Πρόταση για μαγαζί στην αθηναϊκή ριβιέρα

giadespoiamilaei

Νεοφερμένος

Ο giadespoiamilaei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους.
Σε δυο εβδομάδες θα επισκεφθώ την Αθήνα, για εκπαιδευτικούς σκόπους, ωστόσο θα υπάρξει χρόνος για κοκτέιλ , καφέ και τα λοιπά. Ποιο μαγαζί θα μου προτείνατε για χαλαρό ποτάκι, το οποίο όμως θα βλέπει θάλασσα? Ακόμα και τα λεγόμενα κυριλέ με ενδιαφέρουν.....Ευχαριστώ
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους.
Σε δυο εβδομάδες θα επισκεφθώ την Αθήνα, για εκπαιδευτικούς σκόπους, ωστόσο θα υπάρξει χρόνος για κοκτέιλ , καφέ και τα λοιπά. Ποιο μαγαζί θα μου προτείνατε για χαλαρό ποτάκι, το οποίο όμως θα βλέπει θάλασσα? Ακόμα και τα λεγόμενα κυριλέ με ενδιαφέρουν.....Ευχαριστώ
καλησπερα καλες διακοπες!
Θα σου ελεγα δυο ωραιες προτασεις μιας και θες θαλασσα το ενα ειναι το Balux στη Βάρη και το Riviera Coast στη Βουλα,επισης αν ψαξεις απο Γλυφαδα και περα μεχρι Αναβυσσο εχει ωραια καφε που βλεπουν θαλασσα οποτε τα ψαχνεις αναλογα.Μια ωραια προταση ειναι και το Εστιατόριο/καφε μπαρ της Λίμνης Βουλιαγμενης με ωραιο τοπιο.
Καλα να περασεις!!! :clapup: :clapup: :clapup:
 

giadespoiamilaei

Νεοφερμένος

Ο giadespoiamilaei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
από καβάλα φίλε.
Εννοείται, ο καθένας ακούει οτιδήποτε θέλει, δεν κρίνουμε.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,745 μηνύματα.
Δεν θέλω να σε προσβάλλω μαν αλλά τα σκυλαδικα δεν είναι λαϊκά :P

Μη προσβάλλουμε έτσι τα Folks.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους.
Σε δυο εβδομάδες θα επισκεφθώ την Αθήνα, για εκπαιδευτικούς σκόπους, ωστόσο θα υπάρξει χρόνος για κοκτέιλ , καφέ και τα λοιπά. Ποιο μαγαζί θα μου προτείνατε για χαλαρό ποτάκι, το οποίο όμως θα βλέπει θάλασσα? Ακόμα και τα λεγόμενα κυριλέ με ενδιαφέρουν.....Ευχαριστώ
Φίλε τι προφίλ έβαλες χαχαχαχα!!!Τρόμαξα να τον γνωρίσω τον Καρρά έτσι όπως έχει γίνει :lol: Τι σου κάνουν τα τσιγάρα,τα ποτά και τα ξενύχτια.
Τέλος πάντων στο θέμα μας,εγώ εκτός αυτών που σου πρότεινε η evanescence , θα σου πρότεινα και τον ιστιοπλοϊκό στον Πειραιά,πολύ όμορφο μέρος και δε ξέρω,όταν είχα πάει είχα χαλαρώσει πάρα πολύ,έχει πολύ όμορφη θέα και ωραίο κόσμο.Try it.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top