Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Εδώ.

*Ρυθμίσεις / Επεξεργασία Avatar.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εδώ.

*Ρυθμίσεις / Επεξεργασία Avatar.

Ξέρω που πάμε.Αλλά πως βάζουμε δικό μας avatar;Εγώ βλέπω μόνο αυτό που έχω βάλει και τα avatar του site από κάτω.Δεν υπάρχει κάποια φόρμα;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Πρέπει να έχεις συμπληρώσει 31 μέρες παραμονής στο site και 150 μηνύματα. Εσύ όμως τα έχεις κάνει και τα δύο απ' ό,τι βλέπω.

Μάλλον συμπλήρωσες πριν λίγο το 150ο μήνυμα. Περίμενε να ενημερωθεί το σύστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Πρέπει να έχεις συμπληρώσει 31 μέρες παραμονής στο site και 150 μηνύματα. Εσύ όμως τα έχεις κάνει και τα δύο απ' ό,τι βλέπω.

Μάλλον συμπλήρωσες πριν λίγο το 150ο μήνυμα. Περίμενε να ενημερωθεί το σύστημα.

Οκ.Περιμένω........:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
γινεται να διαγραφει ο λογαριασμος μου;
Αν οχι τοτε θελω ενα μονιμο μπαν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δεν θα σε ωφελήσει σε κάτι ρε paganini:)Διαγραφές δεν γίνονται και με το μόνιμο το μόνο που θα μπορείς να κάνεις είναι να βλέπεις τι γράφουν οι άλλοι χωρίς να μπορείς να αντιδράς λέγοντας τη γνώμη σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Για την ακρίβεια είναι ελεύθερος να κάνει ό,τι θέλει. Μπορεί να μη θέλει πλέον να λέει την άποψή του στο iSchool. Μπορεί να θέλει να φύγει για δικούς του λόγους.

Όπως και να 'χει όμως, διαγραφή δε γίνεται.

2. Από τη στιγμή που έχει ολοκληρωθεί η εγγραφή, κανένα μέλος δεν μπορεί να διαγραφεί ή να ζητήσει διαγραφή των μηνυμάτων του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εγώ πάντως θεωρω σαν καλύτερη λύση την αποσύνδεση συγγνώμη αν το παράλειψα παραπάνω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ή κανε βλακειες να φτασεις 150 αθετησεις και να παρεις μονιμο μπαν:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Αφού θέλει μπαν γιατί δεν τον κάνετε και τέλος η υπόθεση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
γιατι θα ζητανε ολοι




paganini εγω εσκασα στα γελια,μπορεις να γελοιοποιηθεις και αλλο αν σου αρεσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
γιατι θα ζητανε ολοι

Χμμ, όχι ακριβώς. Βασικά δε ξέρω ποιος θα ζητούσε μόνιμο ban. :P

Απλά γιατί δε δίνονται έτσι οι αποκλεισμοί. Και στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν υπάρχει, ακόμα τουλάχιστον, λόγος για να δοθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
η λυση λοιπον ειναι αυτοσυγκρατηση....




ξερω ατομα που ηθελαν μονιμο..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Δεν θα σε ωφελήσει σε κάτι ρε paganini:)Διαγραφές δεν γίνονται και με το μόνιμο το μόνο που θα μπορείς να κάνεις είναι να βλέπεις τι γράφουν οι άλλοι χωρίς να μπορείς να αντιδράς λέγοντας τη γνώμη σου.

Τι ακριβώς περιορισμούς έχει το μπαν?
-----------------------------------------
Όταν θέλουμε -σε ένα μήνυμά μας- να κρύψουμε κάτι και να μην το έχουμε σε κοινή θέα βάζουμε τον εξής κωδικό σε αυτό που θέλουμε να κρύψουμε.
Π.χ:
Τι είναι το σπόιλερ;

Τι είναι το σπόιλερ και πως το βάζουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
το σποιλερ ειναι οταν θες να πεις κατι πχ την συνεχεια μιας ταινιας, να το δουν οσοι θελουν και να μην χαλασεις σε καποιους αυτην την αγωνια/ενδιαφερον για την εξελιξη της....γραφεις το μηνυμα σου εντος των
[ /spoiler]


στην τελευταια παρεθενση/αγκυλη δεν αφηνεις κενο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
1.δηλαδη θα γινεται να βαλουμε δικο μας avatar στα 150 μηνυματα και επιτα απο 31 μερες παραμονης μας στο σιτε????
2.οταν στην αρχικη σελιδα διπλα απο τα ονοματα εχει + τι σημαινει
και τι δημαινει οταν το εχει σε ενα θεμα συζητησης ??(οτι γραφει μια απαντηση??)
αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Ξέρω που πάμε.Αλλά πως βάζουμε δικό μας avatar;Εγώ βλέπω μόνο αυτό που έχω βάλει και τα avatar του site από κάτω.Δεν υπάρχει κάποια φόρμα;;;:hmm:



Πάτησε πάνω στην εικόνα για μεγέθυνση και περισσότερες πληροφορίες. Μάλλον θα σε βοηθήσει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
1.δηλαδη θα γινεται να βαλουμε δικο μας avatar στα 150 μηνυματα και επιτα απο 31 μερες παραμονης μας στο σιτε????
2.οταν στην αρχικη σελιδα διπλα απο τα ονοματα εχει + τι σημαινει
και τι δημαινει οταν το εχει σε ενα θεμα συζητησης ??(οτι γραφει μια απαντηση??)
αυτα
1. ναι
2.το + σημαινει πως αυτα τα ατομα ειναι φιλοι σου,βρισκονται δηλ στη λιστα των φιλων σου..
το αλλο δεν καταλαβα τι εννοεις..

εντιτ..μαλλον εννοεις τα μελη που βλεπουν εκεινη την ωρα το ιδιο θεμα μαζι σου και εχουν+
αν ναι το ιδιο σημαινει οχι οτι απαντουν στο θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
πως μπορω να αλλαξω το γιουζερνειμ μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
πως μπορω να αλλαξω το γιουζερνειμ μου?
δεν μπορεις εσυ..στειλε μηνυμα στο διαχειρηστη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top