Dating apps, online dating και θεωρίες για ραντεβού

_Christine_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,856 μηνύματα.
Εχω πεσει και σε Ιταλιδα απεγνωσμενη μανα στη δουλεια. Ειναι ασθενης μου σε μια ερευνα και σε μια φαση με ρωταει αν μπορει να εχει το τηλεφωνο μου. Της λεω ειναι στο consent form και της το κανω highlight. Μου λεει οχι αυτο, το κινητο σου θελω για να το δωσω στον γιο μου γιατι φαινεσαι πολυ καλη κοπελα.
Plot twist o γιός της ήταν ο τύπος με την cola

Nick890

Περιβόητο μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 4,586 μηνύματα.
Μόνο εγώ σκέφτομαι ότι είναι ακατάλληλος ο χώρος για να κάνεις κίνηση στην θάλασσα?🤔

Θέλω να πω ότι οι πιθανότητες μειώνονται πολύ στην θάλασσα ειδικά όταν έχει και κόσμο

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 21,893 μηνύματα.
Το οτι είμαστε εδώ Μεγάλη Παρασκευή εν μέσω κορονοϊού και λέμε ιστορίες με άβολα πεσίματα είναι κάτι που πρέπει να μελετηθεί από ψυχολόγους. :pardon:

Nelliel

Διάσημο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Μόνο εγώ σκέφτομαι ότι είναι ακατάλληλος ο χώρος για να κάνεις κίνηση στην θάλασσα?🤔

Θέλω να πω ότι οι πιθανότητες μειώνονται πολύ στην θάλασσα ειδικά όταν έχει και κόσμο
Δεν θα το λεγα. Μπορεις να κανεις κινηση αλλα πρεπει να την κανεις σωστα. Με το δικο σου σωμα δεν θα εχεις ιδιαιτερο προβλημα. Αλλα μη πας και της πεις μου αρεσεις ετσι στο ψυχρο.

Nick890

Περιβόητο μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 4,586 μηνύματα.
Δεν θα το λεγα. Μπορεις να κανεις κινηση αλλα πρεπει να την κανεις σωστα. Με το δικο σου σωμα δεν θα εχεις ιδιαιτερο προβλημα. Αλλα μη πας και της πεις μου αρεσεις ετσι στο ψυχρο.
Αν πω ότι θέλω η κοπέλα να με θέλει εγκεφαλικά θα γελάτε οπότε δεν το λέω 😂
αυτό με το σώμα το αποκλείω γιατί νιώθω ότι θα νομίζουν ότι κάνω αυτοπροβολή

Ήταν δύο κοπέλες σήμερα στην θάλασσα ,η μία πολύ καλή σε πρόσωπο ,μαλλιά αλλά και στο στυλ που έκανε eye contact (φορούσε ρούχα δεν κοίταξα κάτι άλλο :P ).

yorkie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Το οτι είμαστε εδώ Μεγάλη Παρασκευή εν μέσω κορονοϊού και λέμε ιστορίες με άβολα πεσίματα είναι κάτι που πρέπει να μελετηθεί από ψυχολόγους. :pardon:
Κάποιοι μπορεί να ναι άθεοι, άλλοι να μην πηγαίνουν λόγω κοβιντ.
Πέρασα για προσκύνημα το απόγευμα, αλλά στο μισάωρο έφυγα γιατί γινόταν της πόπης και δεν ήθελα να συνωστιστώ τόσο.
Άβολη μέρα και να κανονίζεις έξοδο γιατί είναι όλοι οικογενειακά.
Ε ποσα να πεις με τους συγγενείς όλη μέρα (που ναι και λίγοι λόγω κοβιντ) :P

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 4,008 μηνύματα.

Nelliel

Διάσημο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Αν πω ότι θέλω η κοπέλα να με θέλει εγκεφαλικά θα γελάτε οπότε δεν το λέω 😂
αυτό με το σώμα το αποκλείω γιατί νιώθω ότι θα νομίζουν ότι κάνω αυτοπροβολή

Ήταν δύο κοπέλες σήμερα στην θάλασσα ,η μία πολύ καλή σε πρόσωπο ,μαλλιά αλλά και στο στυλ που έκανε eye contact (φορούσε ρούχα δεν κοίταξα κάτι άλλο :P ).
Αν σε κοιταει προσεγγισε την και πες της ενα γεια τι κανεις και ρωτα αν ειναι η 1η φορα που ερχεται στην συγκεκριμενη παραλια, αν της αρεσει, κτλ. Κανε απλη κουβεντα και μη της την πεσεις. Στο τελος αν δεις οτι ενδιαφερεται κανονισε να ξαναβρεθειτε στην ιδια παραλια, πχ για ρακετες ή απλα ανταλλαξτε τηλεφωνα.

_Christine_

Πολύ δραστήριο μέλος

Εν τω μεταξύ οι γονείς της δε μένουν εκεί, έτσι το πε.
Τώρα πάλι θα κάνω λίγο την Λουκά αλλά με αφορμή το αρχικό μήνυμα θεωρώ πολύ βασικό να μην λέτε στους ξένους πως μένετε μόνοι.
Πείτε πως και έχετε σχέση και δεν μένετε μόνη και γενικά έχετε κόσμο έξω που σας περιμένει.
Ιδίως σε τέτοιους ξένους. Ο μόνος λόγος που το αναφέρω είναι επειδή έχουν δει πολλά τραγικά πράγματα να συμβαίνουν και Ελλάδα και εξωτερικό με απλά μια χαιρετούρα.
@Agaphbou πήρα αφορμή το μήνυμα για να πώ αυτό που ίσως ορισμένοι να μην το έχουν σκεφτεί (κι εγώ δεν το σκεφτόμουν).

hack3r

Επιφανές μέλος

Ο Τόλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού . Έχει γράψει 10,132 μηνύματα.
Μπορείτε επίσης να έχετε ένα Πιτμπουλ στο σπίτι και μετά δε θα σας νοιάζει και τόσο σε ποιους λέτε τι.

yorkie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Καλά αυτό με τα προσωπικά στοιχεία, συλλογή, παρακολούθηση και ο,τι άλλο ισχύει και εδώ.

Πόσο μάλλον η έκθεση με φωτό.
Θέλω να πω ο κίνδυνος παντού υπάρχει.
Πόσο μάλλον όταν ο άλλος σταδιακά συλλέγει πληροφορίες για σένα.
Το λέω γιατί κάτι έχει πάρει το αυτί μου, αν και είμαι σχετικά καινούργια εδώ

Μπορείς να περιορίσεις την έκθεση σου irl ή στο Ίντερνετ αλλά και πάλι ως ένα βαθμό. Αν σκεφτούμε ποσα στοιχεία δινουμε καθημερινα θα αναθεωρήσουμε για πολλά που λέγονται εδώ. Δυστυχώς ή ευτυχώς είναι και θέμα τύχης. Στο να πέσεις σε κάποιον προβληματικό που θα κολλήσει και δεν θα διστάσει να φερθεί με παρανοϊκό ή απλώς παραβιαστικό τρόπο

_Christine_

Πολύ δραστήριο μέλος

Nick890

Περιβόητο μέλος

Αν σε κοιταει προσεγγισε την και πες της ενα γεια τι κανεις και ρωτα αν ειναι η 1η φορα που ερχεται στην συγκεκριμενη παραλια, αν της αρεσει, κτλ. Κανε απλη κουβεντα και μη της την πεσεις. Στο τελος αν δεις οτι ενδιαφερεται κανονισε να ξαναβρεθειτε στην ιδια παραλια, πχ για ρακετες ή απλα ανταλλαξτε τηλεφωνα.
Ε αυτό είναι πολύ ορατο(κατά την γνώμη μου ) γιατί θα ξέρει ποιος είναι ο στόχος μου .Το πηγαίνω πιο smooth συνήθως

Δηλαδή αν έπαιζαν ρακέτες θα πήγαινα άνετα να έπαιζα εκεί και σιγά σιγά να έκανα escalation χωρίς να ξέρει ποιος είναι στόχος μου (μυστήριο)

_Christine_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ε αυτό είναι πολύ ορατο(κατά την γνώμη μου ) γιατί θα ξέρει ποιος είναι ο στόχος μου .Το πηγαίνω πιο smooth συνήθως

Δηλαδή αν έπαιζαν ρακέτες θα πήγαινα άνετα να έπαιζα εκεί και σιγά σιγά να έκανα escalation χωρίς να ξέρει ποιος είναι στόχος μου (μυστήριο)
Δεν θέλω να στο χαλάσω, αλλά ξέρει:P

Fast

Περιβόητο μέλος

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,342 μηνύματα.

hack3r

Επιφανές μέλος

Ο Τόλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού . Έχει γράψει 10,132 μηνύματα.

Nick890

Περιβόητο μέλος

Δεν θέλω να στο χαλάσω, αλλά ξέρει:P
Δεν θα ξέρει γιατί ίσως εγώ να πήγαινα για το τακ τακ της ρακέτας χωρις να έχω κάποιο άλλο στόχο .Και αυτό είναι το ωραίο νομίζω, να προσπαθείς να καταλάβεις τελικα πως σε βλέπει ο άλλος .

Αντιθετος,δεν είναι turn off όταν ξέρεις τις προθέσεις του άλλου ?🤔

Gaspar

Διάσημο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Αστυνομικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,334 μηνύματα.

Felid

Διάσημο μέλος

Η Felid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,919 μηνύματα.

Αντρικά μυαλά... Μερικές φορές είστε τόσο clueless. :no:

Χωρίς παρεξήγηση :jester:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν θα ξέρει γιατί ίσως εγώ να πήγαινα για το τακ τακ της ρακέτας χωρις να έχω κάποιο άλλο στόχο .Και αυτό είναι το ωραίο νομίζω, να προσπαθείς να καταλάβεις τελικα πως σε βλέπει ο άλλος .

That's what you think. :cool2:

_Christine_

Πολύ δραστήριο μέλος

Αντρικά μυαλά... Μερικές φορές είστε τόσο clueless. :no:

Χωρίς παρεξήγηση :jester:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

That's what you think. :cool2:
Δεν θα ξέρει ενώ αυτή σε εχει ήδη σχολιάσει 30 φορές με τη φίλη της μέχρι και το μικρό σου δαχτυλάκι έχει κανει πλάνο τι θα φορέσει πρώτο ραντεβού και έχει ήδη προσχεδιάσει exit strategy σε περίπτωση που πάει χάλια.

based on a true story

Χρήστες Βρείτε παρόμοια