Ερώτηση νονάς: πώς να διαχειριστώ κακή σχέση με κουμπάρα;

illyria

New member

Η illyria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@illyria

Πιστεύω ότι δεν έπρεπε εξαρχής να δεχτείς την πρόταση να γίνεις νονά. Γενικά, καλό είναι να προσπαθούμε να κάνουμε πράγματα που μας ευχαριστούν και θέλουμε πραγματικά να τα κάνουμε, παρά να είμαστε people pleasers.
Μα οταν μου εκανε την προταση δεχθηκα γιατι το ηθελα. Ειναι αληθεια οτι υπηρξε και καποια μικρη πιεση απο την πλευρα της, αλλα εκεινη την περιοδο ειχαμε πολυ καλες σχεσεις και δε φανταστηκα πως θα εφταναν ποτε εδω τα πραγματα.

Devil

Well-known member

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,360 μηνύματα.
Νομιζω δεν εχω δωσει εδω μεσα την εικονα του φαλοκρατη και του σεξιστη , βεβαια αν ρωτησεις άτομα που γενικα ψάχνονται να χαρακτηρισουν κάποιον ετσι και ισως έχουν κ κάποια αλλα απωθημένα τα οποια έχουν αλλοιώσει τη κρίση τους τοτε ναι ολοι σεξιστες ειμαστε.

Νοικοκυρα χαρακτηρισα κάποια η οποια ειναι νοικοκυρα με τη κακη έννοια , κουτσομπολα - ημιιμαθης - κατινα της γειτονιας κανονικοτατα.

EvanescenceQ

Well-known member

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 3,881 μηνύματα.
Νομιζω δεν εχω δωσει εδω μεσα την εικονα του φαλοκρατη και του σεξιστη , βεβαια αν ρωτησεις άτομα που γενικα ψάχνονται να χαρακτηρισουν κάποιον ετσι και ισως έχουν κ κάποια αλλα απωθημένα τα οποια έχουν αλλοιώσει τη κρίση τους τοτε ναι ολοι σεξιστες ειμαστε.

Νοικοκυρα χαρακτηρισα κάποια η οποια ειναι νοικοκυρα με τη κακη έννοια , κουτσομπολα - ημιιμαθης - κατινα της γειτονιας κανονικοτατα.
ενταξει τοτε εκει εχεις δικιο και συγνωμη αν εγραψα ολα τα παραπανω,ουτε εγω ειμαι φεμινιστρια το αντιθετο μαλιστα :D σιγουρα νοικοκυρα ειναι ο μικροπρεπης ανθρωπος its ok λοιπον

Aura

Well-known member

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 865 μηνύματα.
Δε θύμωσα απο κάτι. Και ο χάκερ πριν εγραψε οτι γράφω χαζομάρες αλλα τι με νοιάζει ο καθενας εχει τη γνώμη του και σιγουρα ολων οι γνωμες δεν ειναι 100% σωστές κάποια χάνει κάπου κ κάπου αλλου θα κερδιζει. Σιγα τωρα μη κάτσω να παρεξηγηθω με τον καθενα σας... χέστηκα σορρυ κιολας :P πειτε οτι θέλετε.

Κατα το παρελθον φυσικά εχω νευριάσει κ εχω κάνει αναφορές διοτι γράφτηκαν πράγματα τα οποια αφενος περιειχαν προσωπικές πληροφοριες για μενα τις οποιες ΔΕΝ ειχα γράψει στο δημοσιο απλα τις ειχα πει σε κάποιο μέλος το οποιο μετά αποδειχτηκε ρουφιανιδης τα ειπε δεξια κ αριστερά και στο τέλος διέρευσαν προκαλώντας την οργη μου. Εκει ναι, τσατιστηκα με την ηλιθιοτητα μου μαστιζει αυτο το κοσμο !!! Αυτο βεβαια δεν ειναι προσφατο ηταν περσινο.
Δώσε τον ρουφιάνο :P

Felid

Well-known member

Η Felid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,189 μηνύματα.
Μα οταν μου εκανε την προταση δεχθηκα γιατι το ηθελα. Ειναι αληθεια οτι υπηρξε και καποια μικρη πιεση απο την πλευρα της, αλλα εκεινη την περιοδο ειχαμε πολυ καλες σχεσεις και δε φανταστηκα πως θα εφταναν ποτε εδω τα πραγματα.
Τουλάχιστον, θα ξέρεις τι να κάνεις στο μέλλον. :loltooth:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια