Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Noμιζω σε αυτην την κατηγορια πρεπει να εχεις 150 δημοσιευσεις και 30 μερες παραμονης στο site...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Νόμιζα πως αυτό γίνεται μόνο στο "Ασχολίες" ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων. Το forum του "Κινηματογράφος και TV"... τέσπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Νομίζω πως αφορά τις ''Δημιουργίες μελών'' & ''Ειδήσεις & Επικαιρότητα''
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Στο ποσο % αθετησεων αρχιζουν να κοβουν αβαταρ κτλ.;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Οκ, ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
γιατι μρικοι συντονιστες εχουν γινει ex-moderator?
και ποιες οι αρμοδιοτητες τους τωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Νομιζω καμια. Ειναι σαν τα κανονικα μελη ,απλα τους λεει εξ, γιατι ηταν παλαιοτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
γιατι μρικοι συντονιστες εχουν γινει ex-moderator?
και ποιες οι αρμοδιοτητες τους τωρα?
Απλα παραιτηθηκαν,δεν εχουν αρμοδιοτητες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Eφυγε και το χρωμα ε; Κριμα, ηταν ωραιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Πράγματι, τουλάχιστον ξεχωρίζατε στο κάτω μέρος της λίστας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ε σιγά..Καλύτερο είναι αυτό,προσωπικά δεν μου άρεσε εκείνο( :who: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Καναμε καμια αλλαγη στο site;Μου βγαζει αλλιως τα ΡΜ και τα προφιλ.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,404 μηνύματα.
Καναμε καμια αλλαγη στο site;Μου βγαζει αλλιως τα ΡΜ και τα προφιλ.:hmm:


βρε παιδια...και εμενα το ιδιο....καταρχην μου ζητησε κωδικο...και το τρομερο ειναι οτι την πρωτη φορα δεν μου τον δεχτηκε κιολας!!!!!!!:blink::blink::blink::blink:.......οταν δε ,μπηκα,πουθενα η φωτο της πουπου μου,ουτε εκεινο το ωραιοτατο..καλως ηλθατε πουπουλινα...τιν'τουτ???:blink::blink::blink:....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelynkar

Νεοφερμένος

Η evelynkar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
αλλαξε, αλλα μου αρεσει πιο πολυ τωρα!!!:up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,404 μηνύματα.
αλλαξε, αλλα μου αρεσει πιο πολυ τωρα!!!:up::up:


ελπιζω να μην μας ζηταει καθε φορα τον κωδικο....:mad::mad::mad:...αγχωνομαι οταν μπαινω και βλεπω οτι μου ζητανε τον κωδικο.....νομιζω οτι......με διαγραψανε....:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βρε παιδια...τι ειναι το..tags που βγαζει στο κατω μερος αριστερα,σε καθε θεμα?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelynkar

Νεοφερμένος

Η evelynkar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
ειναι λεξεις κλειδια για να βρισκει πιο ευκολα ο αλλος το θεμα σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,404 μηνύματα.
ειναι λεξεις κλειδια για να βρισκει πιο ευκολα ο αλλος το θεμα σου:)


ναι.......αλλα εξαφανιστηκε το μερος που μας εδειχνε ποιοι εχουν διαβασει το θεμα μας.....ζεν μου αλεσει..............:mad::mad::mad::mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
πουπουλίνα, αν δεν στον δέχτηκε είναι επειδή πλέον δεν επιτρέπεται να βάζεις ως κωδικό το username σου, ως μέτρο προστασίας των ίδιων των μελών. Αντί να παραπονιέσαι, θα σου συνιστούσα να τηρείς κάποια στοιχειώδη μέτρα ασφαλείας για να μην μπεις καμιά μέρα σε κάποιο site και διαπιστώσεις ότι κάποιος κακόβουλος σε έχει κάνει ρεζίλι (στην καλύτερη) επειδή ο κωδικός σου παραήταν εύκολος να τον μαντέψει. Και αυτό αν μιλάμε για sites αναψυχής, γιατί αν πρόκειται για κάτι πιο σοβαρό όπως πχ e-shops, μπορείς να φανταστείς για τι απώλειες μπορεί να μιλάμε...

Όσον αφορά τις αλλαγές, όντως έγινε αναβάθμιση του vBulletin (του λογισμικού που "στηρίζει" το forum). Επειδή ίσως υπάρξουν προβλήματα, παρακαλώ να τα αναφέρετε στα σχετικά θέματα. Πχ τι εννοείς πουπουλίνα ότι δεν υπήρχε η φωτογραφία της "πουπούς" σου;

Επίσης ζητώ συγγνώμη για τις αγγλικές φράσεις που ίσως συναντάτε, λόγω τεχνικού προβλήματος αναγκαστήκαμε να αναβαθμίσουμε εσπευσμένα, χωρίς να έχουμε το χρόνο να "προετοιμάσουμε το έδαφος", οπότε είναι λίγο rough around the edges.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,404 μηνύματα.
πουπουλίνα, αν δεν στον δέχτηκε είναι επειδή πλέον δεν επιτρέπεται να βάζεις ως κωδικό το username σου, ως μέτρο προστασίας των ίδιων των μελών. Αντί να παραπονιέσαι, θα σου συνιστούσα να τηρείς κάποια στοιχειώδη μέτρα ασφαλείας για να μην μπεις καμιά μέρα σε κάποιο site και διαπιστώσεις ότι κάποιος κακόβουλος σε έχει κάνει ρεζίλι (στην καλύτερη) επειδή ο κωδικός σου παραήταν εύκολος να τον μαντέψει. Και αυτό αν μιλάμε για sites αναψυχής, γιατί αν πρόκειται για κάτι πιο σοβαρό όπως πχ e-shops, μπορείς να φανταστείς για τι απώλειες μπορεί να μιλάμε...

Όσον αφορά τις αλλαγές, όντως έγινε αναβάθμιση του vBulletin (του λογισμικού που "στηρίζει" το forum). Επειδή ίσως υπάρξουν προβλήματα, παρακαλώ να τα αναφέρετε στα σχετικά θέματα. Πχ τι εννοείς πουπουλίνα ότι δεν υπήρχε η φωτογραφία της "πουπούς" σου;

Επίσης ζητώ συγγνώμη για τις αγγλικές φράσεις που ίσως συναντάτε, λόγω τεχνικού προβλήματος αναγκαστήκαμε να αναβαθμίσουμε εσπευσμένα, χωρίς να έχουμε το χρόνο να "προετοιμάσουμε το έδαφος", οπότε είναι λίγο rough around the edges.


δεν εχω κωδικο το username.....νουμερα εχω κωδικο.....και αποκλειεται να τα μαντεψει....:lol:.αnyway...μπορει να εκανα καποιο λαθος εγω...και δεν παραπονιεμαι στα σοβαρα καλε...πλακα κανω...:D:D

με την φωτο της πουπου,εννοουσα οτι οταν πρωτομπηκα,δεν μου εβγαλε το πλαισιο επανω αριστερα,που εχει το αβαταρ και σου γραφει πινακας ελεγχου,προσωπικα μνμτα και το καλως ηρθατε πουπουλινα.......αλλα τωρα ειναι ενταξει..χρειαστηκε να πατησω σε ενα σημειο για να μου το εμφανισει.........σε ευχαριστουμε πολυ για τις διευκρινησεις.......:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top