Ο καλλιτέχνης ή το συγκρότημα που σας αρέσει πιο πoλύ....

Psixotis

Νεοφερμένος

Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
MANOWAR & Yngwie J. Malmsteen's Rising Force. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simboy

Νεοφερμένος

Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Ρε παιδιά να φύγω καλύτερα
Τι δουλειά έχω εγώ εδώ .Θα φάω ξύλο αν πω Ciny Lauper Τάνια Τσανακλίδου και Δέσποινα Βανδή ? :ppppp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από simboy:
Ρε παιδιά να φύγω καλύτερα
Τι δουλειά έχω εγώ εδώ .Θα φάω ξύλο αν πω Ciny Lauper Τάνια Τσανακλίδου και Δέσποινα Βανδή ? :ppppp

για τη Βανδή θα το φας, γιατί δε κολλάει με τσανακλίδου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
U2 :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
καλλιτέχνης:David Gilmour "δαγκωτό"..!!!!!!! :clapup::worship:

συγκρότημα:
"Pink Floyd","Opeth","Anathema" :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Εμένα μ'αρέσουν πολύ οι TXC.Και εννοείται ο Αρτέμης και ο Ευθύμης.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpourmpoulithra

Νεοφερμένος

Η mpourmpoulithra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εμενα μου αρέσουν οι "staind" k ο "tiesto"....τι άλλο... από μοναδική μουσική..:music:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Stargazer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stargazer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
QUEEN
+
Ritchie Blackmore

:worship::worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Συγνώμη αλλά δεν μπορώ να περιοριστώ σε 2-3 ονόματα! Μ'αρέσουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ!!!
Αυτή είναι και η δική μου απάντηση.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τραγουδιστης: Παπακωσταντινου απο αυτους που τραγουδανε μονοι Paul Stanley απο αυτους σε συγκροτιμα
Drummer: Eric Carr
Κιθαριστας: Michael Agelo και Ace Frehley

Συγροτιμα ολοκληρο οι KISS φυσικα και μετα οι Scorpions!

Τραγουδιστες: Βασιλη(ΠΑΝΤΑ!!!!!) Paul Stanley, Klaus Meine, Marilyn Manson
Drumers: Eric Carr (αυτο το Rockology με εχει πορωσει..),James Kottak
Κιθαριστες: Ace Frehley, Bruce Kulick, Mathias JabsRudolf Schenker, Kerry King
Μπασιστες: Pawel Maciwoda, Gene Simmons,των Fear Factory

Συγκροτιματα: KISS, Scorpions, Led Zeppelin


(Πολλα αγαπημε δεν εχω;)



Χαχα, φαση εχει να βλεπεις τι ελεγες παλια και να θυμασε αυτες τις εποχες!

Ωρα λοιπον για αναθεωριση...

Αγαπημενα συγκροτιματα: Pantera, Metallica
Αγαπημενοι κιθαριστες: Dimebag Darell, Zakk Wylde, Kerry King, James Hetfield, Jeff Hanneman
Αγαπημενοι μπασιστες: Rex Brown, Jason Newstead
Αγαπημενοι Drumer: Paul Bostaph, Vinie Paul, John Dette
Αγαπημενοι Τραγουδιστες: Βασιλης Παπακωνσταντινου , James hetfield, Phil Anselmo, Rob Halford
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Κρόνε ο Gene Simmons δεν ήταν ποτέ στους Fear Factory. :) Απ' ότι ξέρω o Christian Olde Volfers ήταν πάντα στο μπάσο

Καλλιτέχνης: Απο την γενικότερη ελληνική σκηνή ασχολούμαι αρκετά με τον Λουκιανό Κηλαηδόνη από την έντεχνη σκηνή. Από την γενικότερη ξένη σκηνή, Vicotnik (Yussaf Parvez), τόσο σαν μεμονωμένος καλλιτέχνης όσο και σε όλες του τις μπάντες (Manes, Ved Buens Ende, Dodheimsgard, Naer Mataron, Code, Aphrodisiac).
Groups: Asphyxia (Dark Electro/Industrial) και Ved Buens Ende(Avantgarde Metal/Black Metal/Jazz/Folk), ας μην γράψω περισσότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Depo0

Νεοφερμένος

Η Depo0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Από συκγρότημα RNS
Καλλιτέχνης Μικρός Κλέφτης (Pilotos);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Κρόνε ο Gene Simmons δεν ήταν ποτέ στους Fear Factory. :) Απ' ότι ξέρω o Christian Olde Volfers ήταν πάντα στο μπάσο

Δεν καταλαβες τι εγραψα... Το κομμα δεν πιγενε ως παρενθεση, πηγενε για διαχωρισμο... Απλος επειδη τοτε δεν ηξερα το ονομα του εγραψα "των Fear Factory", αλλο ο Gene (ως μπασιστας των KISS) και αλλο ο "των Fear Factory.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kolokythi

Νεοφερμένος

Η Kolokythi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Λοιπόν το αγαπημένο μου συγκρότημα είναι οι Kultur Shock.
Από καλλιτέχνες θαυμάζω τον Παύλο Παυλίδη για τους στίχους που γράφει, τον Michael "Flea" Balzary ,προφανός για τον τρόπο που πάιζει μπάσσο και την φίλη μου την Αγγελική για τον τρόπο που ζωγραφίζει και την ικανότητα της να φτιάχνει τα ΠΑΝΤΑ από το μηδεν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seabass

Νεοφερμένος

Ο seabass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εκτός: Led Zeppelin, Deep Purple, R.E.M., AC/DC, Uriah Heep, Doors, Nirvana, Rainbow, Radiohead, Ramones, Black Sabbath

Εντός: Active Member, Β. Παπακ/νου, Διάφανα κρίνα, ΠΥΞ-ΛΑΞ, Ξύλινα σπαθιά
:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Protagonist

Νεοφερμένος

Ο Protagonist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Dead Can Dance και τα μυαλά στα κάγκελα!!

https://www.youtube.com/watch?v=Venq67tPA70
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Dream Theater, System of a Down, Rotting Christ,Pantera,Judas Priest, Dio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxir18

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Χάρης & Πάνος Κατσιμίχας,Βασίλης Παπακωνσταντίνου,Χρήστος Θηβαίος,Πυξ-Λαξ
:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Θα ξεκινήσω για ακόμη μία φορά με τους πολυαγαπημένους μου scorpions, απλά τους αγαπώ, με αγγίζουν τα τραγούδια τους. Στην εφηβία με πυξ-λαξ, μπορώ να πω πως με σημάδεψαν.
Τέλος, μαρέσει πολύ ο Guetta!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
FF.C

2pac

Slim Shady (τον παλιο καλο καιρο της τρελας:redface:)

Νirvana
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top