Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πηγαίνεις από την
επιλέγεις αυτό το κουμπάκι:
και ανάμεσα στα Tags που θα εμφανιστούν:

[ YOUTUBE ][ /YOUTUBE ]

βάζεις τη διεύθυνση του video που θα πρέπει να είναι αυτής της μορφής:

https://www.youtube.com/watch?v=27POI9uH94M

Φυσικά θα πρέπει να προέρχεται από το Youtube για να λειτουργήσει, αλλιώς βάζεις μόνο το link.

Αν δε καταλαβαίνεις κάτι ξαναρωτάς! :)


Υ.Γ. Δείτε το video του παραδείγματος, αξίζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μόλις το έκανα!!!Ευχαριστώ πολύ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melkon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Εχω μια προταση,γιατι δεν βαζετε επιλογη στο panel μας να γραφουμε κατι κατω απο το avatar μας,το εχω δει και σε αλλα forum και ειναι πολυ ωραιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Συγνώμη, αλλά δεν βρήκα σε ποιο άλλο θέμα να το βάλω αυτό. Ψάχνω αυτό το θέμα παρακάτω, το οποίο μοιάζει να εξαφανίστηκε! Όχι τίποτα άλλο, αλλά έχει ενδιαφέρον ο τίτλος του :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,818 μηνύματα.
Συγνώμη, αλλά δεν βρήκα σε ποιο άλλο θέμα να το βάλω αυτό. Ψάχνω αυτό το θέμα παρακάτω, το οποίο μοιάζει να εξαφανίστηκε! Όχι τίποτα άλλο, αλλά έχει ενδιαφέρον ο τίτλος του :)
Το θέμα διαγράφηκε καθώς ο συντάκτης του αποφάσισε - όπως φάνηκε- τελικώς να διαγράψει το περιεχόμενό του (κάνοντας edit). :)


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Καλημέρααα! :)Είχα καιρό να μπω και τώρα ψάχνομαι μ'όλες αυτές τις ωραίες αλλαγές που έγιναν.Η gallery τι έγινε βρε παιδιά??? Μας τελείωσε ή εγώ είμαι τόσο άσχετη και δεν μπορώ να την βρώ με τίποτα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Καλημέρααα! :)Είχα καιρό να μπω και τώρα ψάχνομαι μ'όλες αυτές τις ωραίες αλλαγές που έγιναν.Η gallery τι έγινε βρε παιδιά??? Μας τελείωσε ή εγώ είμαι τόσο άσχετη και δεν μπορώ να την βρώ με τίποτα?:hmm:
καλωστην!!!


η gallery θα επανελθει καποια στιγμη, ειναι στην φαση της αναναωσης και αυτη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Καλώς σας βρήκααα!
Σ'ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία.
Ψάχνω απο χθές και σκέφτηκα: "τι έγινε γμτ,τόσο τούβλο είμαι" ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Δεν ορίστηκε Θέμα. Αν ακολουθήσατε κάποιο σύνδεσμο, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.


why this?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Επειδη μεταφερθηκε σε αλλη κατηγορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν ορίστηκε Θέμα. Αν ακολουθήσατε κάποιο σύνδεσμο, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.


why this?
Δε λες και πού το βρήκες, γιατί αυτό μπορείς να το πετύχεις οπουδήποτε; :P :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ερωτησούλα: (πιθανόν να μπορώ να το δω και μόνη μου αν βάλω το πολύχρωμο φόρουμ αλλά έχω το μπλε για όλους και βαριέμαι να το αλλάξω)

παρατήρησα ότι η crazyhelen (φαντάζομαι και τα άλλα τιμώμενα μελη αλλά εγώ σ'αυτήν έπεσα :)) σε μένα (προεπιλογή "όλα μπλέ") βγαίνει Bold μπλε. Τα "απλά" μέλη βγαίνει "σκέτο" μπλε. Αυτό έχει να κάνει με τη δική μου προεπιλογή (του μπλε :P) ή αυτό είναι το χρώμα των μελών? Αν είχα διαλέξει άλλο (ή το πολύχρωμο) θα είχαν άλλο χρώμα?

--νταξ, δεν έχει καμιά ... συγκλονιστική σημασία απλά μουρθε να ρωτήσω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ερωτησούλα: (πιθανόν να μπορώ να το δω και μόνη μου αν βάλω το πολύχρωμο φόρουμ αλλά έχω το μπλε για όλους και βαριέμαι να το αλλάξω)

παρατήρησα ότι η crazyhelen (φαντάζομαι και τα άλλα τιμώμενα μελη αλλά εγώ σ'αυτήν έπεσα :)) σε μένα (προεπιλογή "όλα μπλέ") βγαίνει Bold μπλε. Τα "απλά" μέλη βγαίνει "σκέτο" μπλε. Αυτό έχει να κάνει με τη δική μου προεπιλογή (του μπλε :P) ή αυτό είναι το χρώμα των μελών? Αν είχα διαλέξει άλλο (ή το πολύχρωμο) θα είχαν άλλο χρώμα?

--νταξ, δεν έχει καμιά ... συγκλονιστική σημασία απλά μουρθε να ρωτήσω :redface:
Τα απλά μέλη βγαίνουν στο χρώμα των γραμμάτων του ποστ. Τα τιμώμενα μέλη επίσης, απλά είναι bold. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Δε λες και πού το βρήκες, γιατί αυτό μπορείς να το πετύχεις οπουδήποτε; :P :)

καλε που να θυμαμαι τωρα?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δε λειτουργει κατι καλα με τα πμ μου.
επειδη ειμαι οριακα, προσπαθω να σβησω μερικα απο ααυτα που ΕΣΤΕΙΛΑ, και δε με βαζει στον φακελο εξερχομενα. δεν "πατιεται". γιατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Προσπάθησες να αλλάξεις φάκελο από το κουτάκι που γράφει "Πληροφορίες για τον φάκελο" ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Οχι... νκανονικα προσπαθω, οπως προσπαθουσα παντα... και γινοταν... μισο να σου πω.



Προσωπικά Μηνύματα σε Φάκελο: Εισερχόμενα (εδω εχει ενα βελακι προς τα κατω)


παταω το βελακι και δεν γινεται τιποτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Οχι... νκανονικα προσπαθω, οπως προσπαθουσα παντα... και γινοταν... μισο να σου πω.



Προσωπικά Μηνύματα σε Φάκελο: Εισερχόμενα (εδω εχει ενα βελακι προς τα κατω)


παταω το βελακι και δεν γινεται τιποτα..
Άλλαξε φάκελο από το κουτάκι που λέει "Πληροφορίες για τον φάκελο"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ok done
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Έχεις δίκαιο, όντως δεν δουλεύει το βελάκι. Έχει εντοπιστεί και το πρόβλημα θα λυθεί.

Προσωρινά θα πρέπει αλλάζουμε φακέλους με τον τρόπο που παρέθεσα πιο πάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top