Αγαπημένα παλιά τραγούδια

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Συνεχίζεις να με εκπλήσσεις ευχάριστα με τις μουσικές σου επιλογές σε όποιο είδος κι αν ανήκουν!<3

Οι στίχοι:
"στον Άδη ανατέλλω
πόσο σε θέλω..."
είναι από τους αγαπημένους μου από τότε που πρωτάκουσα το τραγούδι μέχρι σήμερα!

Να σου αφιερώσω κι εγώ ένα:

alx.gif

Υπέροχο κομμάτι Λένω μου..
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.
Με νάζια προσπαθείς και πάλι να με ρίξεις
πώς όλα θα αλλάξουν θέλεις να με πείσεις
Μα τώρα πια σε έμαθα καλά λυπάμαι
τα πάντα από σένα ακόμη, με πονάνε
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,501 μηνύματα.
Time to Say Goodbye

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

El Condor Pasa
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Dulce Pontes-Canção do Mar
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Vanessa-Mae - Destiny
 
Τελευταία επεξεργασία:

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top