Ο τρελάρας με το μαύρο SUV

Nikos93

New member

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Τί θα γίνει ρε παιδιά με αυτόν ? Μα πόσο δύσκολο είναι να πιάσουν κάποιον με ένα μαυρο Jeep χωρίς πινακίδες ???

foreverfreak

New member

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,325 μηνύματα.
Ποιος ειναι αυτος?? Πες και σε μας να μαθουμε...

Vampi

New member

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.
Πράγματι. Πηγή.

garch

New member

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,456 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι είναι η πιο σοφή έκφραση να χαρακτηρίζεις κάποιον τρελάρα με μια γρήγορη κρίση...

foreverfreak

New member

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,325 μηνύματα.

Nikos93

New member

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι είναι η πιο σοφή έκφραση να χαρακτηρίζεις κάποιον τρελάρα με μια γρήγορη κρίση...

Δηλαδή πόσες φορές πρέπει να επιτεθεί για να τον χαρακτηρίσω τρελάρα ? 4 φορές έχει επιτεθεί ο τυπάς !!

Orestes

New member

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 663 μηνύματα.
Μεθοδικότατος και οργανωμένος... Πιστεύω πως θα τους πάρει καιρό για να τον βρουν.

Nikos93

New member

Ρε ορέστη ετσι οπως τα λες.... μηπως ειναι το ειδωλο σου ??

Orestes

New member

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 663 μηνύματα.
Όχι απλά το λέω γιατί τον διακατέχει ένας "επαγγελματισμός"... Σε παρόμοιες περιπτώσεις στο παρελθόν ο δράστης αυτοκτονούσε... Αυτό αγγίζει μια νέα μορφή παράνοιας.

anna_md

New member

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 381 μηνύματα.

garch

New member

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,456 μηνύματα.
Δηλαδή πόσες φορές πρέπει να επιτεθεί για να τον χαρακτηρίσω τρελάρα ? 4 φορές έχει επιτεθεί ο τυπάς !!
πρεπει δηλαδη να ψαξουμε πρωτα αν ειχε λογο που το εκανε αυτο... :mpam:
Εχμμμ....
Αν επρόκειτω για μια κοπέλα με νευρική ανορεξία ή για κάποιον άλλο με ψυχολογικά προβλήματα θα τους αποκαλούσατε τρελάρες? Μπα.... δεν νομίζω...
:bye:

xmmmm

New member

Η xmmmm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Απλά υποθέτω πως όταν τα προβλήματα που έχει κάποιος επηρεάζουν και άλλους είναι πιο εύκολο να ακουστούν τέτοιοι χαρακτηρισμοί.
Το τραγικό για μένα είναι πως στην Ελλάδα μέχρι πριν κάποια χρόνια δεν είχαμε νομίζω τέτοια περιστατικά..

4kR!bn:)

New member

Η Ακριβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Τί θα γίνει ρε παιδιά με αυτόν ? Μα πόσο δύσκολο είναι να πιάσουν κάποιον με ένα μαυρο Jeep χωρίς πινακίδες ???
Έλα μου ντε.Εμείς εδώ στην περιοχή έχουμε αρχίσει να φοβόμαστε...τις προάλλες μέχρι να διανύσουμε δυο τετράγωνα ως τη στάση με τους φίλους μου,είχαμε κοιτάξει 20 φορές τα αυτοκίνητα πίσω:!:
Το θέμα είναι ότι βγήκε έξω και άρχισε να πυροβολεί ανθρώπους άγνωστους που δεν του έφταιγαν σε τίποτα..Ότι και να κρύβεται από πίσω τίποτα δεν δικαιολογεί το να κάνει κακό σε άλλους.Σκέψου να περπατάς στο δρόμο και ξαφνικά να σε πυροβολούν:(:(

Silent_Killer

New member

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
Τώρα το είδα στις ειδήσεις!
Είναι ταξιτζής 31 ετών, στο ταξί βρέθηκαν κάλυκες και στο σπίτι του το 9άρι
(για περαιτέρω πληροφορίες περιμένετε :P)

Nikos93

New member

Αν σε πυροβολουσε εσενα θα εβλεπες ποσο περηφανη θα ησουν....

Unkown-User

New member

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

toknil

New member

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 296 μηνύματα.
Αν σε πυροβολουσε εσενα θα εβλεπες ποσο περηφανη θα ησουν....
Πιστεύεις πραγματικά πως πριν ποστάρω δεν έβλεπα την απάντηση σου να έρχεται;
Τέλος πάντων, το αν με πυροβολούσε είναι απλά μια εικασία με μηδαμινές πιθανότητες

Σκέψου λίγο πόσο πράγματα θα αναθεωρούσες, θα έχανες, θα κέρδιζες, θα έβλεπες, θα αντιλαμβανόσουν, θα φοβόσουν, θα ξεπερνούσες αν δεχόσουν τη σφαίρα
Και όλα αυτά τα καταφέρνει ο τυπάς με ένα όπλο μονάχα,
ε όχι και τρελάρας λοιπόν, όχι και τρελάρας

Zed

New member

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,885 μηνύματα.
Αυτά γίνονται και μέσω άλλων γεγονότων, όχι μόνο με το να σε πυροβολήσει κάποιος.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...