Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Το εχω επιλεξει αυτο (απο την πρωτη μερα που γραφτηκα κιολας). Ομως η ωρα δεν αλλαξε... :(

EDIT: Ακυρο! Καθως επαιζα με διαφορες επιλογες εκει περα, η ωρα αλλαξε! :P

Πες και εμένα πως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Πες και εμένα πως:P
Δεν ξερω! Τυχαια σου λεω επαιζα με τις επιλογες και σε καποια φαση ειδα πανω δεξια τη σωστη ωρα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Δεν ξερω! Τυχαια σου λεω επαιζα με τις επιλογες και σε καποια φαση ειδα πανω δεξια τη σωστη ωρα... :P


Ε πες τι επιλογες εχεις τωρα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ε πες τι επιλογες εχεις τωρα :p
Ζωνη ωρας: GMT +2.00) Kaliningrad, South Africa, Athens

Επιλογες θερινης/χειμερινης ωρας: Αυτοματη ρυθμιση θερινης/χειμερινης ωρας


Αυτες ειχα και πριν βεβαια αλλα δεν ειχε αλλαξει η ωρα! Τις αλλαξα 2-3 φορες, μετα τις επανεφερα κι ετσι αλλαξε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dora_888

Νεοφερμένος

Η Δωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ρε σεις επειδη ειμαι σχετικα καινουρια εδω μηπως μπορει καποιος να μου πει πως μπορω να κανω δημοσκοπησεις;:):bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
πρωτον λογω λιγων ημερων και δημοσιευσεων στο φορουμ δν μπορεις... δευτερον αυτα τα ρωταμε στο Αποριες για το φορουμ και οχι εδω ...:lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achis

Νεοφερμένος

Ο Αχιλλέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Όταν πρωτογράφτηκα στο site, δεν είχα βάλει χρονολογία στην ημερομηνία γέννησης...Τώρα δεν μπορώ να την βάλω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,818 μηνύματα.
Στείλε τη μου σε ΠΜ να τη διορθώσω. Η ηλικία από τη στιγμή που δηλώνεται στην εγγραφή, δεν είναι editable από τον Πίνακα Ελέγχου. :bye:



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Βασικά έχω ένα πρόβλημα εδώ και αρκετό καιρό.
Όταν πατάω δημοσιεύσεις-> μόνο σημερινές, και μετά το αφήνω για λίγο, (κάνα 5λεπτο) μετά όταν κάνω refresh μου βγάζει: Δεν βρέθηκαν οι όροι που ζητήσατε, παρακαλώ κάντε νέα αναζήτηση η-κάτι-τέτοιο...Γιατί;;
-----------------------------------------
και κάτι άλλο:P
πάτησα να δω μια φώτο ενός μέλους και μου έβγαλε:
Μήνυμα Συστήματος !Βάλια!, δεν σας επιτρέπεται η πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα. Αυτό μπορεί να συμβαίνει για έναν από τους παρακάτω λόγους:

  1. Ο λογαριασμός σας ίσως δε διαθέτει τα προνόμια που απαιτούνται για να έχετε πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα. Βεβαιωθείτε ότι έχετε ενεργοποιήσει το λογαριασμό σας μέσω του μηνύματος που λάβατε στο e-Mail που δηλώσατε κατά την εγγραφή σας.
  2. Αν προσπαθείτε να καταχωρήσετε μήνυμα, ίσως οι διαχειριστές έχουν απενεργοποιήσει τη δημιουργία νέων μηνυμάτων στο συγκεκριμένο Forum.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Απορία:
Οταν είμαι στο ischool αλλά δεν το χρησιμοποιώ για ώρα, με πετάει έξω και πρέπει να ξαναμπω.
Γιατί?:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Απορία:
Οταν είμαι στο ischool αλλά δεν το χρησιμοποιώ για ώρα, με πετάει έξω και πρέπει να ξαναμπω.
Γιατί?:what:
Γιατι ετσι ειναι το συστημα προφανως. Εμενα (ΠΟΛΥ σπανια βεβαια και σε συγκεκριμενες στιγμες--> κοινως οταν πιανουν τα διαολια τον server :P) με πεταει στο ξεκαρφωτο την ωρα που το χρησιμοποιω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Απορία:
Οταν είμαι στο ischool αλλά δεν το χρησιμοποιώ για ώρα, με πετάει έξω και πρέπει να ξαναμπω.
Γιατί?:what:
Λήγει το cookie λογικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Και τί είναι το cookie?



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Deatheater*

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
πιαιδια πως μπορει καποιος να βαλει για avatar δικια του foto!!!???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
πιαιδια πως μπορει καποιος να βαλει για avatar δικια του foto!!!???

Πρέπει να έχει συμπληρώσει 150 δημοσιεύσεις και να έχουν περάσει 31 μέρες από την ημέρα εγγραφής του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.

*Deatheater*

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Πρέπει να έχει συμπληρώσει 150 δημοσιεύσεις και να έχουν περάσει 31 μέρες από την ημέρα εγγραφής του.

ευχαριστώ!!! κοντεύω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
γιατι στο θεμα που εκανα για το αβαταρ μου αλλαξατε την εικονα που ειχα??? :P θελω :xixi: κι οχι :what:!!!!

α και αυτο το "Το μήνυμα δεν απεστάλη! Εμφανίστηκε ένα από τα παρακάτω λάθη" system μου σπαει τα νευρα !!!ουτε μια χαλαρη κουβεντα δε μπορουμε να γραψουμε!!! :P αλλωστε,ηθελα να ποσταρω κατι στο θεμα με τις κοπ@νες και ενω δεν ειχα ουτε γκρικλις ουτε 4 letter words,μου ελεγε οτι εχει!!!!:P :boom: :mad2::timoria:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
αλλωστε,ηθελα να ποσταρω κατι στο θεμα με τις κοπ@νες και ενω δεν ειχα ουτε γκρικλις ουτε 4 letter words,μου ελεγε οτι εχει!!!!
Κι εγω το ειχα παθει αυτο... και ξεμπλοκαρε οταν αλλαξα το μηνυμα μου ετσι ωστε να μην περιεχει τη λεξη κοπανα.


EDIT: Ουπς!! Τωρα την εβγαλε! Μυστηρια πραγματα... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
bullshit....:P:P:P

EDIT:

χα,αχρηστο συστημα,δεν το επιασες αυτο!!!:pilot::D :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top