Αγαπημένα παλιά τραγούδια

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Είμαι εδώ για το ξένο ρεπερτόριο...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Για το καλοκαιρακι

 
Τελευταία επεξεργασία:

soul

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
 

Luke.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Luke. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 196 μηνύματα.

bovid19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bovid19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Σύμβουλος επιχειρήσεων. Έχει γράψει 340 μηνύματα.

ιμοτζι

Νεοφερμένος

Η ιμοτζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

Panos_02

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Panos_02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Τσοτίλι (Κοζάνη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πάμε λίγο το εκλεπτυσμένο μου παιδικό ρεπερτόριο με την τεράστια συνοχή και συνάφεια:


(3 χρονών, τιναζα το μαλλί και φώναζα "κι υποφέρω... Υποφέρω")

(ίσως το πρώτο τραγούδι στη ζωή μου που έμαθα όλο, στίχο προς στίχο, λέξη προς λέξη)


(έκανα σβούρες γύρω γύρω στο σαλόνι και καλά χορευοντας ΖΕΪΜΠΕΚΙΚΟ με αυτό το άσμα και η κρυφή μου επιθυμία ήταν να έχω όντως ποτήρια να σπάσω)

(είμαι σίγουρη ότι το έβαζα στο cdplayer στο δωμάτιό μου και παρίστανα τον μαέστρο γιατί ήμουν γύρω στα 5-6 οπότε έχω πιο καθαρές αναμνήσεις από τότε)

(ο στόχος ήταν να καταφέρω να κυλήσει δάκρυ με το ζόρι για να γίνει πιο πειστική η ερμηνεία)

(Το είχα βουτήξει απ' το αυτοκίνητο του πατέρα μου αυτό το CD και το έβαζα στο σπίτι πεπεισμένη ότι το έχουν γράψει Ινδιάνοι, οπότε πάλι έκανα κάτι περίεργα χορευτικά και κραυγές και καλά Ινδιανικες... Η προσγείωση ήταν απότομη όταν έμαθα ότι είναι Ουγγρικό.)

(8 χρόνων σκατούλα και την είχα ψωνίσει τελείως με αυτό το τραγούδι, εστριβα χαρτάκια post it και έκανα ότι είναι τσιγάρα, κουνουσα την κοιλιά μου πέρα δώθε και γενικοτερα παρίστανα την τοπ γκόμενα... Luckily it was just a phase.)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top