Πώς μπορώ να μάθω πληροφορίες για κάποιον γνωρίζοντας μόνο το ονοματεπώνυμό του;

Guest 963641

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα Σε όλους!είμαι νέος στο φόρουμ..θα ήθελα τα φώτα σας με το πώς μπορώ να μάθω πληροφορίες για κάποιο άτομο γνωρίζοντας μόνο το ονοματεπώνυμο του,πχ που βρίσκετε που δουλεύει και τα σχετικά,σημείωση δεν είναι ελληνικής καταγωγής,οποιαδήποτε πληροφορία είναι σημαντική,ευχαριστώ εκ τον προτέρων.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Στα social media γι' αρχή, ειδικά στο Facebook μπορείς να ψαρέψεις πολλές πληροφορίες. Ε, μετά όσο βρίσκεις κάποιες βασικές πληροφορίες, τόσο μπορείς να ψάχνεις στα αντίστοιχα μέρη, πχ στην ιστοσελίδα της δουλειάς του κτλ. Εκτός ίντερνετ δεν έχω ιδέα, πέρα απ' τον χρυσό οδηγό.
 

Guest 963641

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στα social media γι' αρχή, ειδικά στο Facebook μπορείς να ψαρέψεις πολλές πληροφορίες. Ε, μετά όσο βρίσκεις κάποιες βασικές πληροφορίες, τόσο μπορείς να ψάχνεις στα αντίστοιχα μέρη, πχ στην ιστοσελίδα της δουλειάς του κτλ. Εκτός ίντερνετ δεν έχω ιδέα, πέρα απ' τον χρυσό οδηγό.
Στα σίριαλ μίντια τα έχω αλλά δεν είμαστε φίλοι πλέον και δεν μπορώ να δω πολλά πράγματα
 

Διομήδης Κουκουβάγιας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διομήδης Κουκουβάγιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Τι είναι αυτό το άτομο και γιατί το ψάχνεις, σήριαλ κίλερ; Βοήθησε μας λίγο :hmm:
Μπορώ να σου δώσω πρόσβαση στην βάση δεδομένων της ΜI6 με το αζημίωτο βέβαια. Πόσα δίνεις ;
 

Guest 963641

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στα σίριαλ μίντια τα έχω αλλά δεν είμαστε φίλοι πλέον και δεν μπορώ να δω πολλά πράγματα

Τότε, από κοινούς γνωστούς. Μετά πας σε ντετέκτιβ. :P

Φιλική συμβουλή: Μην σκαλίζεις τελειωμένες καταστάσεις. Δεν βγάζεις κάτι, και συνεχώς αναμοχλεύεις τα συναισθήματά σου βγάζοντάς το εναντίον σου. Αν η κοπέλα σ' ενδιαφέρει ακόμα και θες να το προσπαθήσετε ξανά, τότε το καλύτερο είναι να την πιάσεις από κοντά κι ό,τι προκύψει.
 

Διομήδης Κουκουβάγιας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διομήδης Κουκουβάγιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Καλή συνέχεια από μένα, πάντως από την εμπειρία μου, όσες παλιές φίλες κατά καιρούς αναζήτησα (και βρήκα) έπαθα σοκ, δεν το ξανακάνω ούτε με νάρκωση ;)
 

Guest 963641

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τότε, από κοινούς γνωστούς. Μετά πας σε ντετέκτιβ. :P

Φιλική συμβουλή: Μην σκαλίζεις τελειωμένες καταστάσεις. Δεν βγάζεις κάτι, και συνεχώς αναμοχλεύεις τα συναισθήματά σου βγάζοντάς το εναντίον σου. Αν η κοπέλα σ' ενδιαφέρει ακόμα και θες να το προσπαθήσετε ξανά, τότε το καλύτερο είναι να την πιάσεις από κοντά κι ό,τι προκύψει.
Απλά δεν ξέρω που βρίσκεται καν γι'αυτό ρωτάω αν υπάρχει κάτι ιντερνετικό που μπορεί να μου δώσει κάποιο στοιχείο εκτός από τα σοσιαλ μιντια
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλή συνέχεια από μένα, πάντως από την εμπειρία μου, όσες παλιές φίλες κατά καιρούς αναζήτησα (και βρήκα) έπαθα σοκ, δεν το ξανακάνω ούτε με νάρκωση ;)
Για ποιο λόγο έπαθες σοκ;;
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Απλά δεν ξέρω που βρίσκεται καν γι'αυτό ρωτάω αν υπάρχει κάτι ιντερνετικό που μπορεί να μου δώσει κάποιο στοιχείο εκτός από τα σοσιαλ μιντια

Της στέλνεις ένα μήνυμα πχ στο facebook. Τι πιο απλό και άμεσο; :)
 

Guest 963641

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.
Καμία το επώνυμο μπορεί να αλλάξει, πολλοί γύφτοι παράδειγμα έχουν επώνυμο που καταλήγει σε όπουλος.
 

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Joe Goldberg, is that you?
9B8EE6CB-809F-4B21-B9C8-DB732349AF02.jpeg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top