Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

KnightRider

New member

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 943 μηνύματα.

Shadowfax

New member

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 3,014 μηνύματα.
Πρέπει να έχεις συμπληρώσει 31 μέρες παραμονής στο site και 150 μηνύματα. Εσύ όμως τα έχεις κάνει και τα δύο απ' ό,τι βλέπω.

Μάλλον συμπλήρωσες πριν λίγο το 150ο μήνυμα. Περίμενε να ενημερωθεί το σύστημα.

KnightRider

New member

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Πρέπει να έχεις συμπληρώσει 31 μέρες παραμονής στο site και 150 μηνύματα. Εσύ όμως τα έχεις κάνει και τα δύο απ' ό,τι βλέπω.

Μάλλον συμπλήρωσες πριν λίγο το 150ο μήνυμα. Περίμενε να ενημερωθεί το σύστημα.
Οκ.Περιμένω........:):)

paganini666

New member

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 453 μηνύματα.
γινεται να διαγραφει ο λογαριασμος μου;
Αν οχι τοτε θελω ενα μονιμο μπαν. :)

Iliaso

New member

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.
Δεν θα σε ωφελήσει σε κάτι ρε paganini:)Διαγραφές δεν γίνονται και με το μόνιμο το μόνο που θα μπορείς να κάνεις είναι να βλέπεις τι γράφουν οι άλλοι χωρίς να μπορείς να αντιδράς λέγοντας τη γνώμη σου.

Shadowfax

New member

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 3,014 μηνύματα.
Για την ακρίβεια είναι ελεύθερος να κάνει ό,τι θέλει. Μπορεί να μη θέλει πλέον να λέει την άποψή του στο iSchool. Μπορεί να θέλει να φύγει για δικούς του λόγους.

Όπως και να 'χει όμως, διαγραφή δε γίνεται.

2. Από τη στιγμή που έχει ολοκληρωθεί η εγγραφή, κανένα μέλος δεν μπορεί να διαγραφεί ή να ζητήσει διαγραφή των μηνυμάτων του.

Iliaso

New member

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.
Εγώ πάντως θεωρω σαν καλύτερη λύση την αποσύνδεση συγγνώμη αν το παράλειψα παραπάνω:)

Boom

New member

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,123 μηνύματα.
ή κανε βλακειες να φτασεις 150 αθετησεις και να παρεις μονιμο μπαν:p

Boom

New member

γιατι θα ζητανε ολοι

paganini εγω εσκασα στα γελια,μπορεις να γελοιοποιηθεις και αλλο αν σου αρεσει..

Shadowfax

New member

γιατι θα ζητανε ολοι
Χμμ, όχι ακριβώς. Βασικά δε ξέρω ποιος θα ζητούσε μόνιμο ban. :P

Απλά γιατί δε δίνονται έτσι οι αποκλεισμοί. Και στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν υπάρχει, ακόμα τουλάχιστον, λόγος για να δοθεί.

Boom

New member

η λυση λοιπον ειναι αυτοσυγκρατηση....

ξερω ατομα που ηθελαν μονιμο..:xixi:

Eftychialou

New member

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Δεν θα σε ωφελήσει σε κάτι ρε paganini:)Διαγραφές δεν γίνονται και με το μόνιμο το μόνο που θα μπορείς να κάνεις είναι να βλέπεις τι γράφουν οι άλλοι χωρίς να μπορείς να αντιδράς λέγοντας τη γνώμη σου.
Τι ακριβώς περιορισμούς έχει το μπαν?
-----------------------------------------
Όταν θέλουμε -σε ένα μήνυμά μας- να κρύψουμε κάτι και να μην το έχουμε σε κοινή θέα βάζουμε τον εξής κωδικό σε αυτό που θέλουμε να κρύψουμε.
Π.χ:
Τι είναι το σπόιλερ;
Τι είναι το σπόιλερ και πως το βάζουμε?

Boom

New member

το σποιλερ ειναι οταν θες να πεις κατι πχ την συνεχεια μιας ταινιας, να το δουν οσοι θελουν και να μην χαλασεις σε καποιους αυτην την αγωνια/ενδιαφερον για την εξελιξη της....γραφεις το μηνυμα σου εντος των
[ /spoiler]

στην τελευταια παρεθενση/αγκυλη δεν αφηνεις κενο..

13diagoras

New member

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 524 μηνύματα.
1.δηλαδη θα γινεται να βαλουμε δικο μας avatar στα 150 μηνυματα και επιτα απο 31 μερες παραμονης μας στο σιτε????
2.οταν στην αρχικη σελιδα διπλα απο τα ονοματα εχει + τι σημαινει
και τι δημαινει οταν το εχει σε ενα θεμα συζητησης ??(οτι γραφει μια απαντηση??)
αυτα

Cogito ergo sum

New member

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Ξέρω που πάμε.Αλλά πως βάζουμε δικό μας avatar;Εγώ βλέπω μόνο αυτό που έχω βάλει και τα avatar του site από κάτω.Δεν υπάρχει κάποια φόρμα;;;:hmm:

Πάτησε πάνω στην εικόνα για μεγέθυνση και περισσότερες πληροφορίες. Μάλλον θα σε βοηθήσει. :)

Boom

New member

1.δηλαδη θα γινεται να βαλουμε δικο μας avatar στα 150 μηνυματα και επιτα απο 31 μερες παραμονης μας στο σιτε????
2.οταν στην αρχικη σελιδα διπλα απο τα ονοματα εχει + τι σημαινει
και τι δημαινει οταν το εχει σε ενα θεμα συζητησης ??(οτι γραφει μια απαντηση??)
αυτα
1. ναι
2.το + σημαινει πως αυτα τα ατομα ειναι φιλοι σου,βρισκονται δηλ στη λιστα των φιλων σου..
το αλλο δεν καταλαβα τι εννοεις..

εντιτ..μαλλον εννοεις τα μελη που βλεπουν εκεινη την ωρα το ιδιο θεμα μαζι σου και εχουν+
αν ναι το ιδιο σημαινει οχι οτι απαντουν στο θεμα

NikoTexXx

New member

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.
πως μπορω να αλλαξω το γιουζερνειμ μου?

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...