Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

kosgan10

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Πήγα στο προφίλ μου και βλέπω.... ημερομηνία γέννησης 1915!!! :blink: Ενώ δήλωσα 2001!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Πήγα στο προφίλ μου και βλέπω.... ημερομηνία γέννησης 1915!!! :blink: Ενώ δήλωσα 2001!!!

Fixed:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_sdr

Νεοφερμένος

Η anna_sdr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Δεν μπορώ να δημιουργήσω ένα νέο θέμα...
Διάβασα τισ πληροφορίες της βοήθειας , αλλά και πάλι....ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!


:confused::confused::confused::confused::(:(

:/::hmm:

:giveup::giveup::giveup::giveup::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Δεν μπορώ να δημιουργήσω ένα νέο θέμα...
Διάβασα τισ πληροφορίες της βοήθειας , αλλά και πάλι....ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!


:confused::confused::confused::confused::(:(

:/::hmm:

:giveup::giveup::giveup::giveup::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:
Πηγαίνεις στην κατηγορία που θες να ανοίξεις το θέμα σου και πατάς "ΝΕΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ" στο άνω αριστερό ή κάτω αριστερό τμήμα της σελίδας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
Πως απενεργοποιουμε τον λογαριασμο μας εδω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πως απενεργοποιουμε τον λογαριασμο μας εδω?

εκει που λεει καλωσορισες elment skate εχει ενα βελακι πατα το η δευτερη επιλογη ειναι απενεργοποιηση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
εκει που λεει καλωσορισες elment skate εχει ενα βελακι πατα το η δευτερη επιλογη ειναι απενεργοποιηση:)
Αποσυνδεση λεει,αυτο μηπως ειναι ?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
πίναξ ελέγχου - > ρυθμίσεις - > προσωπικά ντεντομένα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Πως απενεργοποιουμε τον λογαριασμο μας εδω?
Πίνακας ελέγχου>Ρυθμίσεις>Προσωπικά δεδομένα>Τικάρεις όλα τα κουτάκια στο κάτω μέρος>Αποθήκευση

Adieu, element:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Μηπως ξερει κανεις πώς μπορω να αλλαξω το nick μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 457 μηνύματα.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
βασικα οχι στον κας

ή εδω

https://www.e-steki.gr/member.php?u=5742

ή εδω

https://www.e-steki.gr/member.php?u=18041

και πες ποιο νικ θες να σ βαλουν
Σ´ευχαριστω πολυ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
:D Μέχρι πότε το esteki θα με κάνει 25 χρονών; :D Σε λίγο θα κλείσω τα 26 και θα μπω στα 27 :|
Οχι πως με χάλασε να με βλέπω τόσο :P, αλλά... κάθε πότε αλλάζει δηλαδή; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Όταν κλείσεις τα 26 ίσως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
:D Μέχρι πότε το esteki θα με κάνει 25 χρονών; :D Σε λίγο θα κλείσω τα 26 και θα μπω στα 27 :|
Οχι πως με χάλασε να με βλέπω τόσο :P, αλλά... κάθε πότε αλλάζει δηλαδή; :D
Κλασική ελληνική νοοτροπία:P Χαχαχαχαχα:P

Μια χαρά μετράει την ηλικία μας το site. Όταν γεννηθήκαμε δεν ήμασταν 1 έτους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Προφανώς η πλατφόρμα που πατάει το φόρουμ λειτουργεί με το να δείχνει την ίδια ηλικία μέχρι τα γενέθλια οπότε και αλλάζει τον αριθμό.
[OFFTOPIC]
Υπάρχει απλά διαφορετική αντίληψη στην δήλωση της ηλικίας του ατόμου. Δηλαδή, έχει κλείσει κάποιος τα 26. Και έχουν περάσει 6 μήνες από τότε...
Τον ρωτάω εγώ λοιπόν: - Πόσο χρονών είσαι;

Τι θα μου πει; 26; Αφού τα έχει ήδη κλείσει. Ίσως και να το πει. Η πιθανότητα να το πει μια γυναίκα τείνει στο 100% :P
Ίσως να μου πει: -"Είμαι 27"
Κάποιος πιο τυπικός ίσως πει: -Έχω κλείσει τα 26 και είμαι στα 27
Και ο απόλυτα τυπικός θα πει: -Είμαι 26 ετών και 6 μηνών και 20 ημερών και 5 ωρών κλπ κλπ...
Όπως λοιπον το φορουμ για να μην γράψει έκθεση απλοποιεί και λέει ότι ο χρόνος θα μετρήσει όταν τον κλείσεις ολόκληρο, έτσι και στην ζωή κάνουμε το ίδιο. Απλοποιούμε χάριν ευκολίας, συντομίας κλπ... Με ποιους όρους/κανόνες θα το κάνουμε είναι σχετικό
[/OFFTOPIC]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Όταν κλείσεις τα 26 ίσως;

Lol??
:D

Δεν ειμαι πια 25 και να'θελα:P
Θα περιμενω τότε να μεγαλωσω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

My last minutes

Νεοφερμένος

Η Ισμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Βρε παιδιά,μπορείτε να μου εξηγήσετε πώς τοποθετούμε φωτογραφίες στα μηνύματα;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top