Προσέχετε τους τίτλους των posts;

Προσέχετε τους τους τίτλους των posts;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 33)
  • Ναι πάντα

    Ψήφοι: 6 18.2%
  • Ναι αλλά μόνο όταν δεν καταλαβαίνω που κολλάει το μήνυμα

    Ψήφοι: 19 57.6%
  • Όχι δεν ξέρω καν τι είναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι επειδή πιστεύω ότι δεν είναι χρήσιμο

    Ψήφοι: 8 24.2%

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Προσέχετε τους τίτλους των posts;
Αν ναι σας βοηθάνε στην ροή της; Αν ναι σε ποίες περιπτώσεις;


ΠΡΟΣΟΧΗ:
Δεν εννοώ τον τίτλο του thread
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Διευκρίνηση: Για όσους έχουν απορία, ο "Τίτλος Ποστ" είναι σε κύκλο στην εικόνα που επισυνάπτεται στο παρόν ποστ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Την δεύτερη επιλογή έβαλα, λίγες φορές παρατηρώ τον τίτλο του ποστ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
το δεύτερο, πρόσφατα ανακάλυψα μάλιστα ότι μπορεί κανείς να τους επεξεργαστεί, και πολύ χάρηκα! μακάρι να είχαν λίγο μεγαλύτερη βαρύτητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Σπανια, γιατι δε πεφτει αμεσα το ματι εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν με εκφραζει απολυτα καμια απο της επιλογες αλλα εβαλα την δευτερη. Βασικα δεν προσεχω τον τιτλο λογο του οτι σχεδων πατα ειναι "Απαντιση:"τιτλος thread"" αλλα οταν καμια φορα καπιος βαζει καπιο smilie το παρατηρω, αλλιως πολυ σπανια τυχενει να καταλαβω οτι εχει καπιον αλλον τιτλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Δεν με εκφραζει απολυτα καμια απο της επιλογες αλλα εβαλα την δευτερη. Βασικα δεν προσεχω τον τιτλο λογο του οτι σχεδων πατα ειναι "Απαντιση:"τιτλος thread"" αλλα οταν καμια φορα καπιος βαζει καπιο smilie το παρατηρω, αλλιως πολυ σπανια τυχενει να καταλαβω οτι εχει καπιον αλλον τιτλο

Ακριβως το ιδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
'Oχι. Δεν το έχετε καταλάβει ακόμα ; Δεν υπάρχει τίτλος που να έγραψα και να μην τον αλλάξατε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Παιδιά, την πατήσατε... Για τίτλο post λέμε, όχι thread...

Πχ, στο δικό μου τώρα... notice anything???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Α ναι ! σωστά, τώρα το είδα. 'Οχι ποτέ δεν τα προσέχω λεπτομέρειες κι ας λένε. Να μια απόδειξη, αυτό ούτε που το κοιτάζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Smilies μπορει να δω αλλα κ αυτο αν πεσει το ματι πανω... κ κανει δηλ.ποιο πολυ γιατι εχει αλλο χρωμα... για τιτλο μονο αν τυχει... πολλες φορες το παρατηρω οταν εχετε κανει συχονευσει θεματων...
για αυτο βαζω δευτερη επιλογη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κι εγω τη δευτερη επιλογη.Μπορει να τον δω σε περιπτωση που νιώσω ασυναισθητα οτι ειναι διαφορετικος απο τα γύρω ποστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Δεν με εκφραζει απολυτα καμια απο της επιλογες αλλα εβαλα την δευτερη. Βασικα δεν προσεχω τον τιτλο λογο του οτι σχεδων πατα ειναι "Απαντιση:"τιτλος thread"" αλλα οταν καμια φορα καπιος βαζει καπιο smilie το παρατηρω, αλλιως πολυ σπανια τυχενει να καταλαβω οτι εχει καπιον αλλον τιτλο

αυτό... ή όταν πχ 2 συνεχομενα ποστ δεν φαίνονται να κολλάνε (και 9 στις 10 είναι συνένωση ακριβώς σε εκείνο το σημείο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγω σχεδόν ποτε:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Σπάνια, αδιάφορο βασικά μου είναι μάλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Δεν με εκφραζει απολυτα καμια απο της επιλογες αλλα εβαλα την δευτερη. Βασικα δεν προσεχω τον τιτλο λογο του οτι σχεδων πατα ειναι "Απαντιση:"τιτλος thread"" αλλα οταν καμια φορα καπιος βαζει καπιο smilie το παρατηρω, αλλιως πολυ σπανια τυχενει να καταλαβω οτι εχει καπιον αλλον τιτλο


Ακριβως το ιδιο.

Μι του !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Άρχισαν να μου λείπουν παντως.:redface:
Επειδη συνήθως ανοίγω πολλα threads ταυτοχρονα,δεν θυμαμαι τί ειναι το καθενα και ανεβαζω τη σελιδα μεχρι την κορυφη για να δω τον τιτλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Άρχισαν να μου λείπουν παντως.:redface:
Επειδη συνήθως ανοίγω πολλα threads ταυτοχρονα,δεν θυμαμαι τί ειναι το καθενα και ανεβαζω τη σελιδα μεχρι την κορυφη για να δω τον τιτλο.


πέραν του ότι συμφωνώ, απλά θα συμπληρώσω ότι όταν υπήρχαν και ήταν δεδομένοι ΝΟΜΙΖΑ ότι δεν τους χρησιμοποιώ...
τώρα που δεν τους έχω και μου χρειάζονται, βλέπω ότι τους χρησιμοποιούσα ανυναίσθητα και τώρα μου λείπουν :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Άρχισαν να μου λείπουν παντως.:redface:
Επειδη συνήθως ανοίγω πολλα threads ταυτοχρονα,δεν θυμαμαι τί ειναι το καθενα και ανεβαζω τη σελιδα μεχρι την κορυφη για να δω τον τιτλο.

πέραν του ότι συμφωνώ, απλά θα συμπληρώσω ότι όταν υπήρχαν και ήταν δεδομένοι ΝΟΜΙΖΑ ότι δεν τους χρησιμοποιώ...
τώρα που δεν τους έχω και μου χρειάζονται, βλέπω ότι τους χρησιμοποιούσα ανυναίσθητα και τώρα μου λείπουν :redface:


ακριβως. ΠΛΕΟΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΙ και κακως που εχουν καταργηθει, το ξαναλεω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top