ΤΥΝ (e-steki edition)

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 7,051 μηνύματα.
Πως και δεν σε εκραξαν ακομα για το κριτηριο σπουδες; Οταν το ειχα αναφερει καποτε επεσαν σαν τα κορακια.
Σε ενδιαφέρει να μην είναι ηλίθιος ο άλλος ή να έχει πτυχίο για να κάνεις κάτι μαζί του;
Imo η ποιότητα του ανθρώπου είναι ίδια απο την πρώτη μέρα που γεννιέται. Καθώς μεγαλώνουμε η ζωή κάνει amplify αυτό που κρύβουμε μέσα μας. Το καλό γίνεται καλύτερο και το κακό γίνεται χειρότερο. Το εαν θα πας σχολείο ή πανεπιστήμιο δεν πρόκειται να το μεταβάλλει ιδιαίτερα αυτό.

Δεν καταλαβαίνω για ποιον λόγο κάποιος θα κάτσει να ασχοληθεί ερωτικά με ένα άτομο που θεωρεί χαζό και επομένως δεν τον εξιτάρει. Εδώ δεν μπορείς να συζητήσεις ως φίλος με τέτοια άτομα. Για ποιον λόγο να τους κάνεις λοιπόν την "χάρη" να ασχοληθείς μαζί τους εφόσον δεν σου αρέσουν ;

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14,016 μηνύματα.
Εσύ καλό μου το πήγες στο άλλο άκρο..
Η σε οποιαδήποτε περπατάει ή καμιά?
Μια μέση λύση δεν υπάρχει?

Αντε τι να σου ευχηθώ τώρα από το τιντερ και εσένα, καλό βόλι?
Από εκεί περιμένεις σοβαρή σχέση :hmm:

Εσεις το πάτε στο άλλο άκρο ρε παιδια με τις ερμηνειες που δινετε... βλέπετε εναν τύπο που το ψάχνει επειδη θελει κ αρχιζετε τα "σαβουροφουστανακιας.." "τη πεφτει σε οτι περπαταει"

μλκα ελεος πια με τις ταμπέλες σε ολα θελετε να δωσετε μια ερμηνεια, τι πραμα ειναι αυτο ρε φιλε.

Αστον τον ανθρωπο.. βλεπει καποια ττου αρεσει παει να της μιλησει δηλαδη που το κακο σε αυτο ;
μετα λετε οι αντρες εχουν σταματησει να τη πέφτουν ε οταν λέτε τέτοια... εσυ εισαι παντρεμενη μη τα ξαναλεμε εισαι σε αλλη φαση εισαι εκτος παιχνιδιου δεν τα βλέπεις.

Μετα σε πειραξε και το Τιντερ... πες μας εσυ λοιπον εναν τροπο (μη παθητικο) απλα καθομαι κ οτι φέρει η τυχη να το συζητησουμε.

Margarita 00

Περιβόητο μέλος

Η Margarita 00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,319 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω για ποιον λόγο κάποιος θα κάτσει να ασχοληθεί ερωτικά με ένα άτομο που θεωρεί χαζό και επομένως δεν τον εξιτάρει. Εδώ δεν μπορείς να συζητήσεις ως φίλος με τέτοια άτομα. Για ποιον λόγο να τους κάνεις λοιπόν την "χάρη" να ασχοληθείς μαζί τους εφόσον δεν σου αρέσουν ;
Δυστηχως κάποιοι άνθρωποι "διψουν" για τέτοιους ανθρώπους...

Μονο ετσι εισπράττουν αποδοχή και ικανοποίηση ότι αυτοί είναι ανώτεροι και αξίζουν πολλά περισσότερα..

Είναι άλλη μια μάστιγα της σημερινής εποχής..
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εσεις το πάτε στο άλλο άκρο ρε παιδια με τις ερμηνειες που δινετε... βλέπετε εναν τύπο που το ψάχνει επειδη θελει κ αρχιζετε τα "σαβουροφουστανακιας.." "τη πεφτει σε οτι περπαταει"

μλκα ελεος πια με τις ταμπέλες σε ολα θελετε να δωσετε μια ερμηνεια, τι πραμα ειναι αυτο ρε φιλε.

Αστον τον ανθρωπο.. βλεπει καποια ττου αρεσει παει να της μιλησει δηλαδη που το κακο σε αυτο ;
μετα λετε οι αντρες εχουν σταματησει να τη πέφτουν ε οταν λέτε τέτοια... εσυ εισαι παντρεμενη μη τα ξαναλεμε εισαι σε αλλη φαση εισαι εκτος παιχνιδιου δεν τα βλέπεις.

Μετα σε πειραξε και το Τιντερ... πες μας εσυ λοιπον εναν τροπο (μη παθητικο) απλα καθομαι κ οτι φέρει η τυχη να το συζητησουμε.
Μην το ξαναπείς ότι ειμαι παντρεμένη γιατί δεν είναι επιχειρημα καλό μου αυτό ;)
Αν ανοίξω το στόμα μου σαν παντρεμένη θα τρέχουν σε λαγούμια πολλοί :bleh:

Έπειτα ναι με πείραξε το τιντερ οταν βλέπω εναν άνθρωπο να λέει ψάχνω σοβαρή σχέση...

Πραγματικα εκεί μέσα οπως και σε κάνα δυο άλλες πλατφόρμες κυριαρχεί οτι πιο ψεύτικο οτι πιο αρρωστο και ψωνιστικο υπάρχει ...
Και κάποιος νορμάλ να μπει εκεί μέσα που να αντέξει..

Οπότε πες ότι θες να γνωρίζεις τους πάντες και όχι όλα τα άλλα..

Παντρεμένη είμαι αλλά όχι έξω από όλο αυτό και έχω και πολύ καλύτερη άποψη τι παίζει από εσένα ΚΑΙ από τα δύο φύλα και το κλείνω εδώ 😋

Είμαι πολυ κατά πλέον γι αυτές αυτές τις πλατφόρμες για ανθρώπους που θελουν κάτι ουσιαστικό.
Καποιοι που ψάχνουν αλλα πραγματάκια φυσικά και το προτείνω ...
Άσε λοιπόν τις ταμπέλες γιατί αν εμείς βάζουμε ταμπέλες ειναι γιατί μας δίνεις εσυ αφορμές οπότε μην τις ακυρώνεις, τα λόγια σου χρησιμοποιούμε κατάλαβε το :)

Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

@Margarita 00 αλλος δεν θα απαντουσε γιατι θα τον κουραζες και στο λέω φιλικά :P Ωστοσο γράφω εδω μια απαντηση μπας κ τη διαβάσεις σοβαρά

Επιχειρημα ειναι και σοβαρό μάλιστα γιατι εγω βγαινω και φλε΄ρτάρω και βλεπω τι γινεται εξω εσυ σαν παντρεμενη δεν φλερτάρεις. Δεν ειναι κακο να παραδεχτεις οτι σε ενα θέμα δεν μπορεις να χεις άποψη. Αλλα εισαι πνευμα αντιλογιας κάποιες φορες κ πρέπει να έχεις για όλα άποψη.

Ταμπελες εγω δε βάζω και για αυτο το λογο ειμαι και προθυμος να γνωρισω την οποιαδηποτε απο οπουδηποτε.

Τι με νοιάζει αν ανοιξεις το στομα σου για τα λαγουμια που λές ; ισα ισα αυτο δειχνει αυτο που εχω πει πολλες φορές εδω μεσα οτι οι περισσοτεροι παριστανουν τους σοβαροφανεις. Ειναι σιγανά ποταμάκια , κάνουν τους σοβαρους ενω επι της ουσιας ειναι άλλοι χαρακτήρες.

Μου χουν δειξει κοπελες μηνυματα απο εδω μεσα απο κατι μλκες που τους στελνουν προστυχιές... εγω που τη πεφτω σε οτι περπαταει κ δεν εχω επιπεδο οπως υπονοησες... προκαλω την οποιαδηποτε να βγει να δειξει τέτοιο ποστ ή πμ δικό μου. Προφανως δεν θα γινει γιατι δεν υπάρχει.

Θες να ακουσεις μια γνωμη απο μενα ; σταματηστε να ζειτε με στερεοτυπα. Μια κοπελα που δεν βρισκει εκτος επειδη οι περισσοτεροι ειναι ΚΟΤΕΣ να πάνε να μιλησουν... επειδη σκεφτονται ολα αυτα τα κομπλεξικά που διαβαζουμε κατα καιρους. Οποτε δεν υπάρχει κανενα θεμα μια κοπελα να γνωρισει κάποιον απο το Τιντερ κ να ειναι σοβαρή.

Εντάξει ειπαμε πλάκα πλάκα αλλα μη λέμε και ότι θέλουμε. ;)

Οι σχεσεις πάνε κατα διαολου γιατι ζουμε με στερεοτυπα...

ολοι κ ολες καιγονται να βρουν κάποιον κ να έχουν μια ερωτικη σχέση ομορφη και παραλληλα ακουω ενα καρο μαλακιες...

Οχι τη πεφτεις σε οτι κινειται
Οχι μηπως με πουν λιγουρι
Οχι μηπως με πουν ευκολη
Οχι μηπως δεν ειμαι καλος στο σεξ και δεν μ σηκωθει
Οχι μηπως δεν τον φτιαξω...

ξεκοληστε επιτελους.

Μια χαρα το Τιντερ και το Φεησμπουκ... και η σταση του λεωφορειου και το σουπερ μάρκετ ακομη για να πεις ενα γεια και να ξεκινησει μια νορμαλ συζητηση η οποια θα καταληξει σε μια ανταλλαγη τηλέφωνων και καφεδάκι να γνωριστειτε καλυτερα. Τι πράμα ειναι αυτο ρε γμτ. Τα ευκολα - δυσκολα. Παντου προβληματα.

Και αν θες να ξερεις αυτη απο το σουπερ που ειπα αρχισε κ αυτη να με ρωταει πράγματα κ ειδα ενδιαφερον για αυτο ζητησα το κινητο της... ΚΑΟΥΡΑ εχω νομιζεις να ενοχλω την καθεμια.

Τελευταία επεξεργασία:

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 7,051 μηνύματα.
Δυστηχως κάποιοι άνθρωποι "διψουν" για τέτοιους ανθρώπους...

Μονο ετσι εισπράττουν αποδοχή και ικανοποίηση ότι αυτοί είναι ανώτεροι και αξίζουν πολλά περισσότερα..

Είναι άλλη μια μάστιγα της σημερινής εποχής..
Χάλια βάση για να κάνεις μια σχέση αυτό όμως.
Δεν λεω να μην νιώθεις θαυμασμό για τον σύντροφο σου, και αυτό χρειάζεται προφανώς για να βλέπει ο ένας τον άλλο ως "ίσο" και ενδιαφέρον άτομο.

Αλλά είναι γελοίο το να σκέφτεσαι σε στυλ : Τι σπούδασες ; Έχεις δουλειά ; Τι δουλειά κάνεις ; Υποτίθεται οτι ο άλλος έχει ήδη κάποιες ποιότητες όπως είπα. Αυτές υπάρχουν ανεξάρτητα τι έχει κάνει στην ζωή του ή όχι. Εαν δεν βλέπεις τον άλλο για αυτό που είναι και μπορεί να γίνει...RIP, δεν έχει νόημα να ασχοληθείς. Είμαστε αυτό που είμαστε ανέκαθεν, δεν αλλάζουμε ξαφνικά σε κάτι άλλο επειδή σπουδάσαμε. Γνώμη μου πάντα έτσι...

Τελευταία επεξεργασία:

Margarita 00

Περιβόητο μέλος

Η Margarita 00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,319 μηνύματα.
Χάλια βάση για να κάνεις μια σχέση αυτό όμως.
Δεν λεω να μην νιώθεις θαυμασμό για τον σύντροφο σου, και αυτό χρειάζεται προφανώς για να βλέπει ο ένας τον άλλο "ίσο" και ενδιαφέρον.

Αλλά είναι γελοίο το να σκέφτεσαι σε στυλ : Τι σπούδασες ; Έχεις δουλειά ; Τι δουλειά κάνεις ; Υποτίθεται οτι ο άλλος έχει ήδη κάποιες ποιότητες όπως είπα. Αυτές υπάρχουν ανεξάρτητα τι έχει κάνει στην ζωή του ή όχι. Εαν δεν βλέπεις τον άλλο για αυτό που είναι και μπορεί να γίνει...RIP, δεν έχει νόημα να ασχοληθείς. Είμαστε αυτό που είμαστε ανέκαθεν, δεν αλλάζουμε ξαφνικά σε κάτι άλλο επειδή σπουδάσαμε. Γνώμη μου πάντα έτσι...
Σίγουρα!
Για εμένα η παιδεία ενός ανθρώπου εξαρτάται σε ένα μεγάλο ποσοστό από την ίδια του την οικογειεα και τι αρχές έχει πάρει από το σπίτι του ..

Ο τρόπος που μιλας ,που εκφράζεσαι ,που ενεργείς για τους γύρω σου ,αλλά το κυριότερο ο τρόπος που τους αντιλαμβάνεσαι και τους εκτιμάς δεν θα μπορέσει να αλλάξει ολοκληρωτικά όσα πτυχία και να έχεις,όσες γνώσεις και να πάρεις..

Δεν είναι τυχαίο πως τα άτομα που προβάλλουν συνέχεια την μορφωση τους ,τις πανεπιστηνιακες τους σπουδές σαν μοχλό επιβολής απόψεων ότι υστερούν σε πολλά βασικά .

Η βάση σε μια σχέση είναι η επικοινωνία.
Σίγουρα τα πάντα μετράνε, αλλά αν σε ένα ζευγάρι όλο αυτό κουμπώνει δεν νομίζω να το πειράζει αν ο ένας έχει τελειώσει μια σχολή και ο άλλος έχει κάνει 3 μεταπτυχιακά.

Αρκεί βέβαια όλο αυτό να μην είναι βήμα ή επιχείρημα προβολής σε οποιαδήποτε αντιπαράθεση μπορεί υπάρχει σε μια σχέση που εξελίσσεται καθημερινά.

@Margarita 00 αλλος δεν θα απαντουσε γιατι θα τον κουραζες και στο λέω φιλικά :P Ωστοσο γράφω εδω μια απαντηση μπας κ τη διαβάσεις σοβαρά

Επιχειρημα ειναι και σοβαρό μάλιστα γιατι εγω βγαινω και φλε΄ρτάρω και βλεπω τι γινεται εξω εσυ σαν παντρεμενη δεν φλερτάρεις. Δεν ειναι κακο να παραδεχτεις οτι σε ενα θέμα δεν μπορεις να χεις άποψη. Αλλα εισαι πνευμα αντιλογιας κάποιες φορες κ πρέπει να έχεις για όλα άποψη.

Ταμπελες εγω δε βάζω και για αυτο το λογο ειμαι και προθυμος να γνωρισω την οποιαδηποτε απο οπουδηποτε.

Τι με νοιάζει αν ανοιξεις το στομα σου για τα λαγουμια που λές ; ισα ισα αυτο δειχνει αυτο που εχω πει πολλες φορές εδω μεσα οτι οι περισσοτεροι παριστανουν τους σοβαροφανεις. Ειναι σιγανά ποταμάκια , κάνουν τους σοβαρους ενω επι της ουσιας ειναι άλλοι χαρακτήρες.

Μου χουν δειξει κοπελες μηνυματα απο εδω μεσα απο κατι μλκες που τους στελνουν προστυχιές... εγω που τη πεφτω σε οτι περπαταει κ δεν εχω επιπεδο οπως υπονοησες... προκαλω την οποιαδηποτε να βγει να δειξει τέτοιο ποστ ή πμ δικό μου. Προφανως δεν θα γινει γιατι δεν υπάρχει.

Θες να ακουσεις μια γνωμη απο μενα ; σταματηστε να ζειτε με στερεοτυπα. Μια κοπελα που δεν βρισκει εκτος επειδη οι περισσοτεροι ειναι ΚΟΤΕΣ να πάνε να μιλησουν... επειδη σκεφτονται ολα αυτα τα κομπλεξικά που διαβαζουμε κατα καιρους. Οποτε δεν υπάρχει κανενα θεμα μια κοπελα να γνωρισει κάποιον απο το Τιντερ κ να ειναι σοβαρή.

Εντάξει ειπαμε πλάκα πλάκα αλλα μη λέμε και ότι θέλουμε. ;)

Οι σχεσεις πάνε κατα διαολου γιατι ζουμε με στερεοτυπα...

ολοι κ ολες καιγονται να βρουν κάποιον κ να έχουν μια ερωτικη σχέση ομορφη και παραλληλα ακουω ενα καρο μαλακιες...

Οχι τη πεφτεις σε οτι κινειται
Οχι μηπως με πουν λιγουρι
Οχι μηπως με πουν ευκολη
Οχι μηπως δεν ειμαι καλος στο σεξ και δεν μ σηκωθει
Οχι μηπως δεν τον φτιαξω...

ξεκοληστε επιτελους.

Μια χαρα το Τιντερ και το Φεησμπουκ... και η σταση του λεωφορειου και το σουπερ μάρκετ ακομη για να πεις ενα γεια και να ξεκινησει μια νορμαλ συζητηση η οποια θα καταληξει σε μια ανταλλαγη τηλέφωνων και καφεδάκι να γνωριστειτε καλυτερα. Τι πράμα ειναι αυτο ρε γμτ. Τα ευκολα - δυσκολα. Παντου προβληματα.

Και αν θες να ξερεις αυτη απο το σουπερ που ειπα αρχισε κ αυτη να με ρωταει πράγματα κ ειδα ενδιαφερον για αυτο ζητησα το κινητο της... ΚΑΟΥΡΑ εχω νομιζεις να ενοχλω την καθεμια.
Θα πω αυτά καιντο κλείνω να μην σε κουράζω

Ευχαριστώ που μου απάντησες, δεν σε βλέπω να ζορίστηκε όμως ,ευκαιρία έψαχνες να τα βγάλεις πάλι :lol::lol:

για όλα τα άλλα δεν έχω κάτι να πω ειναι καθαρά η άποψη σου, λυπάμαι αλλά δεν ξέρεις αν φλερτάρω ή αν κάνω το οτιδήποτε οπότε ειναι περιττό να απαντήσω όπως και άκυρο το επιχείρημα σου ( να με ακούς όταν σου ακυρώνω πραγματάκια) :bleh:

Αν σου αρέσει εσένα το τιντερ αγάπη μου εμένα με περισσεύει!
Άλλωστε το τι θεωρεί ο καθένας αντάξιο του ευατου του ειναι καθαρα προσωπική του υπόθεση.

Για εμένα όμως και τελείως μόνη να ημουν με αυτά που είδα ούτε μια στο εκατομμυριο δεν θα διάλεγα άντρα ο οποίος είναι ήδη σε σχέση και ψάχνει κακ μια άλλη εκεί μέσα,ειναι παντρεμένος και ψάχνει μια ακόμη καβαντζα ,ειναι χωρισμένος και κουβαλά χίλια μοίρα προβλήματα, είναι φετιχιστης, ποδολαγνος ,ψάχνει για τρίο και γενικά το οτιδήποτε σεξοπορνοδιαστροφικο ..

Χίλιες φορές μόνη μου!

Θες και άλλα παραδείγματα από εκεί μέσα?

Μάλλον όχι γιατι πολύ απλά εγώ δεν είμαι Ντεβιλ και εσύ δεν είσαι Μαργαρίτα :bleh:

Τελευταία επεξεργασία:

Nelliel

Διάσημο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,546 μηνύματα.
Εφαγα ΤΥΝ πριν μερικες βδομαδες αλλα ο τυπος συνεχιζει να μου στελνει μηνυματα. Αβυσσος η ψυχη του.

Devil

Επιφανές μέλος

TYN προχθές , επειδη προτεινα σε μια γνωστή να βγούμε οι 2 μας κ μ ειπε οτι έχει κανονισει με τη φίλη (κοινη μας) και αν θέλω να πάω κ εγώ... αν λέει ακυρωθει με τη φιλη μου βγαινουμε κ οι 2 μας.

Ότι να ναι... της έστειλα στο βάιμπερ οτι μου έτυχε κάτι απροοπτο και δεν θα έρθω. Καλα να περάσετε.

Δεν απάντησε κάν :P

Σημερινό.... ειχα βγει με μια φιλη πάλι μιας φίλης μου για καφέ οι 2 μας... ηθελε να μ δωσει κ κάτι βεβαια αλλα ειχαμε κάτσει αρκετή ώρα. Κανα 3-4ωρο κ μιλάγαμε

Μου προτεινε να πάω σε ενα event μαζι της... βρηκα μια δικαιολογια οτι κάτι εχω κ αντιπροτεινα την επομενη να βγουμε οι 2 μας... βρηκε επισης μια δικαιολογια. Δεν ασχοληθηκα μαζι της για καμια εβδομάδα.

Χθες μ έστειλε στο βάιμπερ να δει τι κάνω κτλπ... μιλησαμε λίγο Και της ειπα οτι θα την πάρω τηλέφωνο γιατι έπρεπε να βγω. Μ ειπε οκ.

Σημερα σκέφτομαι να μη τη πάρω κάν. :P

είναι αυτη που μ είπε οτι βάζει πρωτα απο ολα τη δουλειά της κ ειχε έναν αλλα δεν ειχαν κανονική σχέση...

μήπως πρέπει να τη διδαξουμε τι σημαινει έρωτας και να δινει χρονο σε ανθρωπους κ οχι να ψάχνει για κομπάρσους στη ζωη της κ αυτη η κακομαθημένη ; :D

σκέφτομαι να μην την πάρω κάν σήμερα. Και προχωραμε σε 2ο ΤΥΝ !

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,008 μηνύματα.
Όταν προφορικα λέτε TYN το λέτε thank you next η το λέτε τι γουαι εν; η τιν όπως η κονσέρβα;
🤗

Chem2000

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 1,847 μηνύματα.
Όταν προφορικα λέτε TYN το λέτε thank you next η το λέτε τι γουαι εν; η τιν όπως η κονσέρβα;
🤗
Όπως τη κονσέρβα χαχαχα.

Ας γράψουμε ένα άλλο ΤΥΝ.
Ξημερώματα κάθομαι στο κινητό.Όπως αράζω βλέπω αίτημα φιλίας στο φβ από ένα παλιό συμμαθητή.Τι φάση λέω,τέτοια ώρα είπε να στείλει αίτημα;Άντε λέω ας το δεχτώ.

Προτού εκτυλιχθεί η ιστορία,να σας πω ένα μικρό back story.Όταν πηγαίναμε λύκειο,αυτός την έπεφτε σε μια καλή μου φίλη.Την παρακαλούσε κυριολεκτικά,αλλά εκείνη δεν τον ήθελε γιατί δε της άρεσε.Της την έμπαινε πολύ καιρό μέχρι που άρχισε να τη πέφτει σε μια φίλη της φίλης μου.Τα ίδια και εκεί,παρακάλια,και δώσε μου μια ευκαιρία και σε θέλω.Αυτές προφανώς συνεννοήθηκαν μεταξύ τους και μια μέρα η φίλη της φίλης μου του είπε "τι φάση θέλεις και τις δύο μας;".Και αυτός έκανε σα να μη ξέρει τίποτα και ότι και καλά είναι ψέματα.Όταν όμως του ήρθαν τα σκρινσοτ,άρχισε να το παραδέχεται και να λέει "ναι την έπεσα και στη φίλη σου αλλά με αυτήν δεν έχω ελπίδα,όλο μου ρίχνει άκυρα,θα μου μείνει απωθημένο αλλά θέλω και εσένα".Εν τέλει έμεινε με το πλι στο χέρι.Τέλος πάντων πάμε στο ζουμί.

Με το που δέχομαι το αίτημα,μετά από μερικά λεπτά,αρχίζει και αντιδράει τέλειο σε όλες τις φωτογραφίες μου στο φβ και πατάει χαχα σε μια δημοσίευση που είχα κοινοποιήσει.Δεν πέρασε ένα λεπτό,έρχεται μήνυμα στο μεσσεντζερ οτι και καλά του άρεσε το μιμ που κοινοποιήσα.Του απαντάω σε φάση σε ευχαριστώ,και μου κάνει "θέλω να γνωρίσω το χιούμορ σου ,δε σε είχα για τέτοια,στο σχολείο φαινόσουν πολύ σιγανό ποταμάκι".Σκαλώνω και είμαι σε φάση "ευτυχώς που φαινόμουν έτσι στο σχολείο".Και αυτός αποκρίνεται με το κλασικό "Ναι ναι έτσι φαινόσουν,ήσουν και γλυκιά,ήθελα στη 5ημερη να σε καλέσω στο δωμάτιο μου να τα πούμε ιδιαιτέρως"(με 100 πονηρά εμότζι-ας βάλω μια άνα τελεία και να υπενθυμίσω ότι εκείνη τη περίοδο την έπεφτε στη φίλη μου και στη φίλη της,και εγώ τότε είχα σχέση,άρα δήθεν ήθελε 3 κοπέλες ταυτόχρονα-).Του εξηγώ ότι καλύτερα που δε με κάλεσε στο δωμάτιο του γιατί δεν ενδιαφέρομαι και μου λέει "μα γιατί;πλέον το έχω με τα κοριτσάκια,τότε απλά ήμουν πολύ ντροπαλός,δε θέλεις τώρα να μου δώσεις μια ευκαιρία;".Του εξηγώ πως όχι και μου λέει "άμα σε φιλήσω θα κλείσουν πόρτες και παράθυρα".Εκεί ήταν που απλά σταμάτησα να του απαντάω.Και την άλλη μέρα μου ξανάστειλε για να μου πει να του δώσω μια ευκαιρία για να κάνω κάτι μαζί του.Αφού του έλεγα 100 φορές όχι,το πήγα στην αντεπίθεση και του λέω "μα καλά ρε παλικάρι μου στη τρίτη λυκείου όλο το σχολείο ήθελες;και τις φίλες μου και εμένα;".Τότε ήταν που κατάλαβε ότι μαζί μου δεν,και δε με ξαναενόχλησε.

Ωστόσο μετά από 1 βδομάδα έστειλε στη κολλητή μου που επίσης ποτέ δε την είχε ξαναενοχλήσει.Και της έλεγε τα ίδια.Το αστείο είναι πως παρότι έφαγε άκυρο από εκείνη,ακόμα της στέλνει αλλά εκείνη συνεχίζει να του ρίχνει άκυρα.Ο τύπος είναι μαζόχας.

Τουλάχιστον από όλη αυτή την ιστορία κατάλαβα τι έκανε εκείνο το βράδυ και έστειλε αίτημα.Κάτι μου λέει είχε βαρέσει υπερωρίες με τη Μαρία τη παλάμη.

ΥΓ για να μη παρεξηγηθώ,δεν είναι κατακριτέο να την πέσεις σε μια κοπέλα.Κατακριτέο είναι να γίνεσαι γλοιώδης,να μη δέχεσαι το άκυρο και να επιμένεις ενώ η άλλη δε θέλει.Και πάνω από όλα εκφράσεις του τύπου μαζί μου θα κλείσουν παντζούρια κτλ και θα χύνεις 15.000 φορές είναι τουλάχιστον ξεκαρδιστικές(αυτό το είπε εμμέσως στην κολλητή μου).

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26,348 μηνύματα.
Ρε συ @Chem2000 την έχεις ξαναπεί την ιστορία με τα παντζούρια! Πάτα μια ανανέωση! :bleh:

Chem2000

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 1,847 μηνύματα.
Ρε συ @Chem2000 την έχεις ξαναπεί την ιστορία με τα παντζούρια! Πάτα μια ανανέωση! :bleh:
Φτου ρε γαμώτο χαχαχαχα.Και έψαξα να δω αν την είχα ξαναπεί.Την ξαναθυμήθηκα αυτήν την ιστορία γιατί ξαναέστειλε στην κολλητή μου πρόσφατα χαχαχαχαχα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26,348 μηνύματα.
Φτου ρε γαμώτο χαχαχαχα.Και έψαξα να δω αν την είχα ξαναπεί.Την ξαναθυμήθηκα αυτήν την ιστορία γιατί ξαναέστειλε στην κολλητή μου πρόσφατα χαχαχαχαχα.
Ε ναι η ατάκα με τα παντζούρια δεν ξεχνιέται! :1eye:

Chem2000

Πολύ δραστήριο μέλος

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,008 μηνύματα.
Εγώ έχω παντως παρα πολλα αλλά τι να πρωτοθυμηθω
Να πω τα σοβαρά η κανα γελοίο ; η κανα έτσι ψιλοαδιαφορο; κάτσε τώρα θα κάνω αναδρομή, δεν ξέρω αν ειναι και καλο αυτό
😂😂

TYN γιατί στο πρωτο ραντεβου σε ένα μπαρακι πήγαινε για κατουρημα κάθε πεντε λεπτα και όταν τον ρώτησα αν συμβαίνει κάτι μου πε πως έχει ένα θέμα σοβαρό και δεν έχει και στυση
Συγνώμη ήταν πρώτο ραντεβου.. Δε με ξανά ενόχλησε κι αυτός εδώ που τα λέμε. Το κατάλαβε ότι ξενερωσα. Μωρέ ήταν λίγο μυστηριος γενικά αλλά. Που να φανταστω

TYN γιατί στο πρωτο ραντεβου έλεγε ότι η γυναίκα λέει πρεπει να μη δουλευει κ να μεγαλωνει παιδια. Του λέω μα καλά εσυ δε θα κάνεις τίποτα; σιγά λέει μη βάλω και ποδια. 😂😂

TYN γιατί μετά το πρώτο ραντεβου θα με πήγαινε μεχρι τα ταξί κ ο άθλιος με πήγε κάτω από το σπίτι του κ όταν του είπα να γυρίσει πισω συνέχισε τον δρόμο του
Άνοιξα την πορτα κι έφυγα. Ο π@.. Ρ@ς ποια με περασε

TYN γιατί στο πρωτο ραντεβου είχε έρθει με την πορσε να με παρει και είχε ξεχάσει το πορτοφολι του. Που πας ρε καραμητρο. Τον κέρασα κ ήταν η πρώτη και η τελευταία. Η πορσε σε μάρανε
Γιουφτο

TYN γιατί ήρθε με τριαντάφυλλα στο πρωτο ραντεβου. Συγνώμη δεν τα μπορώ αυτά..
Παραήταν γλυκουλης για μένα, τότε.

TYN γιατί στο πρωτο ραντεβου ήθελε συμβάσεις τυπου πως ονειρευόμαι την οικογένεια. Ήμουν πολυ μικρή. Δεν...

TYN λόγω μικρου μέγεθους. Συγνώμη, δεν κατάλαβα τίποτα. Ποτε έγινε τι έγινε ελα μου ; Μπηκα, λέει.
🥴

TYN γιατί ήσουν κολλημένος με την πρώην, για τι άλλο... Πόσο δευτερη να νιώσω πια και τρίτη και τεταρτη... Ήταν πολυ καλο για να ναι αληθινό. Κλαψ.

TYN γιατί έδινες ραπορτο στη μανουλα. Άντρας μαμάκιας ; η χειρότερη φάρα.

TYN γιατί ήμασταν φίλοι. Δε θέλω τέτοιους φίλους, δε θέλω ττεεετοιους φίλους. Το είπε και η Νατάσσα. Να σαι καλά όπου κι αν εισαι. ..

TYN γιατί ερχόταν μαστουρωμένος. Δράμα.

TYN γιατί ήσουν λιιιιγο μικρός, που να σε κυκλοφορήσω μάνα μου στις φίλες μου ; θα με έπαιρναν με τις πετρες! Και με εκείνη τη μουσική στη διαπασών στο αμάξι που να το πω. Μου άρεσε όμως. :) αλλά δε γινόταν οι κόσμοι μας δεν ταυτίζονταν.

TYN γιατί ήσουν τέλειος αλλά... Είχα άλλου το μυαλό μου, στον next. Μάλλον στον previous αλλά τελοσπαντων.

Θα επανέλθω!!!!

Άκυρα έχω φάει ελάχιστα που βασικά δε θυμάμαι κιόλας :P

Τελευταία επεξεργασία:

Margarita 00

Περιβόητο μέλος

Εγώ έχω παντως παρα πολλα αλλά τι να πρωτοθυμηθω
Να πω τα σοβαρά η κανα γελοίο ; η κανα έτσι ψιλοαδιαφορο; κάτσε τώρα θα κάνω αναδρομή, δεν ξέρω αν ειναι και καλο αυτό
😂😂

TYN γιατί στο πρωτο ραντεβου σε ένα μπαρακι πήγαινε για κατουρημα κάθε πεντε λεπτα και όταν τον ρώτησα αν συμβαίνει κάτι μου πε πως έχει ένα θέμα σοβαρό και δεν έχει και στυση
Συγνώμη ήταν πρώτο ραντεβου.. Δε με ξανά ενόχλησε κι αυτός εδώ που τα λέμε. Το κατάλαβε ότι ξενερωσα. Μωρέ ήταν λίγο μυστηριος γενικά αλλά. Που να φανταστω

TYN γιατί στο πρωτο ραντεβου έλεγε ότι η γυναίκα λέει πρεπει να μη δουλευει κ να μεγαλωνει παιδια. Του λέω μα καλά εσυ δε θα κάνεις τίποτα; σιγά λέει μη βάλω και ποδια. 😂😂

TYN γιατί μετά το πρώτο ραντεβου θα με πήγαινε μεχρι τα ταξί κ ο άθλιος με πήγε κάτω από το σπίτι του κ όταν του είπα να γυρίσει πισω συνέχισε τον δρόμο του
Άνοιξα την πορτα κι έφυγα. Ο π@.. Ρ@ς ποια με περασε

TYN γιατί στο πρωτο ραντεβου είχε έρθει με την πορσε να με παρει και είχε ξεχάσει το πορτοφολι του. Που πας ρε καραμητρο. Τον κέρασα κ ήταν η πρώτη και η τελευταία. Η πορσε σε μάρανε
Γιουφτο

TYN γιατί ήρθε με τριαντάφυλλα στο πρωτο ραντεβου. Συγνώμη δεν τα μπορώ αυτά..
Παραήταν γλυκουλης για μένα, τότε.

TYN γιατί στο πρωτο ραντεβου ήθελε συμβάσεις τυπου πως ονειρευόμαι την οικογένεια. Ήμουν πολυ μικρή. Δεν...

TYN λόγω μικρου μέγεθους. Συγνώμη, δεν κατάλαβα τίποτα. Ποτε έγινε τι έγινε ελα μου ; Μπηκα, λέει.
🥴

TYN γιατί ήσουν κολλημένος με την πρώην, για τι άλλο... Πόσο δευτερη να νιώσω πια και τρίτη και τεταρτη... Ήταν πολυ καλο για να ναι αληθινό. Κλαψ.

TYN γιατί έδινες ραπορτο στη μανουλα. Άντρας μαμάκιας ; η χειρότερη φάρα.

TYN γιατί ήμασταν φίλοι. Δε θέλω τέτοιους φίλους, δε θέλω ττεεετοιους φίλους. Το είπε και η Νατάσσα. Να σαι καλά όπου κι αν εισαι. ..

TYN γιατί ερχόταν μαστουρωμένος. Δράμα.

TYN γιατί ήσουν λιιιιγο μικρός, που να σε κυκλοφορήσω μάνα μου στις φίλες μου ; θα με έπαιρναν με τις πετρες! Και με εκείνη τη μουσική στη διαπασών στο αμάξι που να το πω. Μου άρεσε όμως. :) αλλά δε γινόταν οι κόσμοι μας δεν ταυτίζονταν.

TYN γιατί ήσουν τέλειος αλλά... Είχα άλλου το μυαλό μου, στον next. Μάλλον στον previous αλλά τελοσπαντων.

Θα επανέλθω!!!!

Άκυρα έχω φάει ελάχιστα που βασικά δε θυμάμαι κιόλας :P
ελα σε περιμενουμε θελουμε και αλλα !

κοντεψε να μου βγει ο καφες με τις περιγραφες σου

πεθανα λεμε :lol::lol::lol:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια