωρει καποιος εχθρο ειναι υποκειμενικο,οποτε δεν υπαρχουν σαφεις ορια και αντικειμενικα.Οποτε τοτε το αντιμετωπιζεις καθολικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,800 μηνύματα.
Ναι φιλε μου,το ξερω οτι η συγκεκριμενη ειναι εχθροι της Δημοκρατιας.Αλλα δεν μπορω να στερησω το δικαιωμα σε εναν πολιτη που θελει να τους ψηφισει για α η β λογους

Το ποιον θεωρει καποιος εχθρο ειναι υποκειμενικο,οποτε δεν υπαρχουν σαφεις ορια και αντικειμενικα.Οποτε τοτε το αντιμετωπιζεις καθολικα

Υπάρχουν σαφέστατα όρια. Απλά εφαρμόζεις ότι ισχύει στην υπόλοιπη Ευρώπη για να νεοναζιστικά, φασιστικά κόμματα. Π.χ. η άρνηση του ολοκαυτώματος διώκεται ποινικά και κάθε κόμμα που προβαίνει σε αξιόποινες πράξεις βγαίνει εκτός Συνταγματικής νομιμότητας.

Να φτιάξουμε κι εμείς ένα κόμμα, να λέμε προς τα έξω ότι είμαστε ενάντια στη βία και τα βράδια να αμολάμε τους "υπηκόους" μας να κυνηγάνε τους αλλόθρησκους, τους μετανάστες, τους οπαδούς του Ολυμπιακού, κι όσους δεν έχουν ποδήλατα Merida! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
Ντροπη και αίσχος!!!όση οργη και να χε, δεν επρεπε να φερθει βίαια!υπαρχουν και καποια όρια!
εμενα προσωπικα με αυτη του την πραξη μου αλλαξε τελιως αποψη για το αν πρεπει να επιτραπει η χρυση αυγη στη βουλή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Απλά εφαρμόζεις ότι ισχύει στην υπόλοιπη Ευρώπη για να νεοναζιστικά, φασιστικά κόμματα.
Δεν νομιζω να ειναι λυση αυτο.Δεν κανουμε οτι κανει η μαζα.Πρεπει να βρεις μια λυση που να συμφωνουν ολοι ανεξαιρετως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγώ ξέρω ότι στην αρχαία Ελλάδα τους εχθρούς της δημοκρατίας τους εξοστρακίζανε.
με ψηφο(γιαυτο διωχνανε και καλους )
αλλα εδω ο λαος τους ψηφιζει για να μπουν στη βουλη

μονο ο λαος μπορει να διωξει τη χρυση αυγη απο τη βουλη

κανενα παραπτωμα ποινικο κανενος μελους του

εδω ο ακης εκλεψε δις -οχι εριξε δυο σφαλιαρες- και μετα απο τοσα χρονια τον εβγαλαν απο το κομμα

ας δουμε το θεμα στις πραγματικες διαστασεις του

για να γινει βουλη με τη χρυση αυγη μεσα,,πρεπει να μην δερνονται και δερνουν

αν το παρακανουν και δεν γινεται δουλεια,,απλα θα τους μαζεψει η αστυνομια και δεν μπουν στη βουλη

η οδος του ξυλου δεν προχωραει αν θελις να εισαι κοινοβουλευτικο κομμα-ειδικα προς αλλους βουλευτες,γιατι προς τους μπατσους πχ οκ-

δυστυχως ακουσα οτι ο μιχαλολιακος καλυψε τον κασιδιαρη και ειπε οτι δεν ξαναβγαινουν σε μμε

θα κρυβονται παλι μεχρι τις εκλογες.
και τότε?

Απλά εφαρμόζεις ότι ισχύει στην υπόλοιπη Ευρώπη για να νεοναζιστικά, φασιστικά κόμματα.
δεν απαγορευονται
και δεν εχουν μπει στη βουλη
αλλα ο λεπεν ειναι στη βουλη

αυτα ειναι χουντες παιδια,,θα θελατε να απαγορευσουν και αναρχικα κομματα πχ?που αποδεδειγμενα προκαλουν φασαριες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
η κανελλη παντως εχει μαθει να τρωει ξυλο
τοσο εχει φαει και ριξει στα ματ,,
δεν ειδα καταδικη
ή να την κυνηγαει η αστυνομια
οι συριζαιοι και κκεδες ριχνουν ξυλο αβερτα στις συγκεντρωσεις εμ τα καδρονια

μπροστα στις καμερες και εκτος

και στο πλατο,,μιλαγαν ψυχραιμα..

ε,τωρα ειδαμε το ξυλο και στο πλατο
κλα κανανε παντως που τους βαλανε αριστερα και χρυση αυγη
μακρια στη βουλη

παντως οταν γυρισει στο κομμα
ο πρωτος που θα του ριξει ξυλο θα ειναι ο μιχαλολιακος

εγινε τεραστια ζημια στο κομμα τους σημερα

ειναι εντυπωσεις το ολο πραγμα,,οτι επεσε ξυλο και στο πλατο,,

ζουμε σε ακραιες εποχες...θα τα δουμε και αυτα

θυμαστε προχθες τον τατσοπουλο που αρπαχτηκε με εναν της δρασης ον αιρ?
Πραγματικά Άγγελε ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΙΣ;
2 σφαλιαρίτσες [που δεν ήταν ΚΑΝ σφαλιάρες, ήταν μια χαρά μπουνιές η μία μετά την άλλ]; Σε γυναίκες; Βουλευτής; Μπροστά στη κάμερα;
Να βγαίνει μετά και να λέει ότι η Κανέλη τον χτύπησε πρώτη και οτι θα της κάνει μήνυση;
Να τον αναζητεί η αστυνομία τώρα και να κρύβεται;
Σε λίγο θα μας πει ότι είναι και κρίμα το παιδάκι που του φέρθηκαν έτσι.
Άγγελε απλά νιώσε.
Δεν έχει να κάνει σ' αυτό η αριστερά και η δεξιά. Όσο δεξιός και να είσαι, όσο αριστερός, μέσος και δε ξέρω γω τι άλλο μπορεί να είναι κάποιος, ό,τι και να είσαι αυτό ΠΡΕΠΕΙ να το θεωρείς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ γιατί ΕΙΝΑΙ απαράδεκτο και όχι να κάθεσαι και να λες ότι δεν έγινε τίποτα με δυο σφαλιαρίτσες κι ότι της άλλης τα' θελε ο πωπός της και άλλες τέτοιες μαλακίες. Νιώσε ρε φίλε, νιώσε δηλαδή, μην είστε τόσο κολλημένοι πια, θα τρελαθώ τελείως στο τέλος με αυτή τη χώρα, ειλικρινά, έχω χάσει πάσα ιδέα για τα πάντα, όχι μόνο όσα αφορούν τη χ.α, αλλά για αυτούς που κάθονται και χαίρονται για ό,τι έγινε και για όλο το "έργο" της χ.α. Μπράβο ρε, μπράβο, έτσι θα πάμε πολύ μπροστά σαν χώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
"Να τον χαίρεται η μάνα που τον έκανε."

Ντροπή! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
εδω ο ακης εκλεψε δις -οχι εριξε δυο σφαλιαρες- και μετα απο τοσα χρονια τον εβγαλαν απο το κομμα

ας δουμε το θεμα στις πραγματικες διαστασεις του

Συμφωνώ, είναι μάλλον το μοναδικό πράγμα στο οποίο συμφωνούμε.

Οι σημερινοί πολιτικοί έχουν κάνει πολύ χειρότερα εγκλήματα από λίγο ξύλο σε κομματόσκυλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μπροστά στη κάμερα;
αν δεν ηταν μπροστα στην καμερα και ηταν σε μια συγκεντρωση αντισυγκεντρωση,,θα το μαθαινες(πολυ ξυλο τετοιο πεφτει και με βουλευτες)?θα ειχε γινει τοσο θεμα?
ερωτω..
τι το σπουδαιο εχει η καμερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
βια κατα προσωπο δεν ηταν οταν οι αναρχικοι καιγανε το μαγαζι του αδωνι 10 φορες?


ασε,,
εσυ και οι περισσοτεροι αριστεροι θεωρεις καλη την αριστερη βια
οχι την δεξια

εγω προσωπικά δεν ειμαι υπερ καμίας,ειδικα σε μια συζιτηση
αλλα για δυο σφαλιαρες

πανω σε θυμο
δεν θα τρελαθω κιολας,,τη στιγμη που αναρχοαριστεροι εχουν καψει και σκοτωσει τοσους ανθρωπους..

δεν ειμαι υπερ,,αλλα καταλαβαινω και δεν το παιζω παρθενοπη,,να πλακωνομαι εξω με τους μπατσους για σπορ καθε μερα-και να υπερασπιζομαι τη βουλη οπως οι κνιτες με τους αγανακτισμενους ,εκει δεν ειπαν οι βουλευτες για αυτοδικια και νομο της ζουγκλας,,αλλα μας προστατευουν οι κνιτες! -και μετα να μυξοκλαιω για δυο σφαλιαρες
ρε φιλε εχω διαβασει τοσα απαραδεκτα σχολια σου! το προβλημα μου δεν ειναι τα πιστευω σου, και η ηθικη σου , που νταξει δικαιωμα εχεις για το καθετι! το προβλημα μου ειναι πως δεν ξερεις πολλα πραγματα! δεν εχεις δει ποτε απο κοντα σου τιποτα, οτι εχει πιασει το αυτι σου απο τηλεοραση, ιντερνετ , κανα γνωστο σου κτλ ! εχεις κατσει ποτε να μιλησεις με κανενα παιδι που (απο οσο λες) παιζει καθε μερα ξυλο με τους μπατσους ?
υπερασπιστηκαν οι αγανακτισμενοι ποτε την βουλη ? τι λες ? τι ναρκωτικα παιρνεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
ας τον πιασει η αστυνομια
ποσο δικαζεται η χειροδικια?

ψιλα πραγματα

φανταστητε ομως,,καθε ξύλο που επεφτε στις διαδηλωσεις να δικαζοταν ετσι αυστηρα,,απλα αναρωτιεμαι..

μακαρι να δικαζοταν! δεν υπαρχαν ματαδες,, θα ηταν ολοι στην φυλακη :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
υπερασπιστηκαν οι αγανακτισμενοι ποτε την βουλη ? τι λες ? τι ναρκωτικα παιρνεις ?
το αναποδο
οι κνιτες ειχαν κλειο υπερασπισης της βουλης απεναντι στους αγανακτισμενους

το ειδα στο νετ το ακουσα στην τηλεοραση
και μου το ειπαν και συγγενεις απο την αθηνα

δεν ηταν αυτοδικια βια και τραμπουκισμος οταν οι κνιτες το επαιζαν ματ?
και οι βουλευτες δημοσια ελεγαν οτι χωρις τους κνιτες δεν θα ειχαμε βγει εξω?

γιατι μας πειραζει η παρομοια δραση της χρυσης αυγης πχ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,800 μηνύματα.
Χίλια μπράβο στο δεξιό Καμμένο.
Έβαλε στη θέση τους τα εκκολαπτόμενα φασισταριά του Σαμαρά!


Ντροπή σας αλήτες του πελατειακού κράτους! :mad:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
το αναποδο
οι κνιτες ειχαν κλειο υπερασπισης της βουλης απεναντι στους αγανακτισμενους

το ειδα στο νετ το ακουσα στην τηλεοραση
και μου το ειπαν και συγγενεις απο την αθηνα

δεν ηταν αυτοδικια βια και τραμπουκισμος οταν οι κνιτες το επαιζαν ματ?
και οι βουλευτες δημοσια ελεγαν οτι χωρις τους κνιτες δεν θα ειχαμε βγει εξω?

γιατι μας πειραζει η παρομοια δραση της χρυσης αυγης πχ?

αα, οκ γραψε ακυρο! ναι συμφωνω μαζι σου, οτι το κκε εκεινη την μερα το επαιζε ματ! αμα εχεις δει σε τετοιες καταστασεις, υπαρχει ενας χωρος, ο αντιεξουσιαστικος,(και οχι φαση συριζα, εε θα βγαλουμε και μια ανακοινωση) που πολεμαει και τα κνατ, και τους χρυσαυγιτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ο καμμενος πρεπει να τρωει λιγότερο πατριωτισμό γιατι τον φουσκωνει και παχαίνει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ο καμμενος πρεπει να τρωει λιγότερο πατριωτισμό γιατι τον φουσκωνει και παχαίνει..

Ο μεταβολισμός φταίει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,800 μηνύματα.
ο καμμενος πρεπει να τρωει λιγότερο πατριωτισμό γιατι τον φουσκωνει και παχαίνει..
ΝουΔου και Χρυσαυγή
Αγάπη μια ζωή


Άντε και καλά στέφανα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top