Αγαπημένος Ραδιοφωνικός Σταθμός

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: :clapup::clapup::clapup::clapup:


Έχουν απίστευτο γέλιο! Συμπληρώνουν ο ένας τον άλλο!!! :D:D:D:D

Ο Ουγγαρέζος είναι κορυφή, αν και προτιμώ τον... ιρλανδέζο!!! :P:P:P

Α! Και η κολλητή μου αυτόν προτιμά και τσακωνόμαστε συνέχεια!
Εντάξει και οι δύο τα σπάνε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anneke

Νεοφερμένος

Η anneke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ROCK FM 96.9
ΔΙΑΙΣΗ 101.3 και θα συμφωνήσω με FaniFox για
1055 ROCK όπως επίσης κ για REPUBLIC όσο αφόρα σταθμούς Θεσσαλονίκης....Αχ! Νοσταλγώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
1) Imagine 89.7 με Κανάκη-Σερβετά και Στάθη..μιλάμε για πολύ γέλιο..:D
2) Republic 100,3 ----> φανταστικός
3) Kαι κάπου κάπου Zoo 90.8..αν και κάποιες φορές στη σπάει γιατί μπορεί να τύχει να βάλει και 10 φορές το ίδιο τραγούδι μέσα σε μια μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WildCherry

Νεοφερμένος

Η WildCherry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
1) Δίεση 101,3
2) Μελωδία 99,2
και Rock FM

Αλλά κατά βάσιν προτιμώ τον Δίεση....ειδικά το πρωί..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
στην Αθηνα ακουω κυριως vfm 88,3 και athens dj 95,2( ξενα και τα 2)
στη λαρισα κατι με πιανει και το ριχνω στα ελληνικα(το κλιμα μαλλον:D) και ακουω skanner (102,2)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μουργολυκος

Νεοφερμένος

Ο Μουργολυκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
imagine 89.7 :beer: το ριαδιοφωνο οπως το φανταστηκες. νουμερο 124 στις επιτυχιες
Κανακης, Σερβετας , Κιουσης... και τι να πουν και τα αλλα ραδιοφωνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Χαλαρα Best 92,6 (91,8 μεταδιδει εδω στη Ναυπακτο). Και μετα ακολουθει λιγο ο Sport Fm οταν εχω διαθεση για λιγο καψιμο. Παντως η νο.1 εκπομπη και παραγωγος που εχω σαν προταιρεοτητα να ακουσω ειναι ο Ψαριανος στις 12.00 με 14.00 το μεσημερακι. Δεν εχω καμια σχεση με την αριστερα, ουτε αεκτζης ειμαι, αλλα ο ανθρωπος βγαζει τρελο γελιο χωρις να γινεται ανοητος. Ακουστε τον και εσεις για μια φορα. Ειμαι σιγουρος οτι θα σας κερδισει. 12 με 2 στον Βest.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μουργολυκος

Νεοφερμένος

Ο Μουργολυκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ποιος Ψαριανος?ο βουλευτης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Από το ραδιόφωνο:

  • Atlantis 105,2 FM
  • Rock 96,9 FM
  • Red 96,3 FM

Και Ιντερνετικά:

  • Metal Zone και
  • A.N.D Radio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Λοιπόν, για μουσική Best 92.6, Atlantis 105.2, Freedom 88.9 (τον ανακάλυψα σχετικά πρόσφατα και τον λάτρεψα), Hi jack 96.6, Red 96.3 (μόνο την εκπομπή του Αποστόλου)

Γενικά ο Ψαριανός, ο Τζούμας και το δίδμο Βαμβακάρης-Πανούτσος είναι μεγάλες λατρείες πάντως!!:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kolokythi

Νεοφερμένος

Η Kolokythi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Μου αρέσει ο imagine 89,7 (είναι σταθμός της Θεσσαλονίκης και τον ακούω μέσω internet)
Το πρωί ξεκινάμε με πάντα κεφάτο και αστείο Γιάννη Σερβετά, ακολουθεί ο Στάθης Παναγιωτόπουλος και μετα Σερβετάς κ Κανάκης μαζι (και μετά όλοι μαζί τηλεοπτικά στο ράδιο αρβύλα;)). Ωραίες μουσικές, ακόμα πιο ωραίο χιούμορ. Μου φτιάχνει το κέφι κάθε πρωί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ραδιοκορασίδη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
διεση 101.3

αυτο δεν θεωρειται διαφημιση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilissb

Νεοφερμένος

Ο vasilissb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 60 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Για όποιον-α ενδιαφέρεται ας επισκεφτεί την ιστοσελίδα www.radioargos.gr και ας ακούσει το πρόγραμμά του. Για όσους ή όσες αγαπούν το ηπειρώτικο τραγούδι υπάρχει η εκπομπή "Μουσικό οδοιπορικό στην Ήπειρο", που μεταδίδεται κάθε Τετάρτη 18.00- μεσάνυχτα και λίγο από το Ράδιο Άργος και αναμεταδίδεται από το Ελληνικό Παραδοσιακό Ραδιόφωνο www.elpar.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
A.N.D Radio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Depo0

Νεοφερμένος

Η Depo0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
88,5 καθε τεταρτη εκποπη της Zoltan Tribe:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
92,7 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
εγω οτι να ναι..δεν εχω συγκεκριμενο σταθμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάνια9018

Νεοφερμένος

Η Τάνια9018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
kiss 92.9 τον λατρεύω!! (είναι ο "εθισμός" μου:P)
παράλληλα όμως 96.3 96.6 και 96.9 με τη σειρα μη μπερδεύομαι κιόλας :D...
ΑΛΛΑ με παρέα θα ακούσουμε λάμψη και orange... ή και derty άμα λάχει ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top