Φωτογραφίζοντας τα κατοικίδιά μας!

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,141 μηνύματα.
Αχ άσε :( Τόσο καιρό έμενα με τους γονείς μου που δεν ήθελαν κατοικίδιο μέσα στο σπίτι, ωστόσο φροντίζαμε τις γάτες της γειτονιάς μαζί με κάτι άλλους γείτονες (τις είχαμε εμβολιασμένες κλπ). Τώρα θα μετακομίσω εξωτερικό,σε ένα δωμάτιο 10τμ που και πάλι δεν επιτρέπονται κατοικίδια, και να επιτρέπονταν στα 10 ολόκληρα τετραγωνικά μου λίγο δύσκολα :( Οπότε ελπίζω σε λίγα χρόνια να υιοθετήσω κι εγώ μία γάτα γιατί το βιολογικό μου ρολόι με τρελαίνει κάθε φορά που βλέπω
Καλα κανεις.Μόνο οταν μπορεις πραγματικα πρεπει να παίρνεις ζωο...αλλιως δεν περνας καλα ουτε εσυ,ουτε το ζωακι.:D

Και για να μην ειμαστε και οφ.
Το σουτζουκάκι μου!

20180206_095333.jpg
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ορίστε ο δυνάστης της ζωής μου!
1626800540998.png

<3<3<3
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Καλα κανεις.Μόνο οταν μπορεις πραγματικα πρεπει να παίρνεις ζωο...αλλιως δεν περνας καλα ουτε εσυ,ουτε το ζωακι.:D

Και για να μην ειμαστε και οφ.
Το σουτζουκάκι μου!

View attachment 83520
Τι ωραια ματια ειναι αυτα.😁😁
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ορίστε ο δυνάστης της ζωής μου!
View attachment 83521
<3<3<3
Μια αγκαλια απο εμενα.😁😁
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Μπορεί να έρθει κάποια στιγμή από μόνο του το γατούλι. Έτσι έγινε και με εμένα, απλά βρήκα ένα μωρό που είχε χαθεί από τη μάνα του και τώρα το έχω ενάμιση χρόνο!
Μακάρι <3 αλλά και να έρθει για μέχρι τον Αύγουστο του 22 δε θα μπορώ να κάνω κάτι :(
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πολυ όμορφο ειναι.😁😁
Χαχαχαχαχα ευχαριστώ ❤️ ήταν της αδερφής μου αλλά το πήρα εγώ και της έδωσα την lollipop :Ρ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλα κανεις.Μόνο οταν μπορεις πραγματικα πρεπει να παίρνεις ζωο...αλλιως δεν περνας καλα ουτε εσυ,ουτε το ζωακι.:D

Και για να μην ειμαστε και οφ.
Το σουτζουκάκι μου!

View attachment 83520
Τό σουτζουκάκι είναι ένα γλυκάκι! Τι βλέμμα είναι αυτό θεέ!
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,302 μηνύματα.
Και εγώ κάτι παρόμοιο με την Εχεμυθη. Φροντίζαμε εδώ δύο γάτες κάτω στον ακάλυπτο ήταν, η μία έφυγε μια μέρα και χάθηκε ( αμφιβάλλω για το αν θα είχε αίσιο τέλος γιατί ήταν τέρμα dependent σε εμάς, ούτε λίγο πιο έξω δεν έβγαινε ) και την άλλη εδώ την υιοθέτησε ένας παππούς εδώ γείτονας που αγαπάει τις γάτες. Έχει πάθει και κρίση φύλου το γατί καθώς είναι θηλυκιά και ο παππούς την έχει ονομάσει Φλαμίνγκο. Φοβόμαστε να του το πούμε γιατί παίζει να το πάρει πατριωτικά και να πάθει και κατάθλιψη που του βγήκε θηλυκιά η γάτα.

Αλλά μέσα στο σπίτι δεν είναι μόνο οι γονείς μου αλλά και εγώ είμαι υπερβολικά τιτιζης με τα περί τάξεως. Ούτε για αστείο δεν θα άντεχα να βλέπω σκισμένα χαλιά/κουρτίνες, καλύμματα και το κυριότερο ΤΡΙΧΕΣ.

Υ.Γ. Έχει καταντήσει σουρεαλ η όλη κατάσταση να κάθεσαι στο μπαλκόνι και να ακούς όλη μέρα τον παππού " Φλαμίνγκο, Φλαμίνγκο! ".
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,141 μηνύματα.
Αλλά μέσα στο σπίτι δεν είναι μόνο οι γονείς μου αλλά και εγώ είμαι υπερβολικά τιτιζης με τα περί τάξεως. Ούτε για αστείο δεν θα άντεχα να βλέπω σκισμένα χαλιά/κουρτίνες, καλύμματα και το κυριότερο ΤΡΙΧΕΣ.
Εννοειται δεν πρεπει να παρεις ποτε γατα εσυ.
Ευτυχως οι γατες ξερουν να διαλεγουν. :D
Κατα τα αλλα ειμαστε :offtopic2:Φωτο νομιζω μπαινουν εδω.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ο αρκουδίνος μου

IMG_20210720_203838.jpg
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,141 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
D5E65B61-68B8-461B-AC39-73B0882100CB.jpeg

Όχι δεν είναι ψέμα, όχι δεν είναι λούτρινο σας λέω !
ναι ναι, είναι πανέμορφος, αξιαγάπητος και είναι ο Μπρούνο ❤️

ΥΓ: μη ρωτήσετε για ράτσα, δείτε απλά πάνω αριστερά το όνομα χρήστη :upside:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
DSCN4689.JPG
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,141 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Κοίτα, το σχοινάκι είναι απλώς βοηθητικό για να το κατεβάζω. Η σίτα "κουμπώνει" στη βάση του παραθύρου σε δυο σημεία=υποδοχείς. Ο πιο πιθανός κίνδυνος είναι να την ξεσκίσει με τις νυχάρες της που είναι μυτερές και καθόλου ευκαταφρόνητες. :look: Για τούτο και όταν τα παράθυρα είναι ανοιχτά, φροντίζω να βρίσκομαι στον ίδιο χώρο, έχοντας το νου μου.


Εδώ "παρακολουθούμε" ένα σκυλάκι. :P
DSCN4674.JPG
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top