ΤΥΝ (e-steki edition)

Margarita 00

Περιβόητο μέλος

Η Margarita 00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,319 μηνύματα.
ΥΓ Μη λέτε κάποιες οτι σας τη πέσαμε κιολας επειδη μιλαγαμε με πμ και λέγαμε να πιούμε κ εναν καφέ απο κοντά ... έλεος. Στο τέλος θα κανεις λάικ στο φβ και θα έρχονται με την ανθοδέσμη εξω απο το σπίτι σου. Σοβαρευτειτε.
:/::/::/:
και εγω για ποιον εκανα γενικη το σκ ...δεν θα ερθεις ?

:bleh: :bleh: :bleh: :bleh:

ελα χαλαρωσε ειπαμε δεν θα ασχολησε πολυ ,αναλωνεσαι και δεν γινεται να συνεχισεις ετσι ;)

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14,016 μηνύματα.
:/::/::/:
και εγω για ποιον εκανα γενικη το σκ ...δεν θα ερθεις ?

:bleh: :bleh: :bleh: :bleh:

ελα χαλαρωσε ειπαμε δεν θα ασχολησε πολυ ,αναλωνεσαι και δεν γινεται να συνεχισεις ετσι ;)

Εμενα μου αρκεί που ακομη και αν εχω κάνει μια προσεγγιση σε κάποια εδω μέσα δεν έταξα πράγματα που δεν ειχα σκοπο να κάνω κ δεν ήμουν χυδαίος και προστυχος. Η προταση μ ηταν για έναν καφέ κ μόνο. Με εμφανη φυσικά την ατμσοφαιρα του φλέρτ κ ώς εκει. Αλλα ένα φλέρτ δεν ειναι ντε φάκτο οτι θα προχωρησει απο κοντά.

Ξαναλέω για αποφυγη παρεξηγήσεων ειναι τουλάχιστον αστείο κάποια να μην έχει σκοπο να βγει με κάποιον και τελικά να τον κατηγορει οτι την περιοδο που μιλούσαν δηθεν μιλαγε κ με άλλες. Επειδη αναδειχθηκε αυτο το θέμα. Και το λενε αρκετές σε κάποιους. Οταν φαινεται κ απο τις κινησεις τους οτι δεν προκειται να επενδυσουν κ το καταλαβαινει ο αλλος.

Εσυ νομιζεις οτι κάποια θα ηθελε να μιλατε στο τηλεφωνο.... να μιλάμε, καθε μερα, με μηνυματα και γενικά να εδειχνε ενδιαφέρον και να μην της απαντουσα κ να μιλαγα κ με άλλες ; απο μενα όχι σε καμια περιπτωση.

What you give is what you get. Για αυτο κ η αλλη που μ έλεγε για "1 τις 15" πηρε ποδι. Αποψε θα βγω με μια φιλη κ τη φιλη της... κ το ΣΚ με μια κοπελα που γνωρισα απο το dating. Προχωράμε. Δεν εχω να γράψω κάτι αλλο.

Margarita 00

Περιβόητο μέλος

Η Margarita 00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,319 μηνύματα.
Εμενα μου αρκεί που ακομη και αν εχω κάνει μια προσεγγιση σε κάποια εδω μέσα δεν έταξα πράγματα που δεν ειχα σκοπο να κάνω κ δεν ήμουν χυδαίος και προστυχος. Η προταση μ ηταν για έναν καφέ κ μόνο. Με εμφανη φυσικά την ατμσοφαιρα του φλέρτ κ ώς εκει. Αλλα ένα φλέρτ δεν ειναι ντε φάκτο οτι θα προχωρησει απο κοντά.

Ξαναλέω για αποφυγη παρεξηγήσεων ειναι τουλάχιστον αστείο κάποια να μην έχει σκοπο να βγει με κάποιον και τελικά να τον κατηγορει οτι την περιοδο που μιλούσαν δηθεν μιλαγε κ με άλλες. Επειδη αναδειχθηκε αυτο το θέμα. Και το λενε αρκετές σε κάποιους. Οταν φαινεται κ απο τις κινησεις τους οτι δεν προκειται να επενδυσουν κ το καταλαβαινει ο αλλος.

Εσυ νομιζεις οτι κάποια θα ηθελε να μιλατε στο τηλεφωνο.... να μιλάμε, καθε μερα, με μηνυματα και γενικά να εδειχνε ενδιαφέρον και να μην της απαντουσα κ να μιλαγα κ με άλλες ; απο μενα όχι σε καμια περιπτωση.

What you give is what you get. Για αυτο κ η αλλη που μ έλεγε για "1 τις 15" πηρε ποδι. Αποψε θα βγω με μια φιλη κ τη φιλη της... κ το ΣΚ με μια κοπελα που γνωρισα απο το dating. Προχωράμε. Δεν εχω να γράψω κάτι αλλο.
Να στο ξαναπω ?
εχεις δικιο απο την μερια σου αλλα μην ξεχνας πως λαμβανει και ο αλλος μια προσεγγιση και γι αυτο πρεπει να εισαι για τα παντα προετοιμασμενος και να μην θυμωνεις ..

Να στο πω και χυμα με την καθε αγ@ματη ,κομπλεξικια ,μικρη ,μεγαλη ,παντρενη ,κολλημενη εβγαλε κανεις ακρη ?
Οχι θα σου πω εγω ..

Οπως και με τον καθε γ@μι@ ,αγ@μητο ,παντρεμενο κ.α
Το ιδιο ισχυει οποτε καλο κουραγιο σε ολους σας

Ion.

Περιβόητο μέλος

Η Ion. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,427 μηνύματα.

Ανωριμότητα!!! Ποια γυναίκα άνω των 30 συμπεριφέρεται έτσι ?

Devil

Επιφανές μέλος

Λοιπόν αυτη την εβδομάδα γνωρισα απο το Badoo μία, μου έστειλε λάικ...

Μιλαμε ολα καλά , ανταλλάξαμε κινητά - ειπαμε να βγουμε.

Σημερα γυρνώντας απο τη δουλειά της προτεινα για αυριο... ξαφνιάστηκε λεει σημερα δε μπορεις ;

Λέω όχι ειμαι κουρασμένος... σημειωτεον μένει Νότια και μένω Βορεια... Στην Αθηνα υπάρχουν αποστάσεις δεν ειναι οπως η επαρχία που φλερτάρω με την ιδιεα σε λιγο καιρο να δηλωσω να φυγω σε κανα νησί. Τέλοςπαντων.

Μου απαντάει οτι θα μπορουσα να ξεκουραστω.... και να βγουμε το βράδυ.

Εκεινη τη στιγμη ένιωσα μια αμηχανία κ δεν απαντησα , αφενός γιατι εγω δεν θα το έλεγα αυτο σε κάποια. Ακομη κ αν μ έλεγε την αλλη εβδομάδα. Σου λεει ειναι κουρασμένη οκ.

Μου λεει δεν μ απαντάς κ δεν μ αρέσει.

Της κανω σ απάντησα οτι θα προτιμουσα αύριο αν θες ντε και καλά σημερα τι να σου πω!

εντυπωση μου προκάλεσε επισης που μ ειπε πως απο Παρασκευη - Σαββατο-Κυριακη θα βγουμε μονο Σαββατο ;;

σε φαση και αν δεν σου κάνω ; 1o ραντεβου ειναι.

Μειναμε στο οτι, θα μου πει πιο μετά για αυριο.

δεν μ αρεσε αυτη η εμμεση πιεση. Ακομη δεν βγηκαμε πρώτη φορά.

Ειδωμεν.

ΤΥΝ για σημερα.... βραζω μακαρονια, εχω πάρει τονο , τριμενο τυράκι και θα φαω να πεσω να ξαπλωσω κ το απογευμα γυμναστηριο.

Τι να κανουμε οποια ειναι μαζι πρεπει να σεβεται λιγο κ το προγραμμα μ οπως κ εγω το δικό της οταν θα έχει. Αυτες ειναι οι υγιεις σχέσεις. Να μη πιέζεις.

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,234 μηνύματα.
Σημερα γυρνώντας απο τη δουλειά της προτεινα για αυριο... ξαφνιάστηκε λεει σημερα δε μπορεις ;
Λέω όχι ειμαι κουρασμένος...Μου απαντάει οτι θα μπορουσα να ξεκουραστω.... και να βγουμε το βράδυ.
Μου λεει δεν μ απαντάς κ δεν μ αρέσει.
ΤΥΝ για σημερα....
Κάτι μου λέει ότι βρέθηκε ο θηλυκός Ντέβιλ...

Αλλά σε βλέπω να κάνεις...βήματα πίσω...

Devil

Επιφανές μέλος

Ποτε δεν θα επέμενα σε κάποια που μ λέει ότι είναι κουρασμένη αλλά εντάξει ας μη βιαστούμε να τη σταυρώσουμε τη κοπέλα. Θα τη παρω απόψε ένα τηλ να μη νομίζει ότι βγήκα με άλλη γκομενα 😁

Nelliel

Διάσημο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,546 μηνύματα.
ΤΥΝ πριν ακόμα ξεκινήσει 😂 Μου έκανε αίτημα φολλοου στο ινστα και το δέχτηκα.
Α:αυτός
Ε:εγώ

Τρίτη
Α: γεια σου κούκλα
Ε: καλησπερα <όνομα του τύπου>

Τεταρτη
Α: τι κάνεις;
Ε: καλά, εσύ;

Πεμπτη
Α: από που είσαι;
Ε: από ....., εσύ;

Παρασκευη
Α: από ....... Με τι ασχολείσαι;
Ε: με ...., εσύ;

Σε 1 τρίμηνο ίσως κάνουμε συζήτηση 🤦🏻‍♀️

Devil

Επιφανές μέλος

Εμένα Μ έστειλε κ η δουλευταρου σήμερα... Για αυριο

Αυριο όμως έχω κανονίσει με αυτή που γνώρισα στο badoo. Όποτε της είπα δε μπορω κ Μ είπε οκ θα τα πουμε άλλη μέρα..

Πλησιάζει η ώρα που πρεπει να επιλέξω 😁😁

Δεν νιώθω καλά να απορρίψω όταν η άλλη Μ στέλνει να βγουμε... Είμαι μπερδεμένος λίγο.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,322 μηνύματα.

Ion.

Περιβόητο μέλος

Η Ion. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,427 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω αυτήν από το μπαντου

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Προσυπογράφω. Badoo...δαγκωτό...

Μπήκε στο γήπεδο, η κοπελα, και παίζει μπάλα...

Devil

Επιφανές μέλος

Joji

Διάσημο μέλος

Η Jo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,876 μηνύματα.
Όντως, @Devil, καλά σου λένε για την κοπέλα από το Badoo. Δεν υπάρχει ίχνος αποφυγής, το θέλει. Straight forward, και σε διευκολύνει πολύ. Ήρθε διαμαντάκι μετά από την άλλη που «στην είπε» για τα emoji :whistle:

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Πλάκα θα' χει να το ζήσουμε κι αυτό...

Αυτήν, που τόσο τον θέλει, να μην την θέλει...:upside:

Nelliel

Διάσημο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,546 μηνύματα.
Τα καλύτερα "dating" apps μέχρι στιγμής είναι ινστα και Τουίτερ 😆 Έκανα το ένα public και ήρθαν βροχή οι followers και τα μηνύματα. Στο Τουίτερ τα ίδια. Στο δε Τουίτερ μου ήρθαν ένα σωρό ευκαιρίες. Πρόσκληση στο δημαρχείο, πρόσκληση σε πολιτικό δείπνο, πρόσκληση σε ένα business event, και δεν συμμαζευεται. ΤΥΝ λοιπόν σε όλα τα dating apps. Είχα δίκιο που εκεί είναι όλοι τρελοι και ανώμαλοι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αν δεν του αρέσει γιατί να βγει; Είχα βγει με έναν που έφαγε κόλλημα μαζί μου και ζήτησε να ξαναβγούμε. Δεν μου άρεσε αλλά δέχτηκα να ξαναβγω νομίζοντας ότι θα μου αρέσει την 2η φορά. Ε χειρότερα. Μετά άρχισε να εμφανίζεται μπροστά μου συνεχώς. Του είπα ότι δεν ενδιαφέρομαι και ότι τον βλέπω φιλικά και άρχισε να με βρίζει. Από τότε προσέχω πιο πολύ.

Ion.

Περιβόητο μέλος

Devil

Επιφανές μέλος

Τα καλύτερα "dating" apps μέχρι στιγμής είναι ινστα και Τουίτερ 😆 Έκανα το ένα public και ήρθαν βροχή οι followers και τα μηνύματα. Στο Τουίτερ τα ίδια. Στο δε Τουίτερ μου ήρθαν ένα σωρό ευκαιρίες. Πρόσκληση στο δημαρχείο, πρόσκληση σε πολιτικό δείπνο, πρόσκληση σε ένα business event, και δεν συμμαζευεται. ΤΥΝ λοιπόν σε όλα τα dating apps. Είχα δίκιο που εκεί είναι όλοι τρελοι και ανώμαλοι.

Αν δεν του αρέσει γιατί να βγει; Είχα βγει με έναν που έφαγε κόλλημα μαζί μου και ζήτησε να ξαναβγούμε. Δεν μου άρεσε αλλά δέχτηκα να ξαναβγω νομίζοντας ότι θα μου αρέσει την 2η φορά. Ε χειρότερα. Μετά άρχισε να εμφανίζεται μπροστά μου συνεχώς. Του είπα ότι δεν ενδιαφέρομαι και ότι τον βλέπω φιλικά και άρχισε να με βρίζει. Από τότε προσέχω πιο πολύ.

Μια απο τα ιδια και εγω εχω μια που μιλαμε που κ που και δεν ειμαι για σχέση με αυτην και με εβρισε σημερα ΧΑ ΧΑ

xmmm.jpg

Αν δεν του αρέσει γιατί να βγει; Είχα βγει με έναν που έφαγε κόλλημα μαζί μου και ζήτησε να ξαναβγούμε.

Οχι δεν μπορω να πω οτι δεν μ αρεσει αλλα θελω να την δώ κ απο κοντά. Μ αρεσε που μ έστειλε κ η αλλη μηνυμα πάντως... ειδες οταν τις αφηνεις να παιρνουν το χρόνο τους. Δε πιέζουμε ρε φιλε.. ριχνουμε το γλυκο δολωμα κ περιμενουμε χαχα

Μπέρδεμα ομως. Θα ξυπνησω Δευτερα πρωι κ θα εχω διλληματα ... αυτα ειναι προβληματα ρε φιλε !!! ΧΑΧΑ

Μπα πλέον συνεκτιμώ πολλά για να προχωρήσω σε σχεση και δινω κ ιδιαιτερη βαρυτητα στο τι έχει σπουδάσει η αλλη αν ειναι μορφωμένη και αν ειναι απο 27-28 κ πανω αν εργάζεται... πολυ σημαντικό.

Και βεβαια χαρακτηρας και να ειναι ζεστή. Να μ αρεσει κ εμφανισιακα εννοειται αλλα δε ψάχνω κ μοντέλα. Το κλικ να μ κάνει που δεν ειμαι κ δυσκολος εμφανισιακα κ προχωράμε. Και μια ατελεια να εχει η αλλη τη βρισκω σέξυ.

Τελευταία επεξεργασία:

Nelliel

Διάσημο μέλος

Devil

Επιφανές μέλος

Έχει τρελαθεί ο κοσμος, έτσι; Δεν πάμε καλά. Πλέον σταμάτησα να ασχολούμαι και ότι βγει.

Αγαμητοι είναι αυτοί με ένα κάρο κόμπλεξ σεξουαλικά να ξέρεις... Όποιος περνάει καλά κ το γλεντάει δεν φέρεται έτσι εκδικητικα επειδή δεν κολλησε με κάποια. Έλεος get a life επιτέλους. Πάμε για αλλά.

Εγω ;;; χαχα ναι να εισαι σιγουρη οτι αμα βγουμε θα κάνω βηματα πισω χαχα. Απλα σημερα Παρασκευη ηθελα να χαλαρώσω κ να πάω γυμναστήριο. Δε χάθηκε ο κοσμος με μια ημέρα. Αστην να περιμένει κ λίγο :P

Ε τι περιμένεις και εσυ οταν έχουν συνδέσει τον αντρισμο τους με όλα αυτά. Εδω τι μας έγραψε η αλλη η κοπελα τις προαλλες ηταν λέει ο άλλος σφιγμενος και ρωτουσε αν ειναι καλός... οτι να ναι. Εκεινη την ωρα μεγάλε δε ρωτάς τέτοια.... λές άλλα ωραια και πιπεράτα πραγματάκια. Μηπως να πιασουμε κ φιλοσοφικη κουβέντα ;;; :laugh:

Για μενα βασικός κανόνας ειναι να μη μπλέκεις ενδομυχα την σεξουαλικη σου υπόσταση ως άντρας ή και γυναικα με τις απορριψεις ή αν δε γουστάρει η άλλη. Καμία δεν μπορει να σου ακυρώσει οτι έχεις ζήσει και τις έντονες στιγμές που θυμάσαι και ειναι μέσα στο υποσυνειδητο σου επειδη η κοπελα δεν θελει στη τελικη ειναι δικαιωμα της.

Για να απολάυσεις το σέξ στο έπακρο και εσυ και η παρτενέρ... γιατι ο ερωτισμος μεταδίδεται. Οταν η άλλη σε βλέπει ηφαίστειο φτιάχνεται και αυτή ακομη περισσοτερο. Οποτε δεν υπάρχει περιπτωση να μην σου πει στο τέλος οτι ήσουν καλός... και χωρις να τη ρωτησεις. Και θα ξανάρθει να περάσετε ωραία αφου πέρασε τη πρώτη φορά.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια