Ο καλλιτέχνης ή το συγκρότημα που σας αρέσει πιο πoλύ....

iJohnnyCash

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,180 μηνύματα.
Ποίος καλλιτέχνης ή ποιο συγκρότημα σας αρέσει πιο πολύ?

Εμένα οι lacrimosa, εχώ κολήσει μαζί τους....

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.
Καλητεχνης οταν λεμε; Μονο τραγουδιστες;
Τεσπα θα απντισω πολυμορφικα (που τα βρικσω;)
Τραγουδιστης: Παπακωσταντινου απο αυτους που τραγουδανε μονοι Paul Stanley απο αυτους σε συγκροτιμα
Drummer: Eric Carr
Κιθαριστας: Michael Agelo και Ace Frehley

Συγροτιμα ολοκληρο οι KISS φυσικα και μετα οι Scorpions!

gianakin

New member

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Απο συγκροτημα οι Pearl Jam και οι Pain of Salvation.
Απο καλλιτεχνη ο andrew Lloyd Webber.

Subject to change

Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gianakin :
Απο καλλιτεχνη ο andrew Lloyd Webber.
Αν κρίνω απο το Φαντασμα της Όπερας, ο τύπος ειναι ΘΕΟΣ!!! 4 φορές πήγα στο σινεμά να το δώ! :thumbsup:
Μακαρι να έρχοταν στην Ελλάδα και το κανονικό μιούζικαλ... :(
Και να φανταστεις οτι κανονικα σιχαίνομαι τα μιούζικαλ!

YoMaNaTiOn

New member

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.
Δύσκολα μου βάζεις ρε Exposed_Bone... Θα πω 2 για κάθε είδος...

Καλλιτέχνες: Mozart, Yngwie Malmsteen
Συγκροτήματα: Death, Scorpions

gianakin

New member

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ο Webber ειναι τρελη μουσικη ιδιοφυια και δεν ειναι μονο το Φαντασμα της Οπερας φιλε...Ειναι πολυ πραμα! :worship:

frosw_

New member

Η frosw_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΕΜΟΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!!! :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:

Vkey

New member

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από frosw_ :
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΕΜΟΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!!! :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:
Το ήξερα πριν καν δω απάντηση :thumbsup: :D :rofl:

Founes

New member

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,072 μηνύματα.
Συγνώμη αλλά δεν μπορώ να περιοριστώ σε 2-3 ονόματα! Μ'αρέσουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ!!!

bunny217

New member

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,895 μηνύματα.
Έχω αρχίσει να παθαίνω ψύχωση με τον Charbel τι κουκλί είναι αυτό :jumpy:(οι γυναίκες του Forum πιστεύω θα συμφωνούν)

Subject to change

Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Έχω αρχίσει να παθαίνω ψύχωση με τον Charbel τι κουκλί είναι αυτό :jumpy:(οι γυναίκες του Forum πιστεύω θα συμφωνούν)
Ποιος είναι αυτός καλε? Βαριέμαι να ψάξω στο Google :P

Corpse Bride

New member

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.
Κουκλι ο Σαρμπελ?! Ε Λ Ε Ο Σ :rofl: :rofl: :rofl:

gilie

New member

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
Συγνώμη αλλά δεν μπορώ να περιοριστώ σε 2-3 ονόματα! Μ'αρέσουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ!!!
και μενα μου είναι δύσκολο να διαλέξω... anyway θα πω τον Ποτοκάλογλου και τους Doors γιατι και τους 2 (αν οι Doors θεωρούνται 1 :P) επειδή τους ακούω απο πιτσιρίκι λόγω μπαμπα :D

Subject to change

Founder

Αρχική Δημοσίευση από gilie :
και τους Doors γιατι και τους 2 (αν οι Doors θεωρούνται 1 :P) επειδή τους ακούω απο πιτσιρίκι λόγω μπαμπα :D
ΕΤΣΙ, ΕΤΣΙ, ΕΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!! ΥΕΑΗ!!! Doors for ever!!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

ΥΓ: Σορρυ για το παραλήρημα αλλα δεν βρίσκω συχνα ατομο να ακουει Doors!!

gilie

New member

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
ΥΓ: Σορρυ για το παραλήρημα αλλα δεν βρίσκω συχνα ατομο να ακουει Doors!!
πλάκα κάνεις...lizard king for ever!!!!

edited by exposed bone: Διόρθωση της παράθεσης

Subject to change

Founder

Rattlehead

New member

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Megadeth λόγω "συναισθηματικών" δεσμών (το πρώτο συγκρότημα που μου άρεσε φανατικά και ασχολήθηκα μαζί του σχολαστικά).. Τώρα γενικώς έχω πολλά αγαπημένα συγκροτήματα :)

Χρήστες Βρείτε παρόμοια