Πώς αξιοποιείτε το χρόνο σας στο smartphone;

akikos

Well-known member

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,919 μηνύματα.
Πλέον iOS, Android κρατάνε στατιστικά. Εγώ τις τελευταίες 10 μέρες.

Agaphbou

Well-known member

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 1,973 μηνύματα.
Το χρονικό διάστημα το επιλέγει αυτόματα; Γιατί εμένα μου λέει μόνο από την τελευταία πλήρη φόρτιση που ήταν κάποια στιγμή χθες, δε θυμάμαι ακριβώς.

(τους χρόνους μου τους βγάζει σε δεύτερο παράθυρο)

Volkswagen Fan

Well-known member

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8,938 μηνύματα.

akikos

Well-known member

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,919 μηνύματα.
Το χρονικό διάστημα το επιλέγει αυτόματα; Γιατί εμένα μου λέει μόνο από την τελευταία πλήρη φόρτιση που ήταν κάποια στιγμή χθες, δε θυμάμαι ακριβώς.
(τους χρόνους μου τους βγάζει σε δεύτερο παράθυρο)

Στα iPhone μπορείς να επιλέξεις 10 μέρες ή 24 ώρες.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Θεος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,782 μηνύματα.

Nelliel

Well-known member

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...