Το πρώτο σας τσιγάρο (θέμα μόνον για καπνιστές)

juste un instant

Well-known member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 7,322 μηνύματα.

Ιππολύτη

Well-known member

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,323 μηνύματα.
Δεν καπνίζω αλλά έρχομαι με ειρηνικούς σκοπούς. Την πρώτη μου τζούρα(ρούφηγμα και κατευθείαν έξω) την έκανα στη δευτέρα γυμνασίου από το αγόρι της φίλης μου. Έκτοτε έκανα που και που σε φάση μια φορά το μήνα, όμως φέτος Τρίτη Λυκείου δεν κάνω καθόλου, είμαι αρκετά επιρρεπής και ξέρω ότι αν κάνω τώρα με το άγχος μου θα το ξεκινήσω και δε θέλω

Εχέμυθη

Well-known member

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,869 μηνύματα.
Δεν καπνιζω, ή δε ξερω αν τα 3 τσιγαρα το 3μηνο ή ο ναργιλες (με την ιδια συχνοτητα δυστυχως) με κανουν καπνιστρια, αλλα σκεφτομουν σημερα οτι πολλοι φιλοι μου μου περιεγραφαν το πρωτο τους τσιγαρο ως κατι συναρπαστικό κλπ και εγω ημουν καπως μεεχ. Ημουν 17, καλοκαιρι πριν την γ λυκειου και θυμαμαι ειχα φαει πιτσα με μακαρονια με τις φιλες μου απο γνωστη πιτσαρια στο κεντρο της Θεσσαλονικης. Γενικα δε μ αρεσε θυμαμαι καθολου σαν γευση και πνιγομουν συνεχεια και δεν ενιωθα καθολου ενοχες οπως μου περιεγραφαν οι φιλες μου. Περιμενα κατι πολυ πιο συναρπαστικο ξερω γω :P

hack3r

Well-known member

Ο Τολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6,764 μηνύματα.
3 χρόνων, Άσσο φίλτρο του παππού.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...