Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Γιατί δε γίνεται στο έτος αποφοίτησης μου να πληκτρολογήσω το 2009?Δεν υπάρχει ούτε στις προεπιλογές.Μέχρι το 2008 φτάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Γιατί δε γίνεται στο έτος αποφοίτησης μου να πληκτρολογήσω το 2009?Δεν υπάρχει ούτε στις προεπιλογές.Μέχρι το 2008 φτάνει.
Λογικα θα μπει οπου να 'ναι...

Ακομα δεν πηρατε το απολυτηριο ρε συ. :P Τυπικα τοτε αποφοιτεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Γιατί μετά την αποστολή ενός προσωπικού μηνύματος πρέπει να περιμένουμε 30 δευτερόλεπτα για την αποστολή του επόμενου; :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Για τον ίδιο λόγο που περιμένουμε 30 δευτερόλεπτα για μια αναζήτηση και 300 δευτερόλεπτα για αναφορά.Για να μην επιβαρύνεται ο σέρβερ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Για τον ίδιο λόγο που περιμένουμε 30 δευτερόλεπτα για μια αναζήτηση και 300 δευτερόλεπτα για αναφορά.Για να μην επιβαρύνεται ο σέρβερ:)

Λογικό μου ακούγεται.:P
Ευχαριστώ για την απάντηση.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εγώ να ρωτήσω κάτι άλλο.Σε ένα θέμα δεν βλέπω κάτω το κουτάκι γρήγορη απάντηση παρόλο που το θέμα δεν έχει πάνω-πάνω κλειδωμένο αλλά απάντηση.Και όταν πάτησα έλεγε πως δεν έχω πρόσβαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,819 μηνύματα.
Τα θέματα των αγγελιών δεν είναι απαντήσιμα. :)


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Σε μερικά θέματα, όταν κάνω εξελιγμένη αναζήτηση ψάχνοντας τα μηνύματα ενός συγκεκριμένου χρήστη στο θέμα αυτό, πολλές φορές μου λέει ότι δε βρέθηκαν αποτελέσματα, ενώ ο χρήστης έχει κάνει posts (Τα βρίσκω χειροκίνητα :P )

(Σημείωση: Το username το γράφω σωστά, πολλές φορές μάλιστα το επιλέγω και από τη λίστα που βγάζει για σιγουριά)

Any reasons?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εγώ με την αναζήτηση δεν μπορώ να βρω θέματα μερικές φορές, παρότι ξέρω πως λέγονται και γράφω σωστά τον τίτλο τους. =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Σε μερικά θέματα, όταν κάνω εξελιγμένη αναζήτηση ψάχνοντας τα μηνύματα ενός συγκεκριμένου χρήστη στο θέμα αυτό, πολλές φορές μου λέει ότι δε βρέθηκαν αποτελέσματα, ενώ ο χρήστης έχει κάνει posts (Τα βρίσκω χειροκίνητα :P )

(Σημείωση: Το username το γράφω σωστά, πολλές φορές μάλιστα το επιλέγω και από τη λίστα που βγάζει για σιγουριά)

Any reasons?
Νομίζω αυτό γίνεται στη διασκέδαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Βασικά μπορεί κάποιος που να ξέρει, να μου εξηγήσει ποια ακριβώς η διαφορά στο να πατήσω αποσύνδεση και στο να πατήσω έξοδος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Βασικά μπορεί κάποιος που να ξέρει, να μου εξηγήσει ποια ακριβώς η διαφορά στο να πατήσω αποσύνδεση και στο να πατήσω έξοδος;
Αμα πατησεις "Αποσυνδεση" σβηνει αμεσως το ονομα σου απο τη λιστα συνδεδεμενων (δηλαδη φαινεται οτι εχεις βγει απο το σαιτ). Ενω αν κλεισεις το παραθυρο, πρεπει να περασει καποιος χρονος για να φανεις αποσυνδεδεμενη (15 λεπτα το 'χω χρονομετρησει εγω :P).

Α, επισης τα θεματα στη Διασκεδαση ειναι σαν να μην υπαρχουν για το μηχανημα αναζητησης. Με ο,τι αυτο συνεπαγεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SweetyCat

Νεοφερμένος

Η SweetyCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Είναι πολύ απλό bunny:

1.Γράφεις τη φράση που θέλεις.
2.Τη μαρκάρεις.
3.Πατάς αυτό το κουμπάκι:
και γράφεις στο παραθυράκι που θα ανοίξει, τη διεύθυνση που θέλεις να οδηγεί η φράση σου.

Αν θέλεις να δεις και τον κώδικα είναι έτσι:

HTML:
[url="https://www.mycat.gr"]Μια φράση[/url]

Το παραπάνω, δίνει αυτό το αποτέλεσμα:
Μια φράση
Δλδ ετσι
my cat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναύτης.

Νεοφερμένος

Ο Ναύτης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να συνδεθω στο φόρουμ με Οπερα.Μόνο με τον Mozilla.Γιατί άραγε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Εγώ με opera έμπαινα πάντα και δεν είχα πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.

Ναύτης.

Νεοφερμένος

Ο Ναύτης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Βασικά ενώ πληκτρολογώ σωστά κωδικό και username έρχεται αναφορά οτι εισήγαγα λάθος κώδικό.Εν πάσι περιπτώσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
παιδια τα προινα μου λεει οτι το forum ειναι υπο ανανεοση γιατι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p@g

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
παιδια τα προινα μου λεει οτι το forum ειναι υπο ανανεοση γιατι???
''Το μαγαζι θα παραμεινει κλειστο λογω ανακαινισης!!!'':jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι : Πώς μπορώ να αλλάξω το username μου; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top