Αγαπημένα παλιά τραγούδια

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,190 μηνύματα.
Συνεχίζεις να με εκπλήσσεις ευχάριστα με τις μουσικές σου επιλογές σε όποιο είδος κι αν ανήκουν!<3

Οι στίχοι:
"στον Άδη ανατέλλω
πόσο σε θέλω..."
είναι από τους αγαπημένους μου από τότε που πρωτάκουσα το τραγούδι μέχρι σήμερα!

Να σου αφιερώσω κι εγώ ένα:

alx.gif

Υπέροχο κομμάτι Λένω μου..

Λένω

Well-known member

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,916 μηνύματα.

akikos

Well-known member

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,637 μηνύματα.

ioannaion

Well-known member

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 273 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,190 μηνύματα.

Βλα

Well-known member

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 984 μηνύματα.

Ryuzaki

Well-known member

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός . Έχει γράψει 685 μηνύματα.
Με νάζια προσπαθείς και πάλι να με ρίξεις
πώς όλα θα αλλάξουν θέλεις να με πείσεις
Μα τώρα πια σε έμαθα καλά λυπάμαι
τα πάντα από σένα ακόμη, με πονάνε

juste un instant

Well-known member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,825 μηνύματα.

Lady M

Well-known member

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άγιος Μαρίνος (Ευρώπη). Έχει γράψει 388 μηνύματα.

γιαννης_00

Well-known member

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 528 μηνύματα.
Time to Say Goodbye

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

El Condor Pasa

Dulce Pontes-Canção do Mar

Vanessa-Mae - Destiny

Τελευταία επεξεργασία:

Lady M

Well-known member

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άγιος Μαρίνος (Ευρώπη). Έχει γράψει 388 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια