Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
επειδη θελω να απενεργοποιησω τον λογαριασμο, χρειαζεται να συμπληρωσω μια φορμα επικοινωνιας;
επισης ενας απενεργοποιημενος λογαργιασμος, μπορει να ενεργοποιηθει παλι(δεν βρισκω κατι στη βοηθεια ή στους ορους) ; thanks
Πίνακας ελέγχου --> Ρυθμίσεις --> Προσωπικά Δεδομένα --> Κάτω-κάτω εκεί που λέει "Θέλω να ΜΗΝ είμαι μέλος στα sections" και επιλέγεις όλα τα section.
Νομίζω γίνεται αν από την αρχική σελίδα στείλεις μέιλ στην ΟΔ ή κάτι τέτοιο.
Ή αν ξέρεις κάποιο άτομο της ΟΔ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Teaser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Που θα πρέπει να απευθυνθώ για να αλλάξω username;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Που θα πρέπει να απευθυνθώ για να αλλάξω username;

Σε καποιο μελος με κιτρινο νικ πχ: venividivici :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teaser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Σε καποιο μελος με κιτρινο νικ πχ: venividivici :)

ευχαριστώ πολύ,έχω στείλει προσωπικό μήνυμα στον lord kratos,ελπίζω να το δει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ,έχω στείλει προσωπικό μήνυμα στον lord kratos,ελπίζω να το δει :)

δεν κανει τιποτα :) ευχομαι να παρεις απαντηση συντομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vogue001

Νεοφερμένος

Ο Mαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών και επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
εχω και αλλη απορια.καποιοι γραφουν μια λεξη που οδηγει αλλου.πως γινεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Γεια σου

γραφεις τη λεξη/φραση, επειτα τη μαρκαρεις, και τελος πατας την επιλογη
και προσθετεις το λινκ ανακατευθυνσης. Try it !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tickle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tickle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Ξέρει κανείς γιατί δεν μπορώ να δω ή να βάλω ψήφους στα μηνύματα;




Μήπως φταίει που είμαι νέο μέλος;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Ξέρει κανείς γιατί δεν μπορώ να δω ή να βάλω ψήφους στα μηνύματα;
Μήπως φταίει που είμαι νέο μέλος;:P
Μόλις συμπληρώσεις 20 μηνύματα θα μπορεσεις να βαζεις ψηφους στα μηνύματα....;)
Οχι 20 μηνυματα στο Chat and Fun αλλά ουσιαστικής συμμετοχής στα sections!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tickle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tickle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Μόλις συμπληρώσεις 20 μηνύματα θα μπορεσεις να βαζεις ψηφους στα μηνύματα....;)
Οχι 20 μηνυματα στο Chat and Fun αλλά ουσιαστικής συμμετοχής στα sections!


Eυχαριστώ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
τι είναι αυτό που ακούγετε κάθε φορά που ανοίγω ένα θέμα; :confused:

Μόνο εγώ το ακούω είναι ειναι γενικό; :worry:

πείτε μου κάποιος... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
τι είναι αυτό που ακούγετε κάθε φορά που ανοίγω ένα θέμα; :confused:

Μόνο εγώ το ακούω είναι ειναι γενικό; :worry:

πείτε μου κάποιος... :hmm:
Αν εννοείς το ηχητικό σήμα των διαφημίσεων που υπαρχουν σε διαφορα σημεια της σελιδας ...τοτε σου λυθηκε η απορία....
Αν ειναι κάτι άλλο ενήμερωσέ μας με περισσότερες λεπτομέρειες.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Αν εννοείς το ηχητικό σήμα των διαφημίσεων που υπαρχουν σε διαφορα σημεια της σελιδας ...τοτε σου λυθηκε η απορία....
Αν ειναι κάτι άλλο ενήμερωσέ μας με περισσότερες λεπτομέρειες.....

Ευχαριστώ αυτό πρέπει να είναι!! Και συγνώμη για το που έβαλα την ερώτηση μου ετσι στα κουτουρου... χιχι:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunmoom

Νεοφερμένος

Η sunmoom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
γεια σας. τις τελευταιες μερες στο τσατ αντιμετωπιζω το εξης προβλημα. ειτε μπαινω απο chrome είτε απο mozilla..

Χωρίς τίτλο562.png
Χωρίς τίτλο.png
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Που εντοπίζεις το πρόβλημα;
Γιατι με τις εικόνες δεν ειναι κατανοητο τι θες να δηλώσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Τα αιτήματα φιλίας που βρίσκονται ακριβώς; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Τα αιτήματα φιλίας που βρίσκονται ακριβώς; :)
Το Προσθήκη στη λίστα φίλων εννοεις;
Αν ναι, τοτε απο το προφιλ του χρήστη πανω στο όνομα του αριστερό κλικ
με το ποντίκι και βλέπεις "Προσθήκη στη λίστα φίλων".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Εννοώ όταν έρχονται αιτήματα σε μένα! Μου έρχεται ειδοποίηση όπως στο προσωπικό μήνυμα; Ή πρέπει να τα ψάξω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top