• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 217)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,704 μηνύματα.
Εννοεις προφανως δυο την ημερα. Κακως τις επαναχρησιμοποιεις. Εκτος κι αν καθαριζεις τα χερια σου πριν τις βγαλεις και τις αφηνεις σε καθαρο αποστειρωμενο χωρο πριν τις ξαναχρημοποιησεις.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
2 μάσκες έχω στο σύνολο εδώ και πολλούς μήνες. Την 1 την έχω φορέσει 1 φορά. Την άλλη καμία 10 φορές αν την έχω βάλει είναι ζήτημα, ολους αυτους τους μηνες. Την προηγούμενη εβδομάδα έγινε υποχρεωτική... Όσο αντέξει και δεν χαλάσει θα τις χρησιμοποιώ. Δεν ακολουθώ τέτοιου είδους υγειονομικά πρωτόκολλα, αποστείρωσης κλπ. Δεν την αφήνω από εδώ και από εκεί εννοείται αλλά δεν προσέχω κι ολας ιδιαίτερα, για να είμαι ειλικρινής 😛
 

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Με απόφαση του υπ. Προ.Πο. Χρυσοχοΐδη, στον εισαγγελέα θα οδηγούνται πλέον όσοι διαδίδουν fake news και παρακινούν τον κόσμο να μην πειθαρχεί στις αποφάσεις της πολιτείας.
Τώρα που υπάρχουν κυρώσεις, ποιος θέλει να θυμηθεί εκείνο το 5% σε εταιρεία παραγωγής μασκών;
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,704 μηνύματα.
Δεν την αφήνω από εδώ και από εκεί εννοείται αλλά δεν προσέχω κι ολας ιδιαίτερα, για να είμαι ειλικρινής
Ενταξει δεν νοιαζεσαι για την χωρα σου, δεν σκεφτεσαι τους γονεις σου;
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Οι γονείς μου είναι νέοι και υγιέστατοι. Μένουν στην Ελλάδα... Εγώ μένω Κύπρο...

Για εμένα, κακό σκυλί ψόφο δεν έχει λένε...
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,704 μηνύματα.
Οσο νεοι και υγιεστατοι και να ειναι, ο ιος χτυπαει αγρια ατομα απο 45 εως 65 ετων.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
E357B0DF-37ED-46EC-AF64-C29137C3ED07.jpeg

Μιας και λέμε για πρόστιμα, τώρα το ανέβασε ένα παιδί στο FB 😅. Τα σχόλια από κάτω γραφουν μην το πληρώσεις δεν θα σου κάνουν τιποτα κλπ
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,704 μηνύματα.
Μια χαρα θα το πληρώσει. Δεν υπαρχει ουτε μια στο εκατομμύριο πιθανοτητα να μην το πληρωσει. Ειναι νομος του κρατους.
Προφανως υπαρχουν προσαυξησεις ή κυρωσεις αν υπάρχει καθυστέρηση.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Το πλήρωσε ήδη ο φίλος, από ότι διάβασα στα σχόλια.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,704 μηνύματα.
Εδω εχουνε κλεισει ενα σωρο μαγαζια ακομα και στη Σουηδία. Δεν κανουμε πλακες με αυτα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,704 μηνύματα.
Δεν υπηρξε επιδημια που να μην εβλαψε το περιβαλλον. Βλαπτουν ομως πρωτα τους ανθρωπους και πολυ αμεσα μαλιστα. Τι να το κανεις βέβαια το περιβαλλον χωρις ανθρωπους;

Ελπιζω πραγματικά να υπαρξουν αυστηρες κυρωσεις σε αυτους που τις πετουν σε δρομους, παραλιες.

 
Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ενώ υπάρχει ήδη εδώ και μήνες νόμος σύμφωνα με τον οποίο πληρώνει πρόστιμο ή συλλαμβάνεται όποιος θεωρείται ότι θέτει σε κίνδυνο τη δημόσια υγεία, πλέον θα οδηγούνται στον εισαγγελέα και όσοι απλώς δημοσιεύουν απόψεις περί θεωριών συνωμοσίας για το θέμα του κορωνοϊού!!

https://www.protothema.gr/greece/ar...s-me-theories-sunomosias-me-edoli-hrusohoidi/

Εν συνεχεία του προηγούμενου σχολίου μου, λοιπόν, όπως βλέπουμε πλέον είναι φανερό ότι καταστρατηγούνται θεμελιώδη ανθρώπινα δικαιώματα όπως η ελευθερία του λόγου. Θεωρίες συνωμοσίας ανέκαθεν υπήρχαν και μάλιστα αρκετές εξ αυτών αποδείχθηκαν αληθινές, αλλά πάντα είχαν το δικαίωμα να εκφράζονται. Και για όσους βιαστούν να υποστηρίξουν ότι "προέχει η δημόσια υγεία και χάνονται ζωές" για να με αντικρούσουν, καταρχάς να σας πω ότι για μένα προέχει η εξασφάλιση του δημοκρατικού πολιτεύματος και της ανθρώπινης αξιοπρέπειας, οπότε δε με συγκινούν τέτοια λογύδρια και κατά δεύτερον, πολύ αμφιβάλλω ότι όλο αυτό γίνεται όντως για καλό σκοπό. Οποιος νόμος περνάει τώρα με τη μορφή του κατεπείγοντος, το πιθανότερο είναι ότι θα παγιωθεί και θα γενικευτεί. Σήμερα ο κορωνοϊός, αύριο κάποια γρίπη, μεθαύριο κάτι άσχετο.
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,668 μηνύματα.
Με απόφαση του υπ. Προ.Πο. Χρυσοχοΐδη, στον εισαγγελέα θα οδηγούνται πλέον όσοι διαδίδουν fake news και παρακινούν τον κόσμο να μην πειθαρχεί στις αποφάσεις της πολιτείας.
Τώρα που υπάρχουν κυρώσεις, ποιος θέλει να θυμηθεί εκείνο το 5% σε εταιρεία παραγωγής μασκών;

Τι σχέση έχει αυτό με το 5%? Το 5% το έχει αναλάβει ο Χαρδαλιάς προσωπικά. Οσον αφορά αυτή την δήλωση Χρυσοχοϊδη μάλλον για fake δείχνει.
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.


Χωρίς τίτλο.png


Σόρρυ δεν άντεξα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,704 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,840 μηνύματα.
Το πλήρωσε ήδη ο φίλος, από ότι διάβασα στα σχόλια.
:D μια φορά έχω φάει κλίση από κάμερα και αυτό ήταν στην Κύπρο που έκανα στρατό. :D


Παιδιά τα πράγματα είναι σοβαρά. Ο Τσιόρδας επιστρέφει.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,704 μηνύματα.
Παιδιά τα πράγματα είναι σοβαρά. Ο Τσιόρδας επιστρέφει.
[/QUOTE]
Γι αυτό επιστρέφει. Επειδή είναι σοβαρά. Ελπίζω να μην χαίρεσαι μέσα σου για την σοβαρότητα των πραγμάτων.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,704 μηνύματα.
Αντε να δουμε ποιος θα καταδικαστεί τοτε... Εσύ ο φασίστας και συνωμοσιολογος ή εγώ που ξεσκεπαζω συνεχώς τα ψέματα σου.
 

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Αλήθεια δεν αντέχω άλλο Σωτήρη τσιορδα στην οθόνη μου να μιλάει σαν ρομποτακι. Καλό ήταν την πρώτη φορά αυτό το σόου αλλά τώρα είναι γελοίο και κακόγουστο
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top