Ποιά ομάδα ποδοσφαίρου υποστηρίζεις απο ξένες;

Ποιά ομάδα ποδοσφαίρου υποστηρίζεις από ξένες;
Results are only viewable after voting.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 6)
  • Liverpool

• Bayern

• Juventus

• Barcelona

• Real Madrid

• Atletico Madrid

• Milan

• Inter

• Napoli

• Porto

• Chelsea

• Manchester United

• Manchester City

• PSG

• Lyon

• Καμία

• ΔΞ/ΔΑ

Jim222444

New member

Ο Jim222444 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 16 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Υπάρχουν πολλοί Έλληνες που βλέπουν και ξένα πρωταθλήματα οπότε ας δούμε τι προτιμάει ο καθένας.

giannhs2001

Active member

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 502 μηνύματα.
Viva il Lazio !!

giannhs2001

Active member

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 502 μηνύματα.

Ραφαέλα33847

Well-known member

Η Ραφαέλα33847 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 1,852 μηνύματα.

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,888 μηνύματα.

The Mountain

Well-known member

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 584 μηνύματα.
Τώρα τρέχα γύρευε, έχω συμπαθήσει κατά καιρούς πολλές ομάδες για διάφορους λόγους: ιστορικούς, πολιτισμικούς, πολιτικούς, επειδή είχαν γαμάτη κερκίδα, επειδή έπαιζαν ωραία μπάλα ή είχαν παίκτες που συμπαθούσα κλπ. Ας πούμε ότι από τις μεγάλες ξένες είμαι Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, αν και πλέον δεν μου λέει πολλά και δεν την παρακολουθώ αρκετά. Γήπεδο στο εξωτερικό έχω πάει στην Ουνιόν Βερολίνου και την παρακολουθώ όσο μπορώ, φέτος ανέβηκε και πρώτη φορά στην Μπουντεσλίγκα.

Για να είμαι ειλικρινής, βέβαια, μπασκετικός είμαι, το ποδόσφαιρο πλέον δεν πολυπαλευεται.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια