Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Έχεις δίκαιο, όντως δεν δουλεύει το βελάκι. Έχει εντοπιστεί και το πρόβλημα θα λυθεί.

Προσωρινά θα πρέπει αλλάζουμε φακέλους με τον τρόπο που παρέθεσα πιο πάνω

ναι οκ, το εκανα ηδη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
ρε παιδια την παρακολουθηση των θεματων και τα email που μου στελνονται πως την σταματαω;πρεπει ενα ενα να τα ρυθμιζω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
ρε παιδια την παρακολουθηση των θεματων και τα email που μου στελνονται πως την σταματαω;πρεπει ενα ενα να τα ρυθμιζω;
Από το Επεξεργασία Επιλογών , στο πλαίσιο Μηνύματα & Ειδοποιήσεις επιλέγεις Δεν επιθυμώ παρακολούθηση.

Επίσης διέγραψε και τα όποια θέματα στο Θέματα που παρακολουθείτε. :no1:


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
οκ thanks:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
να ρωτησω κι εγω:στην υπογραφη μου ειχα βαλει 2 φωτο και τη μια μου την αφαιρεσατε επειδη ελεγε οτι ξεπερναει τα ορια ή και τετοιο.αν βαλω μια μικροτερη θα ειναι οκ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
να ρωτησω κι εγω:στην υπογραφη μου ειχα βαλει 2 φωτο και τη μια μου την αφαιρεσατε επειδη ελεγε οτι ξεπερναει τα ορια ή και τετοιο.αν βαλω μια μικροτερη θα ειναι οκ?
Όροι χρήσης:
Οι υπογραφές δεν πρέπει να ξεπερνούν σαν σύνολο τις διαστάσεις: 500x200 pixels & μέγεθος: 70KB.


Κάνε την όπως θες αρκεί και οι δύο περιορισμοί να τηρούνται. :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
χαζή απορία νο1: ο όρος #9 μπορεί να μου εξηγηθεί με λίγο πιο απλά ελληνικά γιατί έχω ξανθύνει τελευταία και δεν τα πιάνω όλα; :D

χαζή απορία νο2:Μετά από 2.5 ολόκληρα χρόνια αποφάσισα τι νικ θέλω να έχω (και όχι δεν θέλω να είναι η μπούρδα που είχα βάλει όταν πρωτογράφτηκα :P) πως ζητάω αλλαγή???:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
χαζή απορία νο1: ο όρος #9 μπορεί να μου εξηγηθεί με λίγο πιο απλά ελληνικά γιατί έχω ξανθύνει τελευταία και δεν τα πιάνω όλα; :D

χαζή απορία νο2:Μετά από 2.5 ολόκληρα χρόνια αποφάσισα τι νικ θέλω να έχω (και όχι δεν θέλω να είναι η μπούρδα που είχα βάλει όταν πρωτογράφτηκα :P) πως ζητάω αλλαγή???:D
Για το δεύτερο στείλε πμ σε κάποιον από τους αδμιν και θα στο αλλάξουν ;). Επιτρέπεται μόνο μία αλλαγή :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
χαζή απορία νο1: ο όρος #9 μπορεί να μου εξηγηθεί με λίγο πιο απλά ελληνικά γιατί έχω ξανθύνει τελευταία και δεν τα πιάνω όλα; :D
Παραδείγματα του τι απαγορεύει:
  • Να γράψεις "αυτό είναι το τηλέφωνο του Μπάμπη και να και η φωτό του"
  • Να γράψεις ότι πήγες με 1000 άντρες χωρίς να ισχύει (μη ρωτήσεις πως θα το μάθουμε, προφανώς κάτι τέτοιο είναι πολύ δύσκολο, απλά μας προστατεύει από απόπειρες troll που μπαίνει κάποιος και γράφει κατά συρροή τερατολογίες)
  • Να δημοσιεύσεις προσωπικά μηνύματα που αντάλλαξες με κάποιο μέλος
Κατανοητότερον; :)

χαζή απορία νο2:Μετά από 2.5 ολόκληρα χρόνια αποφάσισα τι νικ θέλω να έχω (και όχι δεν θέλω να είναι η μπούρδα που είχα βάλει όταν πρωτογράφτηκα :P) πως ζητάω αλλαγή???:D
Η αλλαγή πραγματοποιήθηκε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Νομίζω Resident Evil ότι πρέπει να περάσεις από το thread για νέα μέλη, να μας πεις ότι ήρθες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Παραδείγματα του τι απαγορεύει:
  • Να γράψεις "αυτό είναι το τηλέφωνο του Μπάμπη και να και η φωτό του"
  • Να γράψεις ότι πήγες με 1000 άντρες χωρίς να ισχύει (μη ρωτήσεις πως θα το μάθουμε, προφανώς κάτι τέτοιο είναι πολύ δύσκολο, απλά μας προστατεύει από απόπειρες troll που μπαίνει κάποιος και γράφει κατά συρροή τερατολογίες)
  • Να δημοσιεύσεις προσωπικά μηνύματα που αντάλλαξες με κάποιο μέλος
Κατανοητότερον; :)

νι, Thank you :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ωρίωνας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ωρίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Αυτό το έρμο το κουμπάκι το edit δε γίνεται να φαίνεται πιο πολύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
εγω δν καταλαβα που πρεπει να πατησω για να μην παιρνω email.....:zilia::eyesup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Λοιπον ειναι πολυυυυυ ωραιο site....και χρησιμο!!! :xixi:
αλλα αν θελετε να ειμαι ειλικρινης....νομιζω οτι ειστε καπως αυστηροι....:zilia:
και γιατι δεν επιτρεπονται τα greeklish ? :eyesup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Γιατί ένα site που φέρεται να προάγει την ορθή μάθηση (νομίζω οτι το επιτυγχάνουμε καθημερινώς) δε μπορεί να επιτρέπει να χρησιμοποιείται στους κύκλους του μια μπασταρδεμένη και μπουρδουκλωμένη ψευδοαλφάβητος...Δε νομίζω οτι ο κανονισμός αυτός θεσπίστηκε για λόγους political correctness, αλλά έχει συγκεκριμένο νόημα...
Αποτελεί απόφαση του ιδρυτή της κοινότητας, για μένα ορθώς παρμένη, αλλά γενικά, τον κανονισμό του site νομίζω οτι είναι άσκοπο να τον κρίνουμε...Δεν είπε κανένας ότι υπάρχει πλήρης δημοκρατια εδώ. Ούτε καν πρέπει να υπάρχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Αννούλα, χωρίς πολλή φλυαρία, δεν επιτρέπονται.-
Δεν νομίζω ότι χρειαζόταν τόση ανάλυση..τεσπα. :P
Και μιβ, σιγά παιδάκι μου, μην κάνεις λες και είσαι
ο μπάτσος του ischool :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Τελος το θέμα.
Άσχετο, μήπως πρέπει να κοπεί μέρος της public πρόσβασης στο φορουμ? Οι άσχετοι μόνο να ποστάρουν και να βλέπουν λεπτομερή προφιλ χρηστών δε μπορούν, όλα τα άλλα μπορούν ομως...Σε μια κοινότητα που μπορεί ελεύθερα ο καθένας να γραφτεί μέλος δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να ειναι public η προσβαση σε ολοκληρο το περιεχόμενο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Αποτελεί απόφαση του ιδρυτή της κοινότητας, για μένα ορθώς παρμένη, αλλά γενικά, τον κανονισμό του site νομίζω οτι είναι άσκοπο να τον κρίνουμε...Δεν είπε κανένας ότι υπάρχει πλήρης δημοκρατια εδώ. Ούτε καν πρέπει να υπάρχει...

μα το θεμα αυτο ειναι ακριβως για να κανουμε σχολια για το site...γι αυτο το ειπα κ εγω!

Αννούλα, χωρίς πολλή φλυαρία, δεν επιτρέπονται.-
οκ! :D

να σου πω βρε miv καθημερνα στις συνομιλιες σου -γενικα δλδ- ετσι μιλας ; :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Πως μιλάω δηλαδή?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top