Πού ανήκετε;

Μάριλυ

New member

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Πόσο έντονη έχετε την αίσθηση του ανήκειν και πως εκφράζετε αυτή σας την ανάγκη? Ανήκετε σε κάποιον οργανισμό, σύλλογο ή γενικά είστε ενεργό μέλος κάπου?

Rempeskes

New member

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.
Ανήκω στον σύλλογο εκείνων που δεν ανήκουν σε συλλόγους. :confused:

ninaki

New member

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 337 μηνύματα.
Είμαι ενεργό μέλος στο ... (πατήστε πάνω στην υπογραφή μου) και θα καταλάβετε...

Tetragrammaton

New member

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Είμαι μέλος στο e-steki.:P

ninaki

New member

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 337 μηνύματα.

sophie_96

Well-known member

Η sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,167 μηνύματα.
Ανήκω στις σκέψεις μου :redface:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,934 μηνύματα.
Δεν είμαι από τους ανθρώπους που για να νιώσουν ασφαλείς χρειάζεται κάπου να ανήκουν (σε ομάδες, συλλόγους κλπ).
Ανήκω στον εαυτό μου.

Τελευταία επεξεργασία:

Ariana2018

Active member

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Κατά καιρούς όλο και σε κάποια ομάδα χωνομουν, κυρίως αθλητική. Τώρα πλέον ανήκω σε ομάδες όπου υπάρχουν μαμάδες.. Αυτό με ευχαριστεί αυτή την Εποχή και ανταλλάσω απόψεις.
Δεν είναι κάτι που επιδιώκω. Ούτε επειδή θέλω σώνει και ντε κάπου να ανήκω, απλώς όταν σε μια περίοδο της ζωής μου με απασχολεί κάτι, μου αρέσει να το μοιράζομαι.. Γιατί όχι?

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...