Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

KnightRider

New member

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Μπορείτε να βάλετε ένα emoticon που να δείχνει την ντροπή;Γιατί όποιος ντρέπεται χρησιμοποιεί το emoticon της ζήλειας.Ευχαριστώ.:)

chris_90

New member

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,228 μηνύματα.
Μπορείτε να βάλετε ένα emoticon που να δείχνει την ντροπή;Γιατί όποιος ντρέπεται χρησιμοποιεί το emoticon της ζήλειας.Ευχαριστώ.:)
Βασικα αυτο κοκκινιζει, οποτε θεωρω οτι ειναι κοντα στο συναισθημα της ντροπης. Κι εγω σ' αυτους που το χρησιμοποιουν για να δειξουν ντροπη ειμαι. :P

Pavlitos

New member

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 683 μηνύματα.

ξαροπ

New member

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,471 μηνύματα.
Τι είναι αυτές οι αθετήσεις 1/0 που έχω σημειωμένες κάτω από την ιδιότητά μου? (Sorry αν έχει ξαναερωτηθεί)

Franco

New member

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 109 μηνύματα.

ξαροπ

New member

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,471 μηνύματα.

ξαροπ

New member

Μαρουλάκι

New member

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Δεν υπάρχει διορία :p
Δηλαδή μόνο οι βοηθοί παύουν κάποια στιγμή να είναι βοηθοί;
Οι κανονικοί συντονιστές μένουν συντονιστές μέχρι να παραιτηθούν(όταν βαρεθούν) και αφού παραιτηθούν γίνονται ex-mods...
Και αν ένας συντονιστής δεν κάνει καλά τη δουλειά του και ο Πέτρος τον απαλάξει από τα καθήκοντά του γίνεται ex-mod ή δεν γίνεται τίποτα;

paganini666

New member

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Μια λειτουργικη παρατήρηση:
(Μεταξυ των αλλων) εχετε απαφορευσει (και) τα greeklish. Ομως οταν θελει κανεις να παραθεσει ενα link ,το link αυτο μπορει να περιεχει λεξεις σε greeklish. Επομενως, εαν προσπαθησει να παραθεσει το link το συστημα του λεει "το μηνυμα σας... greeklish".
Καντε κατι επιτελους.

zip_unzip

New member

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Code:
Μπορείς να βάλεις τα links που θέλεις να παραθέσεις μέσα σε ένα τέτοιο πλαίσιο. Για να το κάνεις αυτό, πληκτρολογείς στα αγγλικά: [κοδε].....[/κοδε]

Shadowfax

New member

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 3,014 μηνύματα.
Τι είναι αυτές οι αθετήσεις 1/0 που έχω σημειωμένες κάτω από την ιδιότητά μου? (Sorry αν έχει ξαναερωτηθεί)
Γενικά για τις αθετήσεις.

Λίγο πιο πάνω από την ερώτησή σου, ο Crookshanks είπε:

Στα 70% αποκλείεσαι για 10 ημέρες.

Στα 100% αποκλείεσαι για δύο μήνες.

Στα 140 (ή 150; Δε θυμάμαι.) αποκλείεσαι για πάντα.
*στα 150 μόνιμος αποκλεισμός.

Οι προειδοποιήσεις, σαν και αυτή που έχεις τώρα, δεν έχουν infraction points.

paganini666

New member

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Code:
Μπορείς να βάλεις τα links που θέλεις να παραθέσεις μέσα σε ένα τέτοιο πλαίσιο. Για να το κάνεις αυτό, πληκτρολογείς στα αγγλικά: [κοδε].....[/κοδε]
σε ευχαριστω,αλλα δεν λειτουργει καλα το συστημα με τα greeklish.
Μπορει καποιος να θελει να γραψει μια λεξη επιτηδες.

Το ιδιο μου βγαζει...:xixi:

Crookshanks

New member

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,053 μηνύματα.
Εμ, δυστυχώς έτσι είναι. Μαζί με τα ξερά καίγονται και χλωρά.

paganini666

New member

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 7,324 μηνύματα.
δηλαδη δεν μπορω να παραθεσω αυτο το link? :jumpy:
Μπορείς να βάλεις ένα κενό στη/στις λέξεις του link που εντοπίζονται ως greeklish ώστε να περνάνε και παράλληλα να γίνεται κατανοητό το link (έστω κι αν όχι clickable). :iagree: Πχ λέ ξη
Αλλιώς δε μπορεί να το δεχτεί το σύστημα.

-petros

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...