Αγαπημένος Ραδιοφωνικός Σταθμός

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Ποίος ο αγαπημένος σας ραδιοφωνικός σταθμός???
Με ποιόν σταθμό περνάτε την λύπη σας ή την βαρεμάρα σας ή διασκεδάζετε?
Επειδή όμως μπορεί να μην ξέρει κάποιος το είδος της μουσικής που παιζει...ας το πείτε..

Εγω όταν είμαι στο γραφείο ακούω Kiss FM 92,90...(Ξένη);)
Οταν είμαι έξω και κυρίως στο αυτοκινητο ακούω Derti FM 98,60...(Λαικά) :P

Σορρυ Billάκο μου, αν έχει ξανα βγει τέτοιο θέμα...αλλα δεν βρήκα κάτι.... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Atlantis κάθε μέρα! Heavy metal is the law!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
1055rock & 89Rainbow (πάλι rock) / Θεσσαλονίκη.
Ά! και από τις 4 ως τις 5 (αν τα καταφέρω) τον Γιάννη Πετρίδη (κρατάει χρόνια αυτή η κολώνια!) στην ομώνυμη εκπομπή της ΕΡΑ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
  1. Μελωδία 99.2
  2. Δίεση 101,3
  3. ΕΡΑ 2 103,7
Αυτά ακούω... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
love radio και Αντ1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
  • Antlantis (105.2)
  • Kiss fm (92.9)
  • Gold (103.3)
  • red (96,3)
  • love (97,5 μονο την εκπομπή του Γκαραβέλα όμως)
  • Rock (96.9)
γενικά έχω διάφορους σταθμούς αποθηκευμένους και τους εναλλάσσω ανάλογα με αυτά που παίζουν!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Παλιά άκουγα Heart FM και Ερωτικό. Τώρα ακούω αποκλειστικά και μόνο imagine FM όταν έχω όρεξη για "πραγματικό ραδιόφωνο", αλλιώς ακούω άλλα διαδικτυακά ραδιόφωνα όπως το last.fm :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Ρυθμος 94,90 MHz
Λαμψη 92,30 MHz
ΑΝΤ1 97,20 MHz
Μελωδια 99,20 MHz
Angel 88,90 MHz
Radio Paradise 104,60 MHz
Red 96,30 MHz
Village 88,30 MHz
john greek 88,60 MHz
Παλμος 105,40 MHz

Ο αγαπημενος δηλ. αυτος που ακουω πιο πολυ ειναι ο μελωδια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
:(Καλά Derty εδώ δεν ακούει κανείς????
Μόνο εγώ λαικά εεε ???? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
1. RED
2. ROCK
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalcfu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dalcfu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Δίεση# 101.3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ράδιο τζατζίκι, 102,11 απαλή σκορδάτη μουσική όλες τις ώρες, με σφήνες για το Αιγυπτιακό χρηματιστήριο και τις μεταβολές στις μετοχές των κατεψηγμένων σαλιγκαριών βολιβίας.
Αγαπημένος παραγωγός ? Ο Χρήστος πελατζόγλου, τέταρτος πάγκος δεξιά στην λαική Χαλανδρίου, εξαιρετικές γλυκοπατάτες παραγωγής τους και καρπούζα ΑΑΑ, όλο μέλι μόνο 6,35€ το κιλό..... μέλοοοοοο.
:hmm:




Όχι το να ρουφάς τον καφέ σου απο το ρουθούνι δεν προκαλέι προβλήματα στο μυαλό, ποιός στο είπε αυτό? Ε Θεέ ?

:whistle:




:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
1) Best 92.6
2)kiss fm 92.9
3)red fm 96.9
4)radio deejay 95.2
5)ενίοτε mad radio 106.2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
  1. Heart FM 93,1 (Σαλόνικα)
  2. Kiss FM 92,3 (Αθήνα)
  3. John Greek 88,6 (Αθήνα)

Το τελευταίο όντως άσχετο, γι' αυτό παίζω μεταξύ 1-2 και 3, ανάλογα με τα κέφια μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Αtlantis
Gold
kiss
#
rock
Και στο τσακίρ κέφι mad:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
  1. Heart FM 93,1 (Σαλόνικα)
  2. Kiss FM 92,3 (Αθήνα)
  3. John Greek 88,6 (Αθήνα)
Το τελευταίο όντως άσχετο, γι' αυτό παίζω μεταξύ 1-2 και 3, ανάλογα με τα κέφια μου! :D


Μάλλον σε λάθος συχνότητα ακούς ή έγραψες λάθος σταθμό!!! :P:P:P


Εγώ ακούω:
Atlantis fm 105.2
Mad Radio 106.2 (μόνο τα πρωϊνά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μapes show!:D
Λατρεύω Ουγγαρέζο:redface::P


Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: :clapup::clapup::clapup::clapup:


Έχουν απίστευτο γέλιο! Συμπληρώνουν ο ένας τον άλλο!!! :D:D:D:D

Ο Ουγγαρέζος είναι κορυφή, αν και προτιμώ τον... ιρλανδέζο!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Κατά βάση:
  1. Red
  2. Rock
  3. Μελωδία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top