Ποιο browser χρησιμοποιείτε;

Ποιο browser χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)
  • Microsoft Edge

Ψήφοι: 0 0.0%
  • Mozilla Firefox

Ψήφοι: 16 40.0%
  • Opera

Ψήφοι: 5 12.5%
  • Google Chrome

Ψήφοι: 16 40.0%
  • Safari

Ψήφοι: 2 5.0%
  • Άλλο

Ψήφοι: 1 2.5%

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,325 μηνύματα.
Let the browser wars begin. Θα γινόταν που θα γινόταν ο χαμός στο thread με τα tabs του ΙΕ, ας γίνει στο σωστό μέρος.

Subject to change

Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Mozilla Firefox power!!! :thumbsup:

PS: Εβαλα και τον Netscape που είχες ξεχάσει ;)

Valder

Well-known member

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.
Μόνο Firefox 8)

Ο IE είναι για πέταμα, εχω ξεχάσει πότε τον χρησιμοποίησα για τελευταία φορά... :devil:

Subject to change

Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Εγώ δυστυχώς τον χρησιμοποιώ ακόμα για τα ftp. Αλλα λίαν συντόμως θα βάλω κανόνικο πρόγραμμα. Ειδικά τώρα με το forum επιβάλλεται. 8)

Founes

New member

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.
Mozilla Firefox!!!

Δυστυχώς στο γραφείο ΙΕ...

Anarki

New member

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,903 μηνύματα.
Opera \o/
Κρίμα που δεν είναι free :/

gianakin

New member

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Mozilla rulz!

weak and powerless

New member

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,241 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Εγώ δυστυχώς τον χρησιμοποιώ ακόμα για τα ftp
ψιτ, βάλε το fireftp στον mozilla και καθάρισες 8).

Rattlehead

New member

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Γίνεται να αλλάξει το "Galeon" σε "ʼλλοι Mozilla-based browsers (Galeon κ.α.)"? Βασικά χρησιμοποιώ πολλούς browsers (ανάλογα τα κέφια!).. Παλιά χρησιμοποιούσα Opera αλλά συνέχεια κολλούσε και τον παράτησα.. Αυτή την περίοδο χρησιμοποιώ με σειρά προτεραιότητας:
->Epiphany (Mozilla-based, το χαρακτηριστικό που μου αρέσει περισσότερο είναι ότι έχει recover στις τελευταίες σελίδες αν κρασάρει)
->Mozilla (επειδή ορισμένα pluginς δουλεύουν καλύτερα εδώ)
->Mozilla-Firefox (επειδή είναι λίγο πιο ελαφρύς)
->Konqueror (επειδή είναι ο πιο εγγυημένος από όλους για τα απλά html sites αλλά και ο πιο άσχημος σε εμφάνιση :P)

emufear

New member

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.
Τελικά στο στέκι είμαστε γ**ώ τα παιδιά, χεχε!! :D :D

Firefox και από μένα... www.getfirefox.com

//edit: 50 posts!! YaY! :happy:

YoMaNaTiOn

New member

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.
Firefox, αλλά μάλλον θα αλλάξει σύντομα.

//edit: 50 posts!! YaY! :happy:

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.
Mozilla Firefox! 100000000000000000000000000000000000000000000 Φορες καλυτερος απο τον IE και ευχρηστος για καπιον που εκανε τα πρωτα του βηματα σε ΙΕ, οχι οπος netscape,opera κτλ και Free!

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,325 μηνύματα.
Παλιά χρησιμοποιούσα Opera αλλά μετά που έγινε stable ο FF άλλαξα για ενα και μοναδικό λόγο, τα extentions. Πραγματικά λύνουν τα χέρια. Έχω εγκατεστημένα αυτή τη στιγμή:
AdBlock, Googlebar, Mouse Gestures, BBcode (must για forums), Gmail Notifier, QuickNote (σα post-it), FlashGot (του λές "πιάσε όλα τα links που είναι του ταδε τύπου απο αυτό που έχω διαλεγμένο και στείλτα στον download manager". Ολα τα λευτα!) , PasteAndGo (Ctrl-Shift-Del και πάς στο url που έχεις στο clipboard), Send Story (νεο mail με το url και το selection).
Τα περισσότερα απο αυτά τα κάνει η opera εκτώς απο το AdBlock και το BBcode. Γενικά η opera είναι πιό πλήρης απο FF χωρίς extentions.

Anarki

New member

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,903 μηνύματα.
Έτσι Porcelain~!`
Είμαστε λίγοι αλλά καλοί :bleh:

YoMaNaTiOn

New member

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.
Σημερα έκανα την αλλαγή σε Opera. Θα δω πως θα πάει και ίσως παρατήσω τον Firefox κάποια στιγμη. :thumbsup:

gianakin

New member

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Μπα,μαλλον στον Firefox θα μεινεις...

iJohnnyCash

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,180 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gianakin :
Μπα,μαλλον στον Firefox θα μεινεις...
Έγω πάντως δεν ξέρω τον ακριβές λόγο που μεταξύ Opera και Firefox διαλέγω firefox. Ίσως φταίει είναι ότι πλέον το συνήθισα.

Porcelain

New member

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Εγώ διαλέγω Opera για τo continue last session..κορυφή.. απλά..

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Εγώ διαλέγω Opera για τo continue last session..κορυφή.. απλά..
Θές το SessionSaver Extention για να το κάνεις στο mozilla, αν αποφασίσεις να τον δοκιμάσεις.
Κι εγώ πάντως σκέυτομαι να μεταπηδήσω στην Opera (το ατιμο το wand δεν το έχει ο FF, και άμα τον παραφορτώσεις extentions βαραίνει) αλλά δεν μπορω να αποχωριστώ το AdBlock.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...