[Αρχείο 2018 - 2022] Γενικές σκέψεις για την πολιτική και την επικαιρότητα

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Συγχυσμένη νεολαία ειπε ο τύπος που μπέρδεψε την αριστερά γενικά και αόριστα με μπουρδελα ανηλίκων. Cool
 

Guest 648211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πρώτα στοιχεία για ύφεση σε κάποιες χώρες για τα 2020.

• Γερμανία: Ύφεση 5,2%
• Βρετανία: Ύφεση 8%

Η Ελλάδα θα ανακοινώσει τα στοιχεία σε λίγες μέρες ο ΟΟΣΑ εκτιμά ύφεση 10% ενω η κομισιον 8,7%.Αναμένουμε.
Να περιμένουμε μνημόνιο;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,776 μηνύματα.
Να περιμένουμε μνημόνιο;

Πιστεύω έρχεται. Θα πάμε πρώτα σε πρόωρες εκλογές για να εξασφαλίσει η ΝΔ τετραετία. Απλά όχι τώρα στα κοντά γιατί τρώνε κράξιμο και από τους ψεκασμένους αρνητές αλλά και από τους λογικούς ανθρώπους που τους στήριζαν στο πρώτο κύμα. Στο δεύτερο τα έκαναν μαντάρα και είχαμε πολλούς νεκρούς. Θα το αφήσουν να ξεχαστεί πρώτα και μετά θα πάμε σε εκλογές.

Ο Κασιδιάρης ανακοινώνει συνενώσεις στον πατριωτικό χώρο. Τα πάντα θα έδινα για συνένωση Ελλήνων για την Πατρίδα- ΕΛΑΣΥΝ του Λαγού και Δημιουργία Ξανά του Τζήμερου με την Νέα Δεξιά του Κρανιδιώτη. Θα πάμε δυναμικά για την Βουλή μετά.

Screenshot_16.png
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,269 μηνύματα.
Φέτος οι φοιτητές σεβάστηκαν την πανδημία και δεν διαδήλωσαν για το σχέδιο της Κυβέρνησης, δεν είδα και στις ειδήσεις κάτι.....

Χαχαχχα λάθος πισταψετε εκει ηταν τα μπουμπούκια ομως ειπαμε μονο η εκκλησία αυξανει τα κρουσματα.

https://www.google.gr/url?sa=t&sour...DMAN6BAgBEBg&usg=AOvVaw3GXfQ8JZ5r9N8xRCQRIXuI
 

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Δεν μπέρδεψα καμία αρίστερα. Η πρώτη πρόταση που έγραψα αναφέρεται στην "ακραία αριστερά". Όπως και να 'χει, δεν σε αφορά η αριστερά. Αριστερή δεν είσαι, νομίζω συμφωνούμε σε αυτό.
Επεξεργασία: Διότι αν δηλώνεις αριστερή και γράφεις τέτοια αίσχη, τότε καλά έκανα και αναφέρθηκα στην ακροαριστερά και την αριστερά, έτσι δεν είναι; Διαλέγεις και παίρνεις.
Επεξεργασία 2: Εφόσον δεν απάντησες, θα πω κάτι ακόμα. Καλείς στο θάνατο όλα τα μέλη της ΔΑΠ, κυριολεκτικά εκατοντάδες χιλάδες άτομα. Δηλαδή, αν είμαι μέλος της ΔΑΠ, θέλεις να πεθάνω;
Πώς μπορείς μετά να με κατηγορείς για "τσουβάλιασμα"; Απίστευτη υποκρισία. Βρες το δρόμο, γιατί θα ζήσεις μια ζωή μέσα στο θυμό και το μίσος. Ειλικρινά, εύχομαι το καλύτερο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 648211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πιστεύω έρχεται. Θα πάμε πρώτα σε πρόωρες εκλογές για να εξασφαλίσει η ΝΔ τετραετία. Απλά όχι τώρα στα κοντά γιατί τρώνε κράξιμο και από τους ψεκασμένους αρνητές αλλά και από τους λογικούς ανθρώπους που τους στήριζαν στο πρώτο κύμα. Στο δεύτερο τα έκαναν μαντάρα και είχαμε πολλούς νεκρούς. Θα το αφήσουν να ξεχαστεί πρώτα και μετά θα πάμε σε εκλογές.

Ο Κασιδιάρης ανακοινώνει συνενώσεις στον πατριωτικό χώρο. Τα πάντα θα έδινα για συνένωση Ελλήνων για την Πατρίδα- ΕΛΑΣΥΝ του Λαγού και Δημιουργία Ξανά του Τζήμερου με την Νέα Δεξιά του Κρανιδιώτη. Θα πάμε δυναμικά για την Βουλή μετά.

View attachment 74612
Ε.. εντάξει, το έχουμε ξαναδεί το εργάκι.

.

Τελικά με τον ακροδεξιό χώρο τι θα γίνει; Λέτε να δούμε κάνα τρελό συνασπισμό Βελόπουλο , Έλληνες γτπ , ΛΑΟΣ , Τζήμερο και Κρανιδιώτη;
(Ξέχασα κανέναν;;)
 

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Τελικά με τον ακροδεξιό χώρο τι θα γίνει; Λέτε να δούμε κάνα τρελό συνασπισμό Βελόπουλο , Έλληνες γτπ , ΛΑΟΣ , Τζήμερο και Κρανιδιώτη;
Όχι. Καταρχάς, ο Κασιδιάρης είναι ραδιενεργός αυτή τη στιγμή. Δεν πρόκειται να τον αγγίξει κανείς. Ο Τζήμερος συνεργάστηκε με Κρανιδιώτη. Πολύ δύσκολα να υπάρξει άλλη συνεργασία. Ο Βελόπουλος ίσως συνεργαστεί με ΛΑΟΣ.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,776 μηνύματα.
Ε.. εντάξει, το έχουμε ξαναδεί το εργάκι.

.
Ο τελευταίος που ολοκλήρωσε τετραετή θητεία χωρίς πρόωρες εκλογές ήταν ο Σημίτης ( διπλή κιόλας ). Όλοι οι άλλοι είχαν μία πρόωρη.

Τελικά με τον ακροδεξιό χώρο τι θα γίνει; Λέτε να δούμε κάνα τρελό συνασπισμό Βελόπουλο , Έλληνες γτπ , ΛΑΟΣ , Τζήμερο και Κρανιδιώτη;
(Ξέχασα κανέναν;;)
Δεν νομίζω. Ειδικά με Βελόπουλο. Ο Κασιδιάρης στους λόγους του έχει εκτοξεύσει πυρά και εναντίον του " όχι ψήφους σε εγκληματίες τηλεπωλητές ". Μάλλον θα υπάρξει συνεργασία Έλληνες για την Πατρίδα με ΕΛΑΣΥΝ το κόμμα του Ιωάννη Λαγού. Πρέπει να γίνει. Ο πατριωτικός χώρος πρέπει να είναι δυναμικά μέσα στην επόμενη Βουλή.
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μπα έκανες επίκληση σε οτι θέλει να ακούσει ένας μέσος χουντογερος.
Αλλά μη νομίζεις ότι έγραψες κανένα κείμενο για νόμπελ λογοτεχνίας, όπως είπα πολλές λέξεις για να αποδείξεις οτι δεν ξερεις τι σου γίνεται.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.
Άρα, δηλαδή, επειδή τα ΕΑΑΚ αποτελούνται από 5 νοματαίους και από άλλους τόσους η ΠΚΣ, οι οποίοι βρίζουν, απειλούν και τραμπουκίζουν, είσαι οκ με ό,τι κάνουν, επειδή είναι μειοψηφίες.

Την ώρα που ο Mr. Capital Controls έγραφε για τη ΔΑΠ, το αυτοδιαχειριζόμενο στέκι του ΠΑΠΕΙ σήκωνε πανό υπέρ του Κουφοντίνα. Γενικά, εάν κάποιος σηκώσει το αντι-ΝΔ λάβαρο, παίρνει άφεση αμαρτιών, ό,τι και εάν κάνει;

Γιατί, έχεις πάρει ένα σκάνδαλο με αντιγραφές που έγινε πριν 7 χρόνια στη σχολή σου και ζητάς βάση αυτού να καταργηθεί μία από τις μεγαλύτερες φοιτητικές οργανώσεις στην Ελλάδα. Και από την άλλη ξελασπώνεις ναρκεμπόριο, δολοφονίες και εκβιασμούς. Εάν έλεγες να σταματήσουν όλες οι φοιτητικές παρατάξεις, θα έλεγα εντάξει. Αλλά η τοποθέτησή σου είναι ιδεολογική και ισοδυναμεί με φίμωση του αντίλογου.
Είναι ευχάριστο που εν ενεργεία και κρυφή ΔΑΠΙΤΕΣ εμφανίζονται στο φόρουμ και βάζουν στην ίδια σειρά ναρκεμπόριο-δολοφονίες-εκβιασμούς-φοιτητές με αριστερές πεποιθήσεις
Δεν μπέρδεψα καμία αρίστερα. Η πρώτη πρόταση που έγραψα αναφέρεται στην "ακραία αριστερά". Όπως και να 'χει, δεν σε αφορά η αριστερά. Αριστερή δεν είσαι, νομίζω συμφωνούμε σε αυτό.
Επεξεργασία: Διότι αν δηλώνεις αριστερή και γράφεις τέτοια αίσχη, τότε καλά έκανα και αναφέρθηκα στην ακροαριστερά και την αριστερά, έτσι δεν είναι; Διαλέγεις και παίρνεις.
Επεξεργασία 2: Εφόσον δεν απάντησες, θα πω κάτι ακόμα. Καλείς στο θάνατο όλα τα μέλη της ΔΑΠ, κυριολεκτικά εκατοντάδες χιλάδες άτομα. Δηλαδή, αν είμαι μέλος της ΔΑΠ, θέλεις να πεθάνω;
Πώς μπορείς μετά να με κατηγορείς για "τσουβάλιασμα"; Απίστευτη υποκρισία. Βρες το δρόμο, γιατί θα ζήσεις μια ζωή μέσα στο θυμό και το μίσος. Ειλικρινά, εύχομαι το καλύτερο.
Στις πυραμίδες έχουν ακόμη 2G ;
 

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Στις πυραμίδες έχουν ακόμη 2G ;
Πρώτον, δεν καταλαβαίνω τι λες. Υποθέτω προσπαθείς να κάνεις χιούμορ, αλλά δεν σε πιάνω, συγγνώμη.
Δεύτερον, σου προτείνω να σταματήσεις να αναφέρεσαι σε εμένα ως Objectivism. Δεν με πειράζει καθόλου. Μάλιστα, εγώ αναφέρθηκα στο εαυτό μου ως Objectivism, δεν έχω κανένα πρόβλημα. Ωστόσο έχεις ένα ύφος σαν να ξεσκέπασες κάποιο μεγάλο μυστικό. Δεν κρύβω ότι είμαι ο Objectivism. Το έχω αποκαλύψει τουλάχιστον 3 φορές μέχρι στιγμής. Γελοιοποιείς τον εαυτό σου.
 

Guest 648211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο τελευταίος που ολοκλήρωσε τετραετή θητεία χωρίς πρόωρες εκλογές ήταν ο Σημίτης ( διπλή κιόλας ). Όλοι οι άλλοι είχαν μία πρόωρη.


Δεν νομίζω. Ειδικά με Βελόπουλο. Ο Κασιδιάρης στους λόγους του έχει εκτοξεύσει πυρά και εναντίον του " όχι ψήφους σε εγκληματίες τηλεπωλητές ". Μάλλον θα υπάρξει συνεργασία Έλληνες για την Πατρίδα με ΕΛΑΣΥΝ το κόμμα του Ιωάννη Λαγού. Πρέπει να γίνει. Ο πατριωτικός χώρος πρέπει να είναι δυναμικά μέσα στην επόμενη Βουλή.
Καλά αυτό που είπες για Κασιδιάρη και Βελόπουλο το έχουμε δει σε άλλους χώρους με άλλα πρόσωπα
Πχ Ραγκούσης, Θεοχαρόπουλος, γκλέτσος έκραζαν Τσίπρα και τώρα είναι μια παρεούλα ♥️😂🙄
 

paskmak

Διάσημο μέλος

Ο paskmak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,503 μηνύματα.
Μπα έκανες επίκληση σε οτι θέλει να ακούσει ένας μέσος χουντογερος.
Αλλά μη νομίζεις ότι έγραψες κανένα κείμενο για νόμπελ λογοτεχνίας, όπως είπα πολλές λέξεις για να αποδείξεις οτι δεν ξερεις τι σου γίνεται.

Όσο απομακρυνόμαστε απο το 45, τόσο η μνήμη ξεθωριάζει. Τα μεταλλαγμένα νεο-ναζάκια ξαναεμφανίζονται ως δήθεν πατριώτες. Άλλα πάντοτε έτσι ήταν, ναζί και πατριώτες κατα 99% το ίδιο ήταν και θα είναι.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.
Μπα έκανες επίκληση σε οτι θέλει να ακούσει ένας μέσος χουντογερος.
Αλλά μη νομίζεις ότι έγραψες κανένα κείμενο για νόμπελ λογοτεχνίας, όπως είπα πολλές λέξεις για να αποδείξεις οτι δεν ξερεις τι σου γίνεται.
Τις ίδιες απόψεις έχουν αλλά φοβούνται να τις εκφράσουν. Έχουν ένα μανδύα μπροστά και κρύβονται.
Αλλά ευτυχώς τελευταία εμφανίστηκαν και οι τελευταίοι των Μοϊκανών και έπεσαν οι μάσκες...
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Εννοείται πως θέλεις να έχουμε όλοι τις ίδιες απόψεις. Διότι αν είμαστε όλοι νεοναζί, έχεις το ελεύθερο να δολοφονείς και να ρημάζεις τα πάντα. Η προσπάθεια να αφαιρέσεις οτιδήποτε ανθρώπινο από τον αντίλογο δεν είναι καινούργια πρακτική. Πόσο βολικό θα ήταν όλοι όσοι διαφωνούν μαζί σου να είναι τρισέγγονα του Χιτλερ... Δυστυχώς δεν είναι έτσι τα πράγματα.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,776 μηνύματα.
Καλά αυτό που είπες για Κασιδιάρη και Βελόπουλο το έχουμε δει σε άλλους χώρους με άλλα πρόσωπα
Πχ Ραγκούσης, Θεοχαρόπουλος, γκλέτσος έκραζαν Τσίπρα και τώρα είναι μια παρεούλα ♥️😂🙄

Ο Κασιδιάρης δεν είναι ούτε Ραγκούσης ούτε τίποτα.
Εννοείται πως θέλεις να έχουμε όλοι τις ίδιες απόψεις. Διότι αν είμαστε όλοι νεοναζί, έχεις το ελεύθερο να δολοφονείς και να ρημάζεις τα πάντα. Η προσπάθεια να αφαιρέσεις οτιδήποτε ανθρώπινο από τον αντίλογο δεν είναι καινούργια πρακτική. Πόσο βολικό θα ήταν όλοι όσοι διαφωνούν μαζί σου να είναι τρισέγγονα του Χιτλερ... Δυστυχώς δεν είναι έτσι τα πράγματα.
Καλά μη παίρνεις στα σοβαρά άτομα υπέρ του πολυπολιτισμού και της συνθήκης των Πρεσπών που μιλάνε για πατριωτισμό και κρίνουν κιόλας.
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.
Πρώτον, δεν καταλαβαίνω τι λες. Υποθέτω προσπαθείς να κάνεις χιούμορ, αλλά δεν σε πιάνω, συγγνώμη.
Δεύτερον, σου προτείνω να σταματήσεις να αναφέρεσαι σε εμένα ως Objectivism. Δεν με πειράζει καθόλου. Μάλιστα, εγώ αναφέρθηκα στο εαυτό μου ως Objectivism, δεν έχω κανένα πρόβλημα. Ωστόσο έχεις ένα ύφος σαν να ξεσκέπασες κάποιο μεγάλο μυστικό. Δεν κρύβω ότι είμαι ο Objectivism. Το έχω αποκαλύψει τουλάχιστον 3 φορές μέχρι στιγμής. Γελοιοποιείς τον εαυτό σου.

Γιατί να σταματήσω ; Γιατί να μην έχω την χαρα, να θυμίζω σε όλους τους χρήστες το γέλιο που μας προξενείς ; Γιατί να μην σταματήσω να γράφω ότι εμφανίζεσαι περιστασιακά και όποτε τα πράγματα <<δυσκολεύουν>> για συγκεκριμένους ;
Ό,τι έχεις γράψει δεν ξεγράφει.
Εννοείται πως θέλεις να έχουμε όλοι τις ίδιες απόψεις. Διότι αν είμαστε όλοι νεοναζί, έχεις το ελεύθερο να δολοφονείς και να ρημάζεις τα πάντα. Η προσπάθεια να αφαιρέσεις οτιδήποτε ανθρώπινο από τον αντίλογο δεν είναι καινούργια πρακτική. Πόσο βολικό θα ήταν όλοι όσοι διαφωνούν μαζί σου να είναι τρισέγγονα του Χιτλερ... Δυστυχώς δεν είναι έτσι τα πράγματα.
Όχι, αλλά να εκδηλώνεται την πραγματική σας ιδεολογία. Και όχι να φοράτε κουκούλες.


Όσο απομακρυνόμαστε απο το 45, τόσο η μνήμη ξεθωριάζει. Τα μεταλλαγμένα νεο-ναζάκια ξαναεμφανίζονται ως δήθεν πατριώτες. Άλλα πάντοτε έτσι ήταν, ναζί και πατριώτες κατα 99% το ίδιο ειναι και θα είναι.
Δεν είναι μόνο αυτοί, είναι και οι <<φιλόσοφοι>> του φόρουμ, αυτοί που το έπαιζαν φιλελεύθεροι, υπέρ της ελεύθερης οικονομίας κλπ και ξαφνικά αποκάλυψαν τις προθέσεις τους στο νήμα του Τραμπ. Αυτοί είναι οι χειρότεροι και οι πιο επικίνδυνοι
 
Τελευταία επεξεργασία:

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.

Γιατί να σταματήσω ; Γιατί να μην έχω την χαρα, να θυμίζω σε όλους τους χρήστες το γέλιο που μας προξενείς ; Γιατί να μην σταματήσω να γράφω ότι εμφανίζεσαι περιστασιακά και όποτε τα πράγματα <<δυσκολεύουν>> για συγκεκριμένους ;
Ό,τι έχεις γράψει δεν ξεγράφει.
Δεν σου επιβάλλω να σταματήσεις. Δεν μπορώ άλλωστε. Στο προτείνω επειδή, νομίζω, γελοιοποιείς τον εαυτό σου. Έχεις ύφος σαν να ξεσκέπασες κάποιο μεγάλο μυστικό. (Γιατί πρέπει να επαναλαμβάνομαι; Διαβάζεις καθόλου αυτά που γράφω; )
Εννοείται πως αυτά που γράφει (ή λέει) κάποιος μπορούν να αναιρεθούν. Ήμουν άθεος και τώρα δεν είμαι. Δηλαδή, σύμφωνα με εσένα, εγώ είμαι ακόμα άθεος... Τι σαχλαμάρες λες;
Και τέλος, αν κατάλαβα καλά υποννοείς ότι "εμφανίζομαι" για να βοηθήσω συγκεριμένα άτομα στο φορουμ; Καλά, το έχεις χάσει εντελώς; Μόνο οι θεωρίες συνωμοσίας έλειπαν...
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.
Δεν σου επιβάλλω να σταματήσεις. Δεν μπορώ άλλωστε. Στο προτείνω επειδή, νομίζω, γελοιοποιείς τον εαυτό σου. Έχεις ύφος σαν να ξεσκέπασες κάποιο μεγάλο μυστικό. (Γιατί πρέπει να επαναλαμβάνομαι; Διαβάζεις καθόλου αυτά που γράφω; )
Εννοείται πως αυτά που γράφει (ή λέει) κάποιος μπορούν να αναιρεθούν. Ήμουν άθεος και τώρα δεν είμαι. Δηλαδή, σύμφωνα με εσένα, εγώ είμαι ακόμα άθεος... Τι σαχλαμάρες λες;
Και τέλος, αν κατάλαβα καλά υποννοείς ότι "εμφανίζομαι" για να βοηθήσω συγκεριμένα άτομα στο φορουμ; Καλά, το έχεις χάσει εντελώς; Μόνο οι θεωρίες συνωμοσίας έλειπαν...
Και οι Ρεπτίλιανς...
Γιατί δεν εκφράζεις ξεκάθαρα τις πεποιθήσεις σου και το πας πλαγίως εδώ και χρόνια ρε objectivism ; Όχι μόνο εσύ αλλά και άλλοι χρήστες

πχ. ο giannhs2001 όσο και εάν διαφωνώ μαζί του, στο φόρουμ ήταν ξεκάθαρος στο τι πιστεύει.

Άλλοι όμως κρύβεστε
 

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Όχι, αλλά να εκδηλώνεται την πραγματική σας ιδεολογία. Και όχι να φοράτε κουκούλες.
Εσύ θα μου πεις ποια είναι η πραγματική μου ιδεολογία; Τι λες ρε μεγάλε, καλή φάση :bleh:
Σε ευχαριστώ. Πες μου κι'άλλα για τον εαυτό μου. Τι πιστεύω για την προσελήνωση; Ποια ομάδα Survivor υποστηρίζω;
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top