• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 217)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,841 μηνύματα.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,745 μηνύματα.
Παιδί λίγη βοήθεια γιατί οικογενειακό πρόσωπο μας έχει πρηξει. Κατα πόσο είναι έγκυρο αυτό?

Όσο εγκυρος είναι ο κίνδυνος του 5G . Παιδιά σοβαρευτείτε , δεν θα μιλάμε τώρα στα σοβαρά για προφητείες . Κάθε φορά αλλάζουν , κόβουν και ράβουν όπως εκείνοι θέλουν . Έλεος .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παιδί λίγη βοήθεια γιατί οικογενειακό πρόσωπο μας έχει πρηξει. Κατα πόσο είναι έγκυρο αυτό?

Εντάξει από το βιντεάκι που παρέθεσες άντεξα ειλικρινά μετα κόπων και βασάνων να δω το πρώτο διλεπτο . Ποιος άνθρωπος σοβαρά τώρα θα πιστευε σε ακτινες με τον αριθμό 666 από το εμβόλιο ; Λίγη σοβαρότητα δεν βλάπτει
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 254537

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συγγνώμη παιδιά,ειλικρινά.δεν τ πιστεύω άλλοι τ πιστεύουν κ με θεωρούν μλκ!!!!!!
 

Guest 254537

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλέ μου άνθρωπε με της εικόνες,το θέμα είναι σοβαρό. Δε ακολουθώ τα πιστεύω του ατόμου, επομένως είμαι θύμα κ μου κάνουν παραπληροφόρηση.μόνο αυτό το άτομό ενημερώνεται!
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,745 μηνύματα.
Καλέ μου άνθρωπε με της εικόνες,το θέμα είναι σοβαρό. Δε ακολουθώ τα πιστεύω του ατόμου, επομένως είμαι θύμα κ μου κάνουν παραπληροφόρηση.μόνο αυτό το άτομό ενημερώνεται!

Δεν μπορείς να κάνεις κάτι . Σε θέματα θρησκείας οι άνθρωποι δεν αλλάζουν . Όσο και να χτυπιέσαι αυτό το άτομο αυτές τις αρλουμπες θα σου λέει .
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Οσοι πιστευουν σε αυτες τις μπαρουφες, εχουν προφανως πολυ χαμηλο μορφωτικο επιπεδο. Μονο με επιμορφωση μπορεις να κανεις κατι, αλλα θα δυσκολευτεις. Απο την μια μερα στην αλλη δεν μπορεις να τους ανεβασεις το IQ.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,745 μηνύματα.
Μπλέχτηκε..με γκόμενο

Τι εννοείς ; Ότι έμπλεξε με γκόμενο που πέταγε τέτοιες φαφαριες ( όπου Φ = Π ) και επηρεάζεται και τα αναπαράγει ; Ε τώρα τι να σου πω καλό φιρμάνι και του λόγου της . Η Μόνικα Μπελούτσι έτσι όπως ήταν στα 80s να μου την έπεφτε αν άκουγα κάτι για προφητείες και τέτοιες ανοησίες ε ειλικρινά ούτε απέξω δεν θα περνούσα . Τι να σου πω , άδικα χάνεις τον χρόνο σου .
 

Guest 254537

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι εννοείς ; Ότι έμπλεξε με γκόμενο που πέταγε τέτοιες φαφαριες ( όπου Φ = Π ) και επηρεάζεται και τα αναπαράγει ; Ε τώρα τι να σου πω καλό φιρμάνι και του λόγου της . Η Μόνικα Μπελούτσι έτσι όπως ήταν στα 80s να μου την έπεφτε αν άκουγα κάτι για προφητείες και τέτοιες ανοησίες ε ειλικρινά ούτε απέξω δεν θα περνούσα . Τι να σου πω , άδικα χάνεις τον χρόνο σου .
Ακριβώς. Τέλος πάντων,ευχαριστώ!
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,484 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,841 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,841 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,484 μηνύματα.

 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,841 μηνύματα.
Μένω στα εξής...

Now as outbreaks proliferate and governors order a new round of closures, nearly all U.S. states have made face coverings mandatory or recommended them, primarily to prevent wearers from spreading the disease.


The proponents of aerosol transmission said masks worn correctly would help prevent the escape of exhaled aerosols as well as inhalation of the microscopic particles. But they said the spread could also be reduced by improving ventilation and zapping indoor air with ultraviolet light in ceiling units.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top