Οι ομορφότερες είναι και δυσκολότερες: μύθος ή πραγματικότητα;

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
αααα....

και την εριξες μονος σου?? χωρις καμια βοηθεια??
εννοω δεν ειχατε καποια κοινη φιλη...? ;)αντε φιλο?

Δεν μου αρέσουν και δεν μου χρειάζονται οι "βοήθειες" για να ρίξω κάποια
και εκτός αυτού το θεωρώ κάπως εξευτελιστικό (ειδικά ως προς τους άντρες).:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αααα... μπραβο σου!

εγω παντως ειχα ενα φιλο, ο οποιος ηταν ασχημουλης και καταφερε να ριξει τη φιλη μου, που ηταν πολυ ωραια, με τη βοηθεια μου. γιαυτο ρωτησα... ;)


nice...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
αααα... μπραβο σου!

εγω παντως ειχα ενα φιλο, ο οποιος ηταν ασχημουλης και καταφερε να ριξει τη φιλη μου, που ηταν πολυ ωραια, με τη βοηθεια μου. γιαυτο ρωτησα... ;)


nice...

Ε άμα χρειάζεται κάποιος βοήθεια είναι και αμαρτία να μη του την δώσεις!:P;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ναι.. αμαρτια... φτανει να μην ειναι αχαριστος μετα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
ναι.. αμαρτια... φτανει να μην ειναι αχαριστος μετα.:D

Ποιος θα ήταν αχάριστος βρε αν είχε ένα πανέμορφο λουλούδι δίπλα του???
Έχεις δει εσύ κανέναν?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δεν πιστευω οτι ειναι μυθος διοτι οι ομορφες εχουν πολλες κατακτησεις κι ετσι γινονται πιο επιλεκτικες, αρα και δυσκολοτερες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Δεν υπαρχει κανονας

Πιστευω οτι σημασια εχουν οι συνθηκες και ο τροπος,πολλα τα οποια ειναι εναντιων μας μπορει να αποβουν υπερ μας η και το αντιθετο.Η καθε κοπελα εχει τον τροπο της,δεν υπαρχει καποιος στανταρ νομος.

mindcircus εσυ εισαι ροκ απο το αβαταρ εγω ειμαι pop μαλλον συχναζουμε σε διαφορετικα μπαρς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Οι δυσκολοτερες απο ολες ειναι κατι μπαζα που επειδη μια φορα καποιος ανω του μετριου στραβωθηκε και τους εκατσε, ειναι πιο σνομπ κι απο Βρετανους λορδους πλεον. Μπροστα τους, ακομα και τα 8-9αρια μοιαζουν ευκολες :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,003 μηνύματα.
Έτσι όπως διατυπώνεται σα νόμος "Οι ομορφότερες είναι και δυσκολότερες", ασφαλώς και είναι μύθος. Όμως, όπως είναι λογικό, μια (αντικειμενικά) πολύ όμορφη κοπέλα έχει πολλές "προσφορές", οπότε είναι αναγκασμένη να "κόβει" και πολλές "χυλόπιτες". Αυτό είναι και η αιτία που την κάνει να φαίνεται "δύσκολη". Κατά τα άλλα, κάθε γυναίκα, ανεξάρτητα από την εμφάνισή της, έχει τις δικές της επιλογές.

Οι πολύ όμορφες γυναίκες κάποιες φορές αντιμετωπίζουν ένα κάπως αντίθετο πρόβλημα (και έχω παραδείγματα για αυτό). Ίσως κάποια τέτοια κοπέλα βλέπει πολύ θετικά έναν άντρα, αλλά αυτός να σκέπτεται "Τέτοιο κορίτσι αποκλείεται να μην έχει γκόμενο" ή "Σιγά μην κοιτάξει αυτή εμένα", με αποτέλεσμα να μην τολμά να την πλησιάσει, οπότε "χάνουν" και οι δύο.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top