Σεξουαλικές φαντασιώσεις

Σεξουαλικές φαντασιώσεις
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 65)
  • Άντρας - Τρίο με δύο γυναικες

    Ψήφοι: 26 40.0%
  • Άντρας - Τρίο με δύο αντρες

    Ψήφοι: 9 13.8%
  • Άντρας - Strap-on

    Ψήφοι: 5 7.7%
  • Άντρας - Να κάνει σεξ κάποιος με την κοπέλα σου ενώ εσύ απλώς κοιτάς

    Ψήφοι: 6 9.2%
  • Άντρας - Να κάνει εσύ σεξ με κάποια άγνωστη ενώ η κοπέλα σου απλώς κοιτάει

    Ψήφοι: 9 13.8%
  • Άντρας - Αυταρχικό, ο άντρας το πάνω χέρι

    Ψήφοι: 12 18.5%
  • Άντρας - Αυταρχικό, η γυναίκα το πάνω χέρι

    Ψήφοι: 5 7.7%
  • Άντρας - Να σας βλέπουν άγνωστοι ενώ κάνετε σεξ

    Ψήφοι: 7 10.8%
  • Άντρας - Βιασμός

    Ψήφοι: 8 12.3%
  • Άντρας - Role-playing (γιατρός, δάσκαλος, etc)

    Ψήφοι: 14 21.5%
  • Γυναίκα - Τρίο με δύο γυναικες

    Ψήφοι: 6 9.2%
  • Γυναίκα - Τρίο με δύο άντρες

    Ψήφοι: 8 12.3%
  • Γυναίκα - Strap-on

    Ψήφοι: 3 4.6%
  • Γυναίκα - Να κάνει σεξ κάποια με το αγόρι σου ενώ εσύ απλώς κοιτάς

    Ψήφοι: 2 3.1%
  • Γυναίκα - Να κάνεις εσύ σεξ με κάποιον άγνωστο ενώ το αγόρι σου απλώς κοιτάει

    Ψήφοι: 7 10.8%
  • Γυναίκα - Αυταρχικό, ο άντρας το πάνω χέρι

    Ψήφοι: 19 29.2%
  • Γυναίκα - Αυταρχικό, η γυναίκα το πάνω χέρι

    Ψήφοι: 7 10.8%
  • Γυναίκα - Να σας βλέπουν άγνωστοι ενώ κάνετε σεξ

    Ψήφοι: 12 18.5%
  • Γυναίκα - Role-playing (γιατρός, δάσκαλος, etc)

    Ψήφοι: 14 21.5%
  • Γυναίκα - Gang bang (πολλοί άντρες)

    Ψήφοι: 6 9.2%

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Απορω πως δεν εχει μπει ακομα θεμα αυτο:P.Λοιπον ποιες ειναι οι πιο τρελες φαντασιωσεις που εχετε και θα θελατε να κανετε η εχετε πραγματοποιησει???Δινω μερικα παραδειγματα, αλλα μπορει να πειτε και αλλα εσεις και οτι σας αρεσει ελευθερα και ακομπλεξαριστα:) Α=Αντρες Γ=γυναικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Εμένα γιατί όλα όσα αναφέρονται ως πιθανές επιλογές στη δημοσκόπηση μου φαίνονται άρρωστα - ανώμαλα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
εε προσπαθουσα να βαλω τα περισσοτερα που εχω δει και διαβασει, μερικα ειναι καπως το ξερω αλλα σε καποιους αρεσουν...δεν ξερεις με τι φτιαχνεται ο καθενας και ειχα περιεργεια να δω τι φαντασιωνονται και οι αντρες αλλα και οι γυναικες, και μιας και η ψηφος ειναι μυστικη μπορουν να ψηφιζουν ολοι ελευθερα η να που την γνωμη τους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
εε προσπαθουσα να βαλω τα περισσοτερα που εχω δει και διαβασει, μερικα ειναι καπως το ξερω αλλα σε καποιους αρεσουν...δεν ξερεις με τι φτιαχνεται ο καθενας και ειχα περιεργεια να δω τι φαντασιωνονται και οι αντρες αλλα και οι γυναικες, και μιας και η ψηφος ειναι μυστικη μπορουν να ψηφιζουν ολοι ελευθερα η να που την γνωμη τους!!!
ΟΚ. Κατάλαβα. Απλά σκέφτηκα μήπως αυτά που αναφέρονται στη δημοσκόπηση είναι κομματάκι παρατραβηγμένα. Δεν νομίζω να υπάρχουν κ πολλοί που να 'χουν τέτοιου είδους φαντασιώσεις (με εξαίρεση ίσως αυτό με τους ρόλους που, τουλάχιστον, δεν ξεπερνάει το όριο της ιδιωτικότητας που τείνω να πιστεύω ότι είναι απαραίτητο σε ένα ζευγάρι).

Ένα απλό πχ: Εγώ δεν θα μπορούσα να είμαι με το σύντροφό μου και να σκάσει μύτη και μια 2η γυναίκα, αφενός γιατί θα φοβόμουν για ΣΜΝ, αφετέρου γιατί δεν μπορώ να λειτουργήσω με άτομο που δεν μου κάνει κλικ και αφετρίτου γιατί σε περίπτωση που θα μπορούσε ο σύντροφός μου να λειτουργήσει αυτομάτως θα έπαυε να είναι σύντροφός μου γιατί, καλώς ή κακώς, θα τον σιχαινόμουν (κυριολεκτικά και μεταφορικά).
Νομίζω ότι αυτό ισχύει για πολλά άτομα. Το σεξ πιστεύω ότι είναι μια πράξη αυστηρά προσωπική μεταξύ μόνο 2 άτομων και ότι μια οποιαδήποτε 'εισβολή' θα διαλύσει τη σχέση. Αυτά τα λέω γιατί αναφέρεις πολλές φαντασιώσεις που'χουν πολυκοσμία. Δεν ξερώ σε τι βαθμό η πολυκοσμία μπορεί να γίνει αποδεκτή για την πλειονότητα των ανθρώπων. Εξάλλου ο έρωτας (και το σεξ που επακολουθεί) είναι εγωιστικός....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Απο την άλλη εγώ θεωρώ ότι η λίστα είναι ελλιπής μπορούν να υπάρξουν και άλλοι συνδιασμοί.Τίποτα βασικά δε μου φαίνεται παρατραβηγμένο και σαφώς δε συμφωνώ στο ότι το σεξ είναι υπόθεση μεταξύ 2 ανθρώπων μόνο.Μπορεί να είναι και μεταξύ 3,5,20 κτλ εφόσον μιλάμε για συναινούντες ενήλικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Απο την άλλη εγώ θεωρώ ότι η λίστα είναι ελλιπής μπορούν να υπάρξουν και άλλοι συνδιασμοί.Τίποτα βασικά δε μου φαίνεται παρατραβηγμένο και σαφώς δε συμφωνώ στο ότι το σεξ είναι υπόθεση μεταξύ 2 ανθρώπων μόνο.Μπορεί να είναι και μεταξύ 3,5,20 κτλ εφόσον μιλάμε για συναινούντες ενήλικες.
Προφανώς μπορεί να υπάρξουν και άλλοι συνδυασμοί.

Ωστόσο πιστεύω ότι όταν ένα ζευγάρι έχει ερωτική σχέση η οποία στηρίζεται στην αλληλοεκτίμηση δεν μπορεί να βάζει κ άλλα άτομα στο κρεβάτι του γιατί τότε η αλληλοεκτίμηση θα κάνει φτερά....

Επίσης, ένα άτομο το οποίο θέλει να συνευρίσκεται με πάνω από 1 ερωτικούς συντρόφους μήπως παρουσιάζει παρεκκλίνουσα συμπεριφορά???:hmm:Εσύ, ως ψυχολόγος, πώς θα αξιολογούσες ένα τέτοιο άτομο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Προφανώς μπορεί να υπάρξουν και άλλοι συνδυασμοί.

Ωστόσο πιστεύω ότι όταν ένα ζευγάρι έχει ερωτική σχέση η οποία στηρίζεται στην αλληλοεκτίμηση δεν μπορεί να βάζει κ άλλα άτομα στο κρεβάτι του γιατί τότε η αλληλοεκτίμηση θα κάνει φτερά....

Επίσης, ένα άτομο το οποίο θέλει να συνευρίσκεται με πάνω από 1 ερωτικούς συντρόφους μήπως παρουσιάζει παρεκκλίνουσα συμπεριφορά???:hmm:Εσύ, ως ψυχολόγος, πώς θα αξιολογούσες ένα τέτοιο άτομο?

Στη προκείμενη δε χρειάζεται να μιλήσω ως Ψυχολόγος.Ως Πάνος όμως να πω ότι το ο topic starter εξήγησε πως αναφέρεται σε φαντασιώσεις στο σεξ και δε μιλάει για ''ερωτική σχέση''.Σεξ μπορείς να κάνεις άνετα με άνθρωπο ή ανθρώπους εκτός ερωτικής σχέσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ψηφίζω να μας βλέπουν άγνωστοι! Το έχουμε κάνει μερικές φορές, αλλά όχι φάτσα-φόρα. Μας έβλεπαν δηλαδή και ήξεραν τι κάναμε, αλλά υποτίθεται το κρύβαμε και δεν μπορούσαν να μιλήσουν. Στον boyfriend δεν πρέπει να αρέσει καθόλου, ντρέπεται και βιάζεται να τελειώνουμε αλλά άμα έχει κέφια συμφωνεί.
Το role-playing είναι απλά γελοίο, έχουμε δοκιμάσει πολλές φορές και πάντα μα πάντα καταλήγουμε να σκάμε στα γέλια. Ασε που δεν νομίζω ότι του αρέσουν ούτε οι στολές - τουλάχιστον αυτές που έχω.
Ενα που δεν είναι στη λίστα αλλά μ' αρέσει, είναι το καλοκαίρι που πηγαίνουμε Κρήτη, μετά το μπάνιο στη θάλασσα. Κάνουμε διάφορα μέσα στο αυτοκίνητο όσο κινείται και βέβαια βλέπουν τα οχήματα του αντίθετου ρεύματος. Αυτό νομίζω αρέσει και στον bf.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
ΟΚ. Κατάλαβα. Απλά σκέφτηκα μήπως αυτά που αναφέρονται στη δημοσκόπηση είναι κομματάκι παρατραβηγμένα. Δεν νομίζω να υπάρχουν κ πολλοί που να 'χουν τέτοιου είδους φαντασιώσεις (με εξαίρεση ίσως αυτό με τους ρόλους που, τουλάχιστον, δεν ξεπερνάει το όριο της ιδιωτικότητας που τείνω να πιστεύω ότι είναι απαραίτητο σε ένα ζευγάρι).

Ένα απλό πχ: Εγώ δεν θα μπορούσα να είμαι με το σύντροφό μου και να σκάσει μύτη και μια 2η γυναίκα, αφενός γιατί θα φοβόμουν για ΣΜΝ, αφετέρου γιατί δεν μπορώ να λειτουργήσω με άτομο που δεν μου κάνει κλικ και αφετρίτου γιατί σε περίπτωση που θα μπορούσε ο σύντροφός μου να λειτουργήσει αυτομάτως θα έπαυε να είναι σύντροφός μου γιατί, καλώς ή κακώς, θα τον σιχαινόμουν (κυριολεκτικά και μεταφορικά).
Νομίζω ότι αυτό ισχύει για πολλά άτομα. Το σεξ πιστεύω ότι είναι μια πράξη αυστηρά προσωπική μεταξύ μόνο 2 άτομων και ότι μια οποιαδήποτε 'εισβολή' θα διαλύσει τη σχέση. Αυτά τα λέω γιατί αναφέρεις πολλές φαντασιώσεις που'χουν πολυκοσμία. Δεν ξερώ σε τι βαθμό η πολυκοσμία μπορεί να γίνει αποδεκτή για την πλειονότητα των ανθρώπων. Εξάλλου ο έρωτας (και το σεξ που επακολουθεί) είναι εγωιστικός....;)
απλα δε σημαινει οτι ο,τι εχεις ως φαντασιωση θες και να το πραγματοποιησεις , οποτε μην το παιρνεις τοσο αυστηρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κάνουμε διάφορα μέσα στο αυτοκίνητο όσο κινείται και βέβαια βλέπουν τα οχήματα του αντίθετου ρεύματος. Αυτό νομίζω αρέσει και στον bf.
στην τροχαια αρεσει?:worry:

και μετα λεμε για ασφαλη..οδηγηση:confused:

δεν ντρεεεεπεστεεεεεεεεεεεεεεεεε:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
...να σκάσει μύτη και μια 2η γυναίκα,

Πως να σκάσει μύτη; Μέσα από τη ντουλάπα ή κρυμμένη στο κλουβί του γάτου; Όχι yperoxi, η ζωή δεν είναι Jack's Playground No 5. :teasing:

Κανονικά από τη συζήτηση-ψηστήρι και μόνο καταλαβαίνεις αν το έτερον ήμισυ ορέγεται τέτοιες καταστάσεις οπότε ξεκαθαρίζεις από κει τη στάση σου και δε φτάνεις καν στο κρεβάτι.

αφενός γιατί θα φοβόμουν για ΣΜΝ, αφετέρου γιατί δεν μπορώ να λειτουργήσω με άτομο που δεν μου κάνει κλικ και αφετρίτου γιατί σε περίπτωση που θα μπορούσε ο σύντροφός μου να λειτουργήσει αυτομάτως θα έπαυε να είναι σύντροφός μου γιατί, καλώς ή κακώς, θα τον σιχαινόμουν (κυριολεκτικά και μεταφορικά).
Νομίζω ότι αυτό ισχύει για πολλά άτομα. Το σεξ πιστεύω ότι είναι μια πράξη αυστηρά προσωπική μεταξύ μόνο 2 άτομων και ότι μια οποιαδήποτε 'εισβολή' θα διαλύσει τη σχέση. Αυτά τα λέω γιατί αναφέρεις πολλές φαντασιώσεις που'χουν πολυκοσμία. Δεν ξερώ σε τι βαθμό η πολυκοσμία μπορεί να γίνει αποδεκτή για την πλειονότητα των ανθρώπων. Εξάλλου ο έρωτας (και το σεξ που επακολουθεί) είναι εγωιστικός....;)

Άκου για να τα βάλουμε σε μια σειρά, πως τη βλέπω εγώ την ιστορία. Καθένας στο κρεβάτι του κάνει ότι θέλει. Και εμπειρίες της πίσω πόρτας, και τριολέ και πολυπάρτουζο. Δε θα πεις εσύ (ή εγώ) στο γείτονα ή στη συμφοιτήτριά σου πως θα το κάνει και με ποιούς.

Το ζητηματάκι που παίζεται εδώ είναι το εξής όμως. Για μένα και μόνο για μένα μιλώντας, όταν έχω μια σχέση που θέλω να λέω ότι πάει κάπου σοβαρά, εκ των πραγμάτων είναι για μένα μη αποδεκτό το να μπεί και ο Μήτσουλας ή η Μαιρούλα στο κρεβάτι. Η είσαι ευχαριστημένος από την κοπέλα σου (ή τον φίλο σου) και σου αρκεί αυτό που έχετε, ή κάτι δεν πάει καλά στη σχέση. Δεν έχει σημασία αν η Μαιρούλα στήνει κώλο οπότε αααα αφού η μια δίνει κώλο ενώ η άλλη δίνει παστίτσιο, βάλτες και τις δυο στο κρεβάτι και πάρε ότι μπορείς. Όχι, αυτό δεν είναι σωστή εξήγηση. Αυτό είναι "με καβαλάνε οι ορμόνες στο σβέρκο".

Έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου να το λέω ότι επειδή ένας άνθρωπος ΜΠΟΡΕΙ, δεν σημαίνει ότι ΠΡΕΠΕΙ να το κάνει. Είτε μιλάμε για παρτούζα, είτε μιλάμε για κεράτωμα, είτε μιλάμε για κλοπή, κλπ

Όπως είδες δε μιλάω για ανωμαλίες ή αν είναι άρρωστα ή όχι αυτά. Καλώς ή κακώς πρέπει να προσέχουμε πριν χαρακτηρίσουμε μια κατάσταση με βαρείς και απόλυτους χαρακτηρισμούς. Μιλάω για το βαθύτερο νόημα της μη ικανοποίησης από τον ίδιο τον σύντροφο όταν κανείς ψάχνει ερωτική ευχαρίστηση σε τρίτο άτομο.

Αυτονόητα πράγματα από κάποιον που έχει μάθει να εκτιμάει στο ακέραιο ότι επιλέγει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
ψηφιζουμε μονο ενα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
ψηφιζουμε μονο ενα? :P

Τσού...είναι πολλαπλής επιλογής η δημοσκόπηση...
Άλλωστε θα ήταν άδικο να πρέπει να διαλέξεις μόνο ένα:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Κανείς δε μπορεί να φάει μόνο ένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Απ' ότι κατάλαβα οι περισσότεροι κάνετε διαχωρισμό του σεξ από τη σχέση - έρωτα. Για μένα αυτά είναι αναπόσπαστο κομμάτι το ένα του άλλου.
1ο βήμα: πρόθεση σχέσης και απ' τις 2 πλευρές
2ο βήμα: σχέση
3ο βήμα: σεξ.
Για τον δικό μου και μόνο τρόπο σκέψης δεν νοείται το ένα χωρίς το άλλο. Τι να πω. Δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο και είναι κάτι που δεν με ενδιαφέρει.

Valder: Όσον αφορά τους βαρείς χαρακτηρισμούς: δεν ξέρω αν είναι σωστοί ή όχι αλλά πιστεύω ότι ένα άτομο που φαντασιώνεται παρτούζες και ποιος ξέρει τι άλλο σιχαμένο (δηλ σεξουαλικές διαστροφές) παρουσιάζει παρεκκλίνων τρόπο σκέψης και εγώ προσωπικά δεν θα ήθελα πολλά πολλά μαζί του-της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Makis Maniatis

Νεοφερμένος

Ο Makis Maniatis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
yperoxi είναι μέχρι να κάνεις την πρώτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
yperoxi είναι μέχρι να κάνεις την πρώτη

Το αφήνω σε σένα που είσαι 'ανοιχτόμυαλος'.

Εγώ προτιμώ να παραμείνω συντηρητική στα ερωτικά μου, κάτι που μου απέφερε, σε γενικές γραμμές, και καλές-σοβαρές σχέσεις:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εμείς οι σαβουρογαμιάδες τα φανταζόμαστε όλα, ε; ε; ε;
Εγώ δηλώνω ένοχος, και ένα που ξέχασες να αναφέρεις είναι τα πλαστικά καπάκια από μπουκάλια. Ο καθένας με το fetish του, σε κάποιους αρέσει να την χώνουν σε σκατά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
στην τροχαια αρεσει?:worry:

και μετα λεμε για ασφαλη..οδηγηση:confused:

δεν ντρεεεεπεστεεεεεεεεεεεεεεεεε:P:P

Δεν το κάνουμε στην Πατησίων ντε, σε μεγάλους επαρχιακούς δρόμους περιορισμένης κίνησης μόνο. Ασε που μετά σταματάμε σε τίποτα δέντρα για την τελική φάση και ζήτημα να γίνεται 1-2 φορές το χρόνο αυτό, οπότε μην μου το χαλάς!
Επίσης έχω φανταστεί και τύπου "είμαστε σε ειδυλλειακή παραλία γυμνιστών μόνο ζευγάρια και όλοι κάτι κάνουν μεταξύ τους" αλλά είναι ανέφικτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
δεν ειναι κ τοσο ανεφικτο νομιζω:hmm::redface:

πηγαιντε σε καμια τετοια παραλια κ μπορει να σταθειτε τυχεροι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top