• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 217)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Μαλακίες έλεγες κ λες, ως συνήθως, φόκο. Δες τις χώρες με τις πιο προχωρημένες υποδομές/μεθ, τα μέτρα που πήρε οι καθεμιά και τους θανάτους που μετράει /εκατομμύριο.
Μάλιστα, όπως εξηγεί ο Γκίμπσον, είναι τόσο περίπλοκη και ακριβή υπόθεση η περίθαλψη στις ΗΠΑ, που ακόμα και να έχεις ένα βασικό πακέτο, πάλι πρέπει να πληρώσεις χιλιάδες δολάρια από την τσέπη σου, ακόμα και για μία επίσκεψη στα Επείγοντα. «Το 2013, χρειάστηκε να πάω στα Επείγοντα, όταν ένα αυτοκίνητο με χτύπησε ενώ έκανα ποδήλατο. Περίμενα τέσσερις ώρες και τελικά ένας γιατρός μου έδωσε ένα νάρθηκα και παυσίπονα και με έστειλε σπίτι μου. Το νοσοκομείο μού έστειλε τον λογαριασμό: 4.000 δολάρια, τα οποία δεν μπορούσα να πληρώσω, και κατέληξαν να “μαυρίσουν” το ιστορικό μου, με αποτέλεσμα να μην μπορώ να νοικιάσω διαμέρισμα ή να αγοράσω αυτοκίνητο. Ακόμα και να είχα, όμως, βασικό πακέτο περίθαλψης, πάλι θα έπρεπε να τα πλήρωνα αυτά από την τσέπη μου». Πηγή: Protagon.gr
 

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Η Ελλάδα έχει από Κορωνοιό πολύ περισσότερους θανάτους. Κάθε χρόνο 120.000 θανάτους. Είναι ευνόητο ότι δεν μπορούμε να ελέγξουμε πόσοι πεθάναν από αυτο ενώ ήταν κορωνοιομολυσματικοί. Πάντως δεν παίζει να έχουμε τόσο λίγους θανάτους όταν σε Ιταλία, Ισπανία και Λονδίνο πεθαίνουν τόσοι πολλοί.
1. Η σύγκριση σου είναι άτοπη (κλάσσικ άκικος).
2. Το ίδιο ισχύει και για όλες τις άλλες χώρες...

Μάλιστα, όπως εξηγεί ο Γκίμπσον, είναι τόσο περίπλοκη και ακριβή υπόθεση η περίθαλψη στις ΗΠΑ, που ακόμα και να έχεις ένα βασικό πακέτο, πάλι πρέπει να πληρώσεις χιλιάδες δολάρια από την τσέπη σου, ακόμα και για μία επίσκεψη στα Επείγοντα. «Το 2013, χρειάστηκε να πάω στα Επείγοντα, όταν ένα αυτοκίνητο με χτύπησε ενώ έκανα ποδήλατο. Περίμενα τέσσερις ώρες και τελικά ένας γιατρός μου έδωσε ένα νάρθηκα και παυσίπονα και με έστειλε σπίτι μου. Το νοσοκομείο μού έστειλε τον λογαριασμό: 4.000 δολάρια, τα οποία δεν μπορούσα να πληρώσω, και κατέληξαν να “μαυρίσουν” το ιστορικό μου, με αποτέλεσμα να μην μπορώ να νοικιάσω διαμέρισμα ή να αγοράσω αυτοκίνητο. Ακόμα και να είχα, όμως, βασικό πακέτο περίθαλψης, πάλι θα έπρεπε να τα πλήρωνα αυτά από την τσέπη μου». Πηγή: Protagon.gr
Δεν αναφερόμουν συγκεκριμένα στις ΗΠΑ αλλά σε όλες τις χώρες του γραφήματος. Τέτοια άρθα να τα στέλνεις στον ακικο που είναι και το όνειρό του.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,404 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι λογική κουβαλούν κάποιοι ή μήπως τελικά δεν κουβαλούν καμία λογική.

Καταρρέουν τα νοσοκομεία, εικόνες με στρατιωτικά οχήματα και φέρετρα, παγοδρόμια τα φτιάχνουν για να ''αποθηκεύουν'' εκει τα φέρετρα,οικονομίες καταρρέουν και φοκοακικοτρολ εξακολουθούν να λεν τι; ότι είναι η ιδια θνησιμότητα με αυτή της γρίπης;Τόσα χρόνια που ήταν αυτές οι εικόνες δηλαδή;

Η πραγματικότητα,η εικόνα η ίδια τους διαψεύδει αυτούς και τον οποιοδοίποτε γραφικό ''επιστήμονα '' που λέει τη μαλακία του για να ξεχωρίσει και να γίνει γνωστός.

Φόκους ζήτα όσες συγνώμες θες, άχρηστες είναι διότι εξακολουθέις να λες τις ίδιες παπ@τζες ειδικά όταν ο κάθε τυχάρπαστος για να γίνει viral λέει κάτι που συμπίμπτει σε κάτι ή και όχι με τις δικιές σου μα@ες.
Πρέπει κάποιος να είναι πολύ nothing για να πιστέψει ότι η θνησιμότητα του κορονοιού είναι σαν της γρίπης ή τι άλλο δεν έχω καταλάβει ακόμα.

Η αντίδραση για την αντίδραση απλά.Καταντάει όμως κάτι άλλο.
Εξαιρετικά βαριά κατάσταση.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Το είδατε αυτό έτσι;


Πόνεσε λίγο αυτό :vava:
Αλλά ελπίζω να μην κρατήσει μέχρι Ιούνιο.
Για μια ελπίδα ζούμε.:loltooth:

Ντουφεκάς π-ππππ-που-πουλάκι μου;

Χόμπγια για μερακλήδες βλέπω.

Αυτό γω το θεωρώ άκρως ανησυχητικό. Δεν σας θυμίζει αυτές τις ταινίες sci fi που βλέπουμε και που ποτέ δεν φανταζόμασταν ότι θα τα ζήσουμε;:/:

Οχι. Εκείνες ήταν δυστοπικές.

Μερικοί πιθανότατα που δε θα αντέξουν, να είναι οι γνωστοί κλαμπάκηδες αραχωβάκηδες μυκονάκηδες που τους κόπηκε το Σαββατόκλαμπο και δεν έχουν που να μπεκροπιούν οι πελφεδάκηδες και που να δείξουν κώλο τα ξε... που επαγγέλλονται το "ίνσταγκραμ μόντελ, επειδή έτυχε να γεννηθώ στο σωστό 50%".

Το λυπηρό για μένα θα είναι να μην αντέξουν οι άνθρωποι που απλά είχαν παρέα και στήριξη και τώρα έμειναν μόνοι κι εγκαταλελειμένοι. Βλέπε γέροι, ανήμποροι κλπ. Ή οι άνθρωποι που υφίστανται βια ψυχική και σωματική και τώρα πρέπει να συζήσουν με τη βια μες την καραντίνα με το φόβο. Γι αυτούς ναι, θα λυπηθώ.

Για τους άλλους που λένε "δε μπορώ φέρτε μου μια εκδρομή να μην πεθάνω απο βαρεμάρα" λεω να πα να γαμηθούν, αδύναμοι χαρακτήρες, τώρα φαίνεται ποιός έχει γερό σκαρί και ποιός βασιζόταν τόσα χρόνια στο σοσιαλάιζινγκ για να ζει, και με το που έμεινε σόλο απεκαλύφθη η αδυναμία.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,404 μηνύματα.
Ντουφεκάς π-ππππ-που-πουλάκι μου;

Χόμπγια για μερακλήδες βλέπω.



Οχι. Εκείνες ήταν δυστοπικές.

Μερικοί πιθανότατα που δε θα αντέξουν, να είναι οι γνωστοί κλαμπάκηδες αραχωβάκηδες μυκονάκηδες που τους κόπηκε το Σαββατόκλαμπο και δεν έχουν που να μπεκροπιούν οι πελφεδάκηδες και που να δείξουν κώλο τα ξε... που επαγγέλλονται το "ίνσταγκραμ μόντελ, επειδή έτυχε να γεννηθώ στο σωστό 50%".

Το λυπηρό για μένα θα είναι να μην αντέξουν οι άνθρωποι που απλά είχαν παρέα και στήριξη και τώρα έμειναν μόνοι κι εγκαταλελειμένοι. Βλέπε γέροι, ανήμποροι κλπ. Ή οι άνθρωποι που υφίστανται βια ψυχική και σωματική και τώρα πρέπει να συζήσουν με τη βια μες την καραντίνα με το φόβο. Γι αυτούς ναι, θα λυπηθώ.

Για τους άλλους που λένε "δε μπορώ φέρτε μου μια εκδρομή να μην πεθάνω απο βαρεμάρα" λεω να πα να γαμηθούν, αδύναμοι χαρακτήρες, τώρα φαίνεται ποιός έχει γερό σκαρί και ποιός βασιζόταν τόσα χρόνια στο σοσιαλάιζινγκ για να ζει, και με το που έμεινε σόλο απεκαλύφθη η αδυναμία.
Όχι απλή κολυμβήτρια μήπως;

Όσον αφορά τους κλαμπάκιδες μαζί σου, δεν ανησυχώ για αυτούς,γιατί έβγαλες αυτό το συμπέρασμα;Είδα μια είδηση για τις Φιλιππίνες που είπε ο πρόεδρος τους εκεί ότι όποιος βγαίνει έξω θα τον πυροβολούν και αυτό θεώρησα ανησυχητικό.Τα κλαμπ που ακριβώς κολλούν οι εκδρομές κοκ;:confused:
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.
το είπα στο πρώτο ποστ αυτοκριτικής μου....εκανα λάθη και το παραδέχομαι :/
Μετά από 125 σελίδες ποστ ήρθε η ώρα να στο πω: Δεν είμαστε ιατρικό φόρουμ ώστε να είμαστε όλοι γιατροί και να βγάζουμε να τις μετράμε (τις ιατρικές μας απόψεις...). Δε μας ενδιαφέρει αν είχες δίκιο στην αρχή, άδικο στο τέλος και αν έκανες αυτοκριτική και λάθη. Δεν είναι διαγωνισμός, άνθρωποι πεθαίνουν.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Όχι απλή κολυμβήτρια μήπως;

Όσον αφορά τους κλαμπάκιδες μαζί σου, δεν ανησυχώ για αυτούς,γιατί έβγαλες αυτό το συμπέρασμα;Είδα μια είδηση για τις Φιλιππίνες που είπε ο πρόεδρος τους εκεί ότι όποιος βγαίνει έξω θα τον πυροβολούν και αυτό θεώρησα ανησυχητικό.Τα κλαμπ που ακριβώς κολλούν οι εκδρομές κοκ;:confused:

Τι δεν καταλαβαίνεις από την ανάρτησή μου; Τα ξεχώρισα σα τη φακή από τα πετραδάκια.

Είπε ο Πετρος για πιου πίου. Και έβαλα εγω στη συζήτηση και αυτούς που "απειλούν" ότι θα κάνουν και οι ίδιοι τον εαυτό τους πίου πίου γιατί δεν έχουν να πάνε κλαμπάκι.

Τωρα το τι έκαναν κάποιες χώρες, δικό τους θέμα. Αυτό έβαλαν στο κεφάλι τους, αν έχουν τα αντερα ας αντιδράσουν.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,404 μηνύματα.
Τι δεν καταλαβαίνεις από την ανάρτησή μου; Τα ξεχώρισα σα τη φακή από τα πετραδάκια.

Είπε ο Πετρος για πιου πίου. Και έβαλα εγω στη συζήτηση και αυτούς που "απειλούν" ότι θα κάνουν και οι ίδιοι τον εαυτό τους πίου πίου γιατί δεν έχουν να πάνε κλαμπάκι.

Τωρα το τι έκαναν κάποιες χώρες, δικό τους θέμα. Αυτό έβαλαν στο κεφάλι τους, αν έχουν τα αντερα ας αντιδράσουν.
Νταξ μάλλον δεν έχω καταλάβει ακριβώς.
Ωρε τι είναι το πίου πίου;:1eye:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Νταξ μάλλον δεν έχω καταλάβει ακριβώς.
Ωρε τι είναι το πίου πίου;:1eye:

Νεροπίστολο ο Γιακουμής για τρελά πλίτσι πλίτσι.

Τους καθαρίζουνε ρε στεγνά, πίου πίου. Μπάμ μπαμ που λέγανε και στους Φλίνστοουνς το γιό του ενός ζευγαριού (και Σταλίτσα την κόρη του άλλου).
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.
Εκεί στον Σκάι έχουν ξεφύγει. Για να εκθειάσουν την κυβερνησάρα και τα μέτρα που πήρε για τον κορονοϊό είπε ο Παπαδόπουλος την εξής φράση: "Το ευχάριστο είναι οτι στην Ιταλία με Χ πληθυσμό έχουν τόσους νεκρούς, στη Γαλλία με Ψ πληθυσμό έχουν τόσους νεκρούς, [.....] ΚΑΙ στην Ελλάδα με Ω πληθυσμό έχουμε τόσους νεκρούς!". (!!!!!!!) Αυτό είναι το ευχάριστο για τον δημοσιογράφο του Σκάι που ψηφίζει κατά τα άλλα το ΠΑΣΟΚ το ορθόδοξο γιατί με αυτό μεγάλωσε μέσα στα πλούτη. Και μετά παραπονιόμαστε εμείς για τον Φόκο.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,820 μηνύματα.
Καλα, η Βρετανία ειχε το ενα τριτο των ημερησιων θανάτων σε σχεση με την Γαλλια. Τι εγινε και αλλαξε αυτο;
Ακικε τι εγινε; Αλλαξαν συνήθειες οι Βρετανοί;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Εκεί στον Σκάι έχουν ξεφύγει. Για να εκθειάσουν την κυβερνησάρα και τα μέτρα που πήρε για τον κορονοϊό είπε ο Παπαδόπουλος την εξής φράση: "Το ευχάριστο είναι οτι στην Ιταλία με Χ πληθυσμό έχουν τόσους νεκρούς, στη Γαλλία με Ψ πληθυσμό έχουν τόσους νεκρούς, [.....] ΚΑΙ στην Ελλάδα με Ω πληθυσμό έχουμε τόσους νεκρούς!". (!!!!!!!) Αυτό είναι το ευχάριστο για τον δημοσιογράφο του Σκάι που ψηφίζει κατά τα άλλα το ΠΑΣΟΚ το ορθόδοξο γιατί με αυτό μεγάλωσε μέσα στα πλούτη. Και μετά παραπονιόμαστε εμείς για τον Φόκο.

Προφανώς ήταν λάθος εν τη ρύμην του λόγου. Εννοεί το ευχάριστο είναι οτι δεν έχουμε τόσους πεθαμένους οπως οι άλλες χώρες, αλλά το συνέταξε λάθος.

Ντάξει, μη βιάζεσαι να βγάλεις τη συριζαία από μέσα σου ακόμα. Κι αυτός θα κρατήσει τη θέση του τώρα που έγλυψε τους γιαλαντζί δεξιούληδες, κι εσυ θα συνεχίσεις να βλέπεις ΣΚΑΙ.

Αλήθεια; Αφού σε χαλάει γιατί δεν το κλείνεις το χαζοκούτι της τιβί όπως και μεις οι υπόλοιποι;
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,404 μηνύματα.
Εκεί στον Σκάι έχουν ξεφύγει. Για να εκθειάσουν την κυβερνησάρα και τα μέτρα που πήρε για τον κορονοϊό είπε ο Παπαδόπουλος την εξής φράση: "Το ευχάριστο είναι οτι στην Ιταλία με Χ πληθυσμό έχουν τόσους νεκρούς, στη Γαλλία με Ψ πληθυσμό έχουν τόσους νεκρούς, [.....] ΚΑΙ στην Ελλάδα με Ω πληθυσμό έχουμε τόσους νεκρούς!". (!!!!!!!) Αυτό είναι το ευχάριστο για τον δημοσιογράφο του Σκάι που ψηφίζει κατά τα άλλα το ΠΑΣΟΚ το ορθόδοξο γιατί με αυτό μεγάλωσε μέσα στα πλούτη. Και μετά παραπονιόμαστε εμείς για τον Φόκο.
Η διαφορά όμως είναι ότι ο fockos δω επικαλείται την επαγγελματική του ιδιότητα την οποία πολλάκις έχει πει και αλλάζει η βαρύτητα όσων λέει.

Ακόμα, δεν έχει κανένα νόημα να ζητάς συγνώμη γα τις παπ@ριες που έλεγες και να συνεχίζεις να λες της ίδιες π@παριες όταν βρεις κάποιον άλλον να λέει τις ίδιες π@πατζες.Δεν ζητάς καμία συγνώμη και όλα οκ.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Η διαφορά όμως είναι ότι ο fockos δω επικαλείται την επαγγελματική του ιδιότητα την οποία πολλάκις έχει πει και αλλάζει η βαρύτητα όσων λέει.

Ακόμα, δεν έχει κανένα νόημα να ζητάς συγνώμη γα τις παπ@ριες που έλεγες και να συνεχίζεις να λες της ίδιες π@παριες όταν βρεις κάποιον άλλον να λέει τις ίδιες π@πατζες.Δεν ζητάς καμία συγνώμη και όλα οκ.

Μη μου θυμώνεις όμως, σε θέλω αφράτη, μη σπάσεις για χάρη του φόκου τώρα. Δε θα μου χαλάσει εμένα ο φόκος τα γούστα.

Κάλμα, ράουλο, σοβάζ φέμ φατάλ και ραφαέλ ναδαλ και Νάτσο Βιντάλ. Σσσσσσ....

Τσώπα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,820 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,404 μηνύματα.
Μη μου θυμώνεις όμως, σε θέλω αφράτη, μη σπάσεις για χάρη του φόκου τώρα. Δε θα μου χαλάσει εμένα ο φόκος τα γούστα.

Κάλμα, ράουλο, σοβάζ φέμ φατάλ και ραφαέλ ναδαλ και Νάτσο Βιντάλ. Σσσσσσ....

Τσώπα.
Όχι ρε δε θυμώνω ειδικά σήμερα.
Μάντεψε!
Φτιάχνω ποπ κόρνι σε λίγο και στρώνομαι για τον λατρεμμένο μου που έχεις για βατάρι.:inlove:
Έγκυρες πλεροφορίες μου είπαν ότι εθεάθη λιγουλάκι στο 1ο επεισόδιο ως γαμβρός!<3

Netflix nowwwwwwwww!:lol:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Όχι ρε δε θυμώνω ειδικά σήμερα.
Μάντεψε!
Φτιάχνω ποπ κόρνι σε λίγο και στρώνομαι για τον λατρεμμένο μου που έχεις για βατάρι.:inlove:
Έγκυρες πλεροφορίες μου είπαν ότι εθεάθη λιγουλάκι στο 1ο επεισόδιο ως γαμβρός!<3

Netflix nowwwwwwwww!:lol:

Fuck me... Σήμερα είναι;

Ευχαριστώ πολύ, θα σπεύσω κι εγω να δω!:clapup:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,404 μηνύματα.
Fuck me... Σήμερα είναι;

Ευχαριστώ πολύ, θα σπεύσω κι εγω να δω!:clapup:
Ναι ρε δεν το πήρες πρέφιον; <3
Φτιάξε και ανάλογο κλίμα όμως.Ποπκόρνια,πατατοειδή ,ποτάκια, μουσική σπανιόλικη μέχρι να το δεις,όμορφα!:loltooth:
Ουπς λιγουλάκι :offtopic:, απλά συμπάσχουμε.Σόρυ.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,820 μηνύματα.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
1. Η σύγκριση σου είναι άτοπη (κλάσσικ άκικος).
Πρέπει να περιμένουμε τους συνολικούς θανάτους όλου του χρόνου. Αν είναι αυξημένοι σημαντικά με πέρσυ σημαίνει ότι οι θάνατοι δεν καταμετρήθηκαν. Πρόσεξε ότι ενώ τα κρούσματα παραμένουν ίδια στην Ελλάδα πάνω κάτω οι θάνατοι όλο και αυξάνονται.

Τέτοια άρθα να τα στέλνεις στον ακικο που είναι και το όνειρό του.
Μην μπερδεύεις την κοινωνική υγεία με το σύστημα υγείας μια χώρας. Όποιος δεν έχει εισοδήματα χρεώνεται το ΑΦΜ κάτι σαν άτοκο δάνειο και το εξοφλεί όποτε έχει.

Η άμεση χρέωση την πρωτοβάθμιας περίλθαψη (για τους έχοντες) δίνει έσοδα στο εθνικό σύστημα για τους μη έχοντες. Πρέπει να υπάρχει ετήσια συμμετοχή μέχρι κάποιο ποσό (π.χ. 1000 ευρώ το χρόνο) και μετά να καλύπτει το ταμείο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μετά από 125 σελίδες ποστ ήρθε η ώρα να στο πω: Δεν είμαστε ιατρικό φόρουμ ώστε να είμαστε όλοι γιατροί και να βγάζουμε να τις μετράμε (τις ιατρικές μας απόψεις...). Δε μας ενδιαφέρει αν είχες δίκιο στην αρχή, άδικο στο τέλος και αν έκανες αυτοκριτική και λάθη. Δεν είναι διαγωνισμός, άνθρωποι πεθαίνουν.
Ο Fockos μετέφερε την άποψη που είχαν όλοι οι λοιμωξιολόγοι της χώρας πριν ο ιός μας χτυπήσει τη χώρα. π.χ. η Γιαμερέλου, ο Τσιοδρας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top