Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

TAZ

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Στην κατηγορία Συζήτηση για την ΟΔ πλέον έχουν πρόσβαση ΜΟΝΟ οι διαχειριστές και τα μέλη.
ειναι ξεκαθαρη η προταση και δεν αναφερει πουθενα ιλιασο οτι δεν εχουν προσβαση ΟΛΑ τα μελη! αν κανω λαθος διορθωσε με.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δεν μπορούν να δουν ταζ όλοι όλα τα θέματα.Μόνο αυτά που έχω δημιουργήσει εγώ μπορώ να δω.Κατάλαβες;

Προφανώς ο χρόνης πήγε να μπει σε κάποιο άλλο και για αυτό δεν έχει πρόσβαση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Δεν μπορούν να δουν ταζ όλοι όλα τα θέματα.Μόνο αυτά που έχω δημιουργήσει εγώ μπορώ να δω.Κατάλαβες;

Προφανώς ο χρόνης πήγε να μπει σε κάποιο άλλο και για αυτό δεν έχει πρόσβαση:)
Δεν εμφανιζονται τα αλλα θεματα.
Μονο αν κανεις ο ιδιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aυτό λέω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
εγω μιλαω για τη συγκεκριμενη κατηγορια ιλιασο.Ο Χρονης δε ξερω που εχει προβλημα!

οκ,τωρα εγινε πιο σαφης!
ευχαριστω αρτεμακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Μπράβο για τις αλλαγές :no1: Πιστεύω χρειάζονταν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Βρε χαζο δεν εμφανιζονται τα θεματα σου για να προσπαθησει να μπει.
Αυτο λεω.
:P
εγω μιλαω για τη συγκεκριμενη κατηγορια ιλιασο.Ο Χρονης δε ξερω που εχει προβλημα!

οκ,τωρα εγινε πιο σαφης!
ευχαριστω αρτεμακι
Παρακαλω.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Βρε χαζο δεν εμφανιζονται τα θεματα σου για να προσπαθησει να μπει.
Αυτο λεω.
:P

Παρακαλω.:D

Στα τελευταία θέματα ή στα πιο πρόσφατα πως στο διάτανο λέγονται ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ...

Κλάψε τώρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Στα τελευταία θέματα ή στα πιο πρόσφατα πως στο διάτανο λέγονται ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ...

Κλάψε τώρα:P
Μουφα.
Εγω δεν τα βλεπω απο κει γι αυτο.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Στα τελευταία θέματα ή στα πιο πρόσφατα πως στο διάτανο λέγονται ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ...

Κλάψε τώρα:P

Μουφα.
Εγω δεν τα βλεπω απο κει γι αυτο.
:P

Έχετε λύσει το πρόβλημά μου Μποτρίνιδες.
:P
Ευχαριστώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω...
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
ρε πωσ μπορω να κανω δημοσιευσεισ?
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Τώρα πως έκανες;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
ρε παιδιά μπήκα εδώ και μου έλεγε κατι που δν τα κατάλαβα (το πρώτο) και όχι δεν προσπαθησα να γράψω-απαντησω.
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?p=
μπορεί κάποιος αρμόδιος να μου πει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Είναι γνωστό. Μάλλον εννοείς ότι στο έβγαλε στα 5 τελευταία μηνύματα κάτω κάτω και όταν πάτησες δεν σου εμφάνιζε το θέμα. Είναι bug, θα διορθωθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Είναι γνωστό. Μάλλον εννοείς ότι στο έβγαλε στα 5 τελευταία μηνύματα κάτω κάτω και όταν πάτησες δεν σου εμφάνιζε το θέμα. Είναι bug, θα διορθωθεί.
Ευχαριστώ!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Δε μου πολυαρέσουν οι αλλαγές. Άκου λεκτικά παιχνίδια. Μπφρ...
Και το χαλαρή κουβέντα αλα αγγλικά! Δεεεεε.....τρελάθηκα.-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Μα καλά..ελληνικά σχολικό φόρουμ που να είναι στα Αγγλικά;Αίσχος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Μήπως είναι καιρός να αλλάξετε αυτό το πρασινάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Μήπως είναι καιρός να αλλάξετε αυτό το πρασινάκι...


Αυτό το είχα προτείνει και εγώ και με πήραν με τις πέτρες. :D:D:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Τι ακριβώς είναι η συζήτηση για την ΟΔ; Δεν έχω καλοκαταλάβει.

Μήπως είναι καιρός να αλλάξετε αυτό το πρασινάκι...
Καλό είναι καλό.
Απλά έχω την εντύπωση ότι οι Διαχειριστές έχουν σκοπό να κάνουν κι άλλες αλλαγές και δεν έχω καλό προαίσθημα γι'αυτό....ο καιρός θα δείξει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top