Τι δώρο θα σας φέρει ο Άι Βασίλης;

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Αν και δεν ήμουν καλό παιδί, συννενοηθήκαμε και θα μου φέρει ρούχα από το sportdirect !!!
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
1607710342023.png

Ένα πακέτο μάσκες !!!
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Μακάρι να υπήρχε Αϊ Βασίλης αλλά ο Αϊ Βασίλης των παιδικών μας χρόνων είναι οι γονείς μας.

Περιμένω να κυκλοφορήσει το βιβλίο H Εποχή της Περιφρόνησης από τις εκδόσεις Selini και θα το κάνω δώρο στον εαυτό μου.
 

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Apple AirPods
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,815 μηνύματα.
Μια καλή καρέκλα γραφείου. Η άλλη καρέκλα μου είναι για πέταμα,κάνει θόρυβο και δεν είναι αναπαυτική για 12 ώρες υπολογιστή τη μέρα
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Στείλε αν θες ποιά θα πάρεις. Έχω καινούργια καρέκλα αλλά 2 φίλοι μου ψάχνουν αυτήν την περίοδο και μπήκα στο τρυπάκι να χαζεύω και εγώ καρέκλες τελευταία.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,815 μηνύματα.
Στείλε αν θες ποιά θα πάρεις. Έχω καινούργια καρέκλα αλλά 2 φίλοι μου ψάχνουν αυτήν την περίοδο και μπήκα στο τρυπάκι να χαζεύω και εγώ καρέκλες τελευταία.
Μάλλον καρέκλα gaming θα πάρω με budget γύρω 250€
Σκέφτομαι για αυτή τη καρέκλα, είμαι και 1.88 και 83 κιλά και η προηγούμενη καρέκλα έκανε περίπου 80€ και άντεξε μόνο 2 χρόνια και έκανε πολύ θόρυβο με τις Ρόδες και έχει χαλάσει ο μηχανισμός της πλάτης.
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,815 μηνύματα.
Ναι δεν έχω θέμα να δώσω τόσα λεφτά, αν είναι καλή και βγάλει τουλάχιστον 5 χρόνια υπολογιστή και διάβασμα σχολής δεν μου φαίνεται να πάνε χαμένα τα χρήματα έχει και πολύ καλές κριτικές, δεν θέλω στο μέλλον να έχω θέμα με τη μέση μου και να πληρώνω πολλά για γιατρούς οπότε ας δώσω αρκετά χρήματα για καρέκλα ώστε να μην χρειάζεται να δώσω για γιατρούς.
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Καλά το ότι αξίζουν τα λεφτά για καρέκλα δεν το συζητάμε, περνάμε τόσες ώρες μπροστά από PC.
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Να μου φέρει τα συγγράμματα αυτός μπας και μπορέσω να έχω για την εξεταστική, μη τυχόν κοπώ από τώρα σχεδόν σε όλα τα μαθήματα:hehe:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Υγεία και τίποτα άλλο.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Ο Άι Βασίλης δεν μπορεί φέτος να μας επισκεφτεί λόγω κορωνοιου
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 562 μηνύματα.

T C

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Ο Άι Βασίλης δεν μπορεί φέτος να μας επισκεφτεί λόγω κορωνοιου
Εξαιτίας του αυξημένου φορτίου προβλέπεται μαζική απολύμανση στις καμινάδες. Επίσης κατω απο το στολισμένο δέντρο αντι για γαλα και κουλουράκια αφήνουμε αντισηπτικά:):). Καλο 2021
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
Λυπάμαι αλλά θα σας στεναχωρήσω. Ο Άγιος Βασίλης Canta Claus δεν υπάρχει! Είναι απλά ένα διαφημιστικό δημιουργημα της Coca cola. Καταλαβαίνω οτι θιγω κάποιους φανατικούς που μεγάλωσαν με τη σκέψη του, αλλά και αυτοί κάποια στιγμή πρέπει να δουν την αλήθεια και να μη ζουν με μύθους. Χρόνια πολλά σε όλους.

fvadfvdavdaf-1024x619.jpg
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Υγεια και επιτυχία στις εξετάσεις που περιμένω να δωσω.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top