Πώς τον/την φαντάζεστε;

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Γεια σας...
Πως φανταζεστε την γυναικα/τον αντρα τον ονειρον σας?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ακριβος οπως ειναι η κοπελα μου. Τελειος καμενος ε;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Βασικά ο ιδανικός είναι αυτός που αισθάνεσαι ταίριασμα. Σαν να είστε 2 κομμάτια παζλ. Αυτός με τον οποίο δένεις σωματικά, στο χιούμορ και που αισθάνεσαι "εδώ είμαστε!".:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Ακριβος οπως ειναι η κοπελα μου. Τελειος καμενος ε;:redface:

+1 :thumbup: αλλά με αντιστροφή των φύλων.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Βασικά ο ιδανικός είναι αυτός που αισθάνεσαι ταίριασμα. Σαν να είστε 2 κομμάτια παζλ. Αυτός με τον οποίο δένεις σωματικά, στο χιούμορ και που αισθάνεσαι "εδώ είμαστε!"
Έτσι νοιώθαμε με το πρώην μου..Αλλά όλα λήξαν άδοξα πριν 3 βδομάδες..
Και η ζωή συνεχίζεται..:)
Δεν τον φαντάζομαι κάπως συγκεκριμένα..Αλλά θα είναι αυτός με τον οποίο θα ξεπεράσουμε κάθε αναποδιά της σχέσης ΜΑΖΙ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
Αυτό το θέμα θα ταίριαζε περισσότερο στις κοπέλες που έχουν ζήσει τις στερήσεις από μικρές στην οικογένεια και κάθονται και κάνουν όνειρα για τον πρίγκηπα που θα έρθει να τις πάρει (γενικώς) καβάλα στ' άτι (και nVidia άμα θέλετε). "Θα είναι ξανθός, θα είναι γαλανομάτης, θα έχει λεφτά και θα έρθει καβάλα σε 163 άλογα ήτοι τη νέα Μερσεντές Ε200".

Τώρα, οι κοπέλες με φυσιολογική ζωή και τα αγόρια, θα σου απαντήσουν ή ότι σου απάντησε ο Κρόνος και το Εβούλι, ή ότι η Underwater (edit: και η Νικίτα), ή ότι θα σου απαντήσω εγώ:

Δεν την φαντάζομαι! Την περιμένω! Όταν είναι να έρθει, άμα έρθει, αν δεν έρθει δεν πειράζει άσχετα αν θα λυπόμουν, δεν το πιέζω όμως , όταν είναι να καταλάβω ποιά είναι η κατάλληλη, τότε θα ξέρω ότι η αναζήτηση έλαβε τέλος και ότι θα πρέπει να ρίξω άγκυρα.

Τώρα αν πάμε στο "μακάρι να είχα", θα ήθελα σαφώς την κοπέλα στο avatar μου. Έχει όμως μια διαφορά απ' το "Πως φαντάζεσαι την ιδανική", καθώς η ιδανική για εμένα σαν Λυκούργο, πρέπει να είναι ιδανική στο σώμα και στην ψυχή/χαρακτήρα και αυτά τα πράγματα δεν προσδιορίζονται εκ των προτέρων (εντάξει, υπάρχουν και κάποια όρια). Απλά τα καταλαβαίνουμε εκείνη τη στιγμή.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
χμμμ... μα είναι δυνατόν να φανατζόμαστε τον/την τέλειο/α σύντροφο;; ως γνωστόν το τέλειο είναι αυτό με το οποίο ξετρελένεσαι ακόμα κ μέσα στην ατέλειά του... το άτομο που σε ολοκληρώνει στα πάντα. δεν τον φαντάζεσαι δεν τον βρίσκεις. απλά αν είναι να έρθει θα πέσεις πάνω του κατα λάθος ίσως κ θα μείνεις εκεί. όταν έρθει θα το ξέρεις έτσι απλά.
τώρα αν δεν έρθει ποτέ, σημαίνει ότι κάπου φταίμε κ εμείς κ οι τρελές απαιτήσεις μας,λέω εγώ...:whistle:


@ Κρόνος: τα ίδια κ με μένα, ερωτευμένη μέχρι το κόκαλο:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
χμμμ...ως γνωστόν το τέλειο είναι αυτό με το οποίο ξετρελένεσαι ακόμα κ μέσα στην ατέλειά του... το άτομο που σε ολοκληρώνει στα πάντα. δεν τον φαντάζεσαι δεν τον βρίσκεις. απλά αν είναι να έρθει θα πέσεις πάνω του κατα λάθος ίσως κ θα μείνεις εκεί. όταν έρθει θα το ξέρεις έτσι απλά.

ειλικρινά,δεν θα μπορούσα να το θέσω καλύτερα..! :worship: :worship: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
χμμμ... μα είναι δυνατόν να φανατζόμαστε τον/την τέλειο/α σύντροφο;; ως γνωστόν το τέλειο είναι αυτό με το οποίο ξετρελένεσαι ακόμα κ μέσα στην ατέλειά του...

ειλικρινά,δεν θα μπορούσα να το θέσω καλύτερα..! :worship: :worship: :worship:

Αγαπημένες μου κυρίες, αυτό δεν καλείται "τέλειο" αλλά "το λιγότερο ατελές".:) Εσείς μιλάτε για τον άνθρωπο με τις λιγότερες δυνατές ατέλειες, όχι για τον τέλειο! Όχι απλά γιατί δεν υπάρχει τέλειος άνθρωπος, αλλά ακόμα κι αν υπήρχε, δε θα είχε καμία ατέλεια.;)

Το να βάζουμε λοιπόν στην ίδια πρόταση το τέλειος και ατέλεια, είναι ένας ατυχής αντιφατικός συσχετισμός που προβάλλεται ως "αααχ αυτά είναι, τι καλά που τα λέει η ψυχάρα στο quote" ενώ στην ουσία πίσω από την προβολή κρύβεται ένας βανδαλισμός της σκέψης σας και της ελληνικής γλώσσας.

Μη βανδαλίζετε τη σκέψη σας. Πείτε αυτό που θέλετε χωρίς ποιητικά, μελάκια, ζουζουνίσματα και λοιπά διακοσμητικά που μονάχα γέμισαν τις σχέσεις των ανθρώπων στερεότυπα. (πχ "Πρέπει να είσαι ο εαυτός σου". Ποιός ερωτευμένος-κολλημένος το κατάλαβε αυτό; Αντίθετα αν γυρίσεις και πείς: "Στ' αρχ...α σου ρε! Για έναν γκόμενο/α θα αλλάξεις; Όπου αρέσουμε!" θα το καταλάβουν όλοι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Ουδέποτε είχε μορφή αυτός που πάντα περίμενα.
Τον ξεχώρισα διότι ήταν ο μόνος που με έκανε να σκεφτώ την δημιουργία οικογένειας μαζί του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Αγαπημένες μου κυρίες, αυτό δεν καλείται "τέλειο" αλλά "το λιγότερο ατελές".:) Εσείς μιλάτε για τον άνθρωπο με τις λιγότερες δυνατές ατέλειες, όχι για τον τέλειο! Όχι απλά γιατί δεν υπάρχει τέλειος άνθρωπος, αλλά ακόμα κι αν υπήρχε, δε θα είχε καμία ατέλεια.;)

Το να βάζουμε λοιπόν στην ίδια πρόταση το τέλειος και ατέλεια, είναι ένας ατυχής αντιφατικός συσχετισμός που προβάλλεται ως "αααχ αυτά είναι, τι καλά που τα λέει η ψυχάρα στο quote" ενώ στην ουσία πίσω από την προβολή κρύβεται ένας βανδαλισμός της σκέψης σας και της ελληνικής γλώσσας.

Μη βανδαλίζετε τη σκέψη σας. Πείτε αυτό που θέλετε χωρίς ποιητικά, μελάκια, ζουζουνίσματα και λοιπά διακοσμητικά που μονάχα γέμισαν τις σχέσεις των ανθρώπων στερεότυπα. (πχ "Πρέπει να είσαι ο εαυτός σου". Ποιός ερωτευμένος-κολλημένος το κατάλαβε αυτό; Αντίθετα αν γυρίσεις και πείς: "Στ' αρχ...α σου ρε! Για έναν γκόμενο/α θα αλλάξεις; Όπου αρέσουμε!" θα το καταλάβουν όλοι)

χμμμ... μπερδευτήκαμε Valder φίλε μου... το να θεωρείς κάποιον "τέλειο μέσα στην ατέλεια του" δεν σημαίνει να λες "χμ, αυτό έχουμε τι να κάνουμε", αφου ως γνωστον φυσικά κ δεν υπάρχει τέλειος άνθρωπος. αυτό όμως δεν σημαίνει ότι όλοι οι άνθρωποι μας κάνουν. με τον άνθρωπο που κολλάς, η ατέλεια είναι το αλατοπίπερο ενώ με τους υπόλοιπους είναι το "ωχ αδελφέ μου"!:D
δεύτερον να θέσω κ το εξής: όντας ερωτευμένη μια 10ετία τώρα, θεωρώ ότι μόνο ότι όταν είσαι ο εαυτός σου μπορείς να αγαπηθείς πραγματικά κ να δώσεις χωρίς να προσποιείσαι. όσο για τα ποιητικά, ποιός δεν ήμνεισαι τον έρωτα... χαλαράαααα;)

τέσπα όπως κ ναχει όλοι λέμε το ίδιο: ο τέλειος/α δεν βρίσκεται στην φαντασία μας με συγκεκριμένα χαρακτηριστικά, αλλά down to earth κ είτε τον περιμένουμε είτε τον έχουμε ήδη βρει...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
χμμμ... μπερδευτήκαμε Valder φίλε μου...

Εγώ, όχι!:)

το να θεωρείς κάποιον "τέλειο μέσα στην ατέλεια του" δεν σημαίνει να λες "χμ, αυτό έχουμε τι να κάνουμε"

Δεν είπα αυτό.

αυτό όμως δεν σημαίνει ότι όλοι οι άνθρωποι μας κάνουν.

Ούτε αυτό είπα.

η ατέλεια είναι το αλατοπίπερο ενώ με τους υπόλοιπους είναι το "ωχ αδελφέ μου"!:D

Με το γκόμενα η ατέλεια είναι ατέλεια που όντας ερωτευμένος θεωρείς φυσικό να την εντάξεις στο σύνολο και όχι να την απορρίψεις, απλά γιατί σπάει τη μονοτονία του "καλού".

δεύτερον να θέσω κ το εξής: όντας ερωτευμένη μια 10ετία τώρα, θεωρώ ότι μόνο ότι όταν είσαι ο εαυτός σου μπορείς να αγαπηθείς πραγματικά κ να δώσεις χωρίς να προσποιείσαι.

Φιλοσοφίες. Συγγνώμη αλλά έτσι είναι. Ο καθένας αγαπάει όπως θέλει και μπορεί να έχει μέχρι και ψευδαισθήσεις ότι φέρεται όμορφα ενώ στην ουσία να έχει ξεσκίσει το/την γκόμενο/α στα καψώνια. Εδώ άνθρωποι με 80 χρόνια στην πλάτη και 30 έρωτες και ακόμα να καταλάβουν τι εστί έρωτας. 8.000 χρόνια οι άνθρωποι το ψάχνουν.

Απλά όταν είσαι ο εαυτός σου, ζείς! Όταν δεν είσαι ο εαυτός σου, είσαι ένας μ@λ@κας που κοροϊδεύεις εσένα κι άλλους χίλιους και στην ουσία φυτοζωείς. Η κατάληξη θα είναι να τραβάς τα βυζιά σου (όχι τα δικά σου, προς Θεου, έκφραση είναι) μετά από ένα χρονικό διάστημα γιατί δε σου κάθησαν τα πράγματα όπως θα ήθελες. Έτσι είναι το θέατρο. Καμία απόλυτη μίμηση δεν πέτυχε τόσο όσο το πρωτότυπο.

όσο για τα ποιητικά, ποιός δεν ήμνεισαι τον έρωτα... χαλαράαααα;)

Ύμνησε. Θα σε βάλω τιμωρία να το πείς 12 φορές.

τέσπα όπως κ ναχει όλοι λέμε το ίδιο: ο τέλειος/α δεν βρίσκεται στην φαντασία μας με συγκεκριμένα χαρακτηριστικά, αλλά down to earth κ είτε τον περιμένουμε είτε τον έχουμε ήδη βρει...:clapup:

Δεν υπάρχει τέλειος. Ούτε στη σκέψη, ούτε στη φαντασία, ούτε στη Γη, ούτε στις 12 Αποικίες του Κόμπολ. Υπάρχει μόνο αυτό που σου αρέσει τη δεδομένη στιγμή.


Συγγνώμη και πάλι αν διαλύω όμορφες σκέψεις αλλά έτσι είναι η ζωή. Η ζωή είναι για να τη ζείς, όπως και το Μίλκο για να το πίνεις, όχι να βάλεις τον μικρό μπούλη να φυσάει το καλαμάκι και να το γεμίζει μπουρμπουλήθρες!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Δεν υπάρχει τέλειος. Ούτε στη σκέψη, ούτε στη φαντασία, ούτε στη Γη, ούτε στις 12 Αποικίες του Κόμπολ. Υπάρχει μόνο αυτό που σου αρέσει τη δεδομένη στιγμή.

Συγγνώμη και πάλι αν διαλύω όμορφες σκέψεις αλλά έτσι είναι η ζωή. Η ζωή είναι για να τη ζείς, όπως και το Μίλκο για να το πίνεις, όχι να βάλεις τον μικρό μπούλη να φυσάει το καλαμάκι και να το γεμίζει μπουρμπουλήθρες!:clapup:

+1 :thumbup:

Ό,τι για κάποιον είναι κυνισμός για κάποιον άλλον είναι ρεαλισμός
- και όποιος κατάλαβε κατάλαβε -:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Η κατάληξη θα είναι να τραβάς τα βυζιά σου (όχι τα δικά σου, προς Θεου, έκφραση είναι)

χαχαχαχαααααααααααααααααααααααααααα...έλιωσα!!! :rofl::rofl:





Η ζωή είναι για να τη ζείς, όπως και το Μίλκο για να το πίνεις, όχι να βάλεις τον μικρό μπούλη να φυσάει το καλαμάκι και να το γεμίζει μπουρμπουλήθρες!:clapup:

:blink: μπάμπλς?μπάμπλς?? Μάι μπάμπλς !!! :alljumpy: (για όσους θυμούνται απ'το Nemo..:P)

χαχαααα..α ρε Valderάκο,έγραψες πάλι..!! :clapping:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Toν φανταζομαι ξανθό, γαλανομάτη, θα έχει λεφτά και θα έρθει καβάλα σε 163 άλογα ήτοι τη νέα Μερσεντές Ε200 :P
Ετσι τον φανταζομουν στο νηπιαγωγειο, μετα αρχισαν να μου αρεσουν οι μελαχρινοι.. (το ματι, το λεφτο και το οχημα το κραταμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Με πρασινα ματια,μελαχρινο,να συννενοουμαστε σε ολα και γλυκος..να ειναι πανω απο ολα Ανθρωπος ..και ολα τα αλλα φτιαχνονται!:) (πειραζει που η περιγραφη των εξωτερικων χαρακτηριστικων αντιπροσωπευει:P το αγορι που λεω αλλα δεν συννενουμαστε πια?!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ρεαλισμός, κυνισμός, ερωτισμός, όλα διαφέρουν λόγω οπτικής γωνίας:hmm:
το θέμα είναι ποιος είναι ευτυχισμένος κ ποιός μένει στην φιλοσοφία, όλα τα άλλα είναι για τα μάτια:whistle:
ζήσε την ζωή όπως λέει κ ο valder κ όλα τα άλλα έρχονται (προσθέτω εγώ)

@ Valder: μόνο 12 φορές;;; εντάξει καλός είσαι μετα τα 100στάρια που μου έβαζε η στρίγκλα η καθηγήτρια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pepper-ann

Νεοφερμένος

Η Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Για μένα, βασικό είναι να ταιριάζεις με τον άλλο. Να έχεις κοινά ενδιαφέροντα. Δε λέω ότι πρέπει να συμφωνείς σε όλα, αυτό δε γίνεται και αν γινόταν θα ήταν πολύ βαρετό....Αλλά κρίνοντας από τον εαυτό μου, αν για παράδειγμα εγώ θέλω να ταξιδεύω πολύ ενώ ο άλλος βαριέται που ζει, τότε δεν πάει να είναι και o Brad Pitt...(λέμε τώρα!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Βασικά ο ιδανικός είναι αυτός που αισθάνεσαι ταίριασμα. Σαν να είστε 2 κομμάτια παζλ. Αυτός με τον οποίο δένεις σωματικά, στο χιούμορ και που αισθάνεσαι "εδώ είμαστε!".:)
να συμπληρώσω να έχει ολα οσα στοιχεια του χαρακτηρα ζητας απο τον άλλον
Εγω προσωπικά τα εχω βρει όλα στο αγορι μου αυτο το εδω είμαστε και δεν φεύγουμε, :redface: μου αρέσει γιατι τα ιδια νιώθει και αυτός:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
ποια mercedes e200 μου λετε τωρα.δηλαδη αμα εχει καμια sl500 τι κανετε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top