Τι θεωρείτε ελκυστικό σε ένα σώμα;

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,556 μηνύματα.

Luke87

Δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
Παλαιότερα πριν το 90 οι γυναίκες δεν ήταν γυναίκες. Χάλια μαύρα. Σε αυτό το τομέα έχουμε σημειώσει πρόοδο δεν μπορώ να πω αλλά ένα προβληματάκι έχω μόνο ρε παιδιά. Πολλά τατουάζ... :-(
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,399 μηνύματα.
Παλαιότερα πριν το 90 οι γυναίκες δεν ήταν γυναίκες. Χάλια μαύρα. Σε αυτό το τομέα έχουμε σημειώσει πρόοδο δεν μπορώ να πω αλλά ένα προβληματάκι έχω μόνο ρε παιδιά. Πολλά τατουάζ... :-(
Αν παρατηρήσεις φωτο πχ δεκαετίας 80/70 οι άνθρωποι μοιάζουν μεγαλύτεροι από ο, τι άτομα αντίστοιχης ηλικίας της εποχής μας.
Οι κομμωσεις, το ντύσιμο τους μεγάλο έδειχναν, άρα με βάσει τα σημερινά κριτήρια αισθητικής σου φαίνονται μη ελκυστικές οι γυναίκες παλαιοτέρων εποχών. Για την εποχή τους μια χαρά ήταν.
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παλαιότερα πριν το 90 οι γυναίκες δεν ήταν γυναίκες. Χάλια μαύρα. Σε αυτό το τομέα έχουμε σημειώσει πρόοδο δεν μπορώ να πω αλλά ένα προβληματάκι έχω μόνο ρε παιδιά. Πολλά τατουάζ... :-(
Η αληθεια ειναι οτι καθε εποχη εχει τα δικα ,αλλωστε χαρακτηριζεται απο αυτα ,ομως αυτη η ¨μαστιγα¨των τατουαζ ειναι λιγακι αποκρουστική σε πολλές περιπτωσεις, ειδικα στο γυναικείο σώμα ..

Εξου και πολλοι αντρες διαμαρτυρονται για την εξάλειψη της θηλυκότητας.

Ειναι κάποια ωραία διακριτικά που έρχονται και τονίζουν την θηλυκότητα, αλλά δυστηχως περάσαμε στο άλλο άκρο και εδώ ,στην υπερβολή..
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,681 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν εννοεί κάτι άλλο η ερώτηση, αλλά το να είναι γυμνασμένο το θεωρώ πολύ εκλυστικό. (άντρες /γυναίκες/άλλο)
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 825 μηνύματα.
το να συνοδεύεται από ένα ....ελκυστικό μυαλό
 

Wanda

Νεοφερμένος

Η Wanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Τα χέρια, τους γλουτούς, τις φαρδιές πλάτες και τα τατουάζ.
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,435 μηνύματα.
Ουλές/μικρά μικρά σημαδάκια
που δεν τα βλέπεις έντονα αλλά τα νιώθεις μόνο με την αφή.
 
Τελευταία επεξεργασία:

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,681 μηνύματα.
Βασικά η σωστή στάση σώματος είναι πολύ ελκυστική.
Με τις σκατοδουλειές γραφείων έχουμε γίνει όλοι καμπούρες, ας βελτιώσουμε αυτό.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 1,611 μηνύματα.
Μαρεσουν πολύ οι γεροδεμενες πλάτες, το ωραίο ανάστημα, οι φλέβες (αλίμονο :rolleyes:) και τα ωραία μπούτια. (Για άνδρες εννοείται όλα αυτα)
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,399 μηνύματα.
Μαρεσουν πολύ οι γεροδεμενες πλάτες, το ωραίο ανάστημα, οι φλέβες (αλίμονο :rolleyes:) και τα ωραία μπούτια. (Για άνδρες εννοείται όλα αυτα)
Οι φλέβες!!! Και έλεγα πως μόνο εγώ είμαι που τρελαίνομαι για φλέβες που κοντεύουν να πεταχτούν έξω. Αν συνδυάζονται και με μακριά δάχτυλα.. Είναι σουπερ
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,320 μηνύματα.
Φήμες λένε πως αν απαντήσω εγώ σε αυτό το θρεντ θα πέσουν βροχή οι ντομάτες @Memetchi (λείπει και ο ζούκοβ).
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.
Φήμες λένε πως αν απαντήσω εγώ σε αυτό το θρεντ θα πέσουν βροχή οι ντομάτες @Memetchi (λείπει και ο ζούκοβ).
Πες εσυ τη γνωμη σου ελευθερα χωρίς να προσβάλλεις, και αν στην πέσουν, υπάρχει κόσμος.

Το να μπαινεις και να σταμπάρεις τους άλλους πριν στην πέσουν, ειναι αδύναμο, είναι άδικο και γενικα ειναι μαλακία.

Μπρος, πες.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,320 μηνύματα.
Πες εσυ τη γνωμη σου ελευθερα χωρίς να προσβάλλεις, και αν στην πέσουν, υπάρχει κόσμος.

Το να μπαινεις και να σταμπάρεις τους άλλους πριν στην πέσουν, ειναι αδύναμο, είναι άδικο και γενικα ειναι μαλακία.

Μπρος, πες.
Βαλ calm down, χαβαλέ κάνουμε. Αν και αυτά είναι βέβαια inside jokes και λογικό να δημιουργούνται παρεξηγήσεις.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.
Βαλ calm down, χαβαλέ κάνουμε. Αν και αυτά είναι βέβαια inside jokes και λογικό να δημιουργούνται παρεξηγήσεις.
Ε ρε φιλε που να τα ξερω κι εγω, μπαινεις λες εκ των προτερων ααα οουυ θα μου την πει ο άλλος. Κάτσε ρε μαλακα δε μιλησε ο άλλος ακόμα ασούμε :lol:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,320 μηνύματα.
Ε ρε φιλε που να τα ξερω κι εγω, μπαινεις λες εκ των προτερων ααα οουυ θα μου την πει ο άλλος. Κάτσε ρε μαλακα δε μιλησε ο άλλος ακόμα ασούμε :lol:
Στη κουβεντούλα έκανε τις πεσιματικές του.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 1,611 μηνύματα.
Οι φλέβες!!! Και έλεγα πως μόνο εγώ είμαι που τρελαίνομαι για φλέβες που κοντεύουν να πεταχτούν έξω. Αν συνδυάζονται και με μακριά δάχτυλα.. Είναι σουπερ
Γενικά ότι παραπέμπει σε κάτι κάπως μπρουταλ κατά κάποιο τρόπο μας κάνει :lol:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.
Μακριά δάχτυλα τσεκ
Φλέβες που πετάγονται (όταν είμαι κατω απο 90 κιλά) τσεκ
Τρίχα στο σώμα τσεκ

Σκίστε τα βρακάκια σας ελεύθερα.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,320 μηνύματα.
Εμείς οι σωματικά άτριχοι και αμούστακοι δεν είμαστε για αυτή τη χώρα... Για τις ασιάτισσες μόνο έχουμε ελπίδα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top