Dating apps, online dating και θεωρίες για ραντεβού

_Christine_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,746 μηνύματα.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,385 μηνύματα.
Τι παράδειγμα βρήκες! Το μόνο πράγμα που θα δεχομουν από άνθρωπο που μισεί τις γάτες θα ήταν ένα ποτήρι νερό αν βρισκόμουν στην έρημο. Τι σεξ μου λες τώρα!
Χαχχαχαχαχαχαχαχα! Πωπω εγώ σκέφτομαι ότι έχω ορνιθοφοβια και γενικά τα απεχθάνομαι τα πτηνά. Αν έβγαινα με κανέναν με κάνα παπαγάλο θα έλεγα "πάρε το πουλί σου και σ'άλλη παραλία".
Κατά τα άλλα κι εγώ τις λατρεύω τις γάτες

_Christine_

Πολύ δραστήριο μέλος

ilias90

Δραστήριο μέλος

Ο ilias90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 461 μηνύματα.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,385 μηνύματα.
πιστεύω με 100% βεβαιότητα πως δεν θα καταλάβαινε πως αναφερόσουν στον παπαγάλο.
Χοχοχο! Εγώ τον παπαγάλο έλεγα πάντως! Τώρα αυτός ο,τι θέλει ας καταλάβαινε έτσι κι αλλιώς αυτή η σχέση δε θά είχε μέλλον

ilias90

Δραστήριο μέλος

Ο ilias90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Χαχχαχαχαχαχαχαχα! Πωπω εγώ σκέφτομαι ότι έχω ορνιθοφοβια και γενικά τα απεχθάνομαι τα πτηνά. Αν έβγαινα με κανέναν με κάνα παπαγάλο θα έλεγα "πάρε το πουλί σου και σ'άλλη παραλία".
Κατά τα άλλα κι εγώ τις λατρεύω τις γάτες
Εμένα πάντως μου έχει τύχει να ξενερώσω πραγματικά με κοπέλα που σιχαινόταν τις γάτες.

Nelliel

Διάσημο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,766 μηνύματα.
Αν καποιος μου πει οτι σιχαινεται γατες, σκυλια και κατοικιδια ξενερωνω. Ο τυπος που μοιαζει με τον Χαρυ δεν θελει να παμε για καφε αλλα να κατσουμε σε εστιατοριο εξω στον ηλιο. +1 για την κινηση του. Το οτι φαινεται φυσιολογικος με βαζει σε υποψιες. Κατι θα εχει, δεν μπορει να ειναι νορμαλ.

hack3r

Επιφανές μέλος

Ο Τόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού . Έχει γράψει 10,068 μηνύματα.
Μπορεί ο άλλος να είναι αλλεργικός στις γάτες...

Nelliel

Διάσημο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,766 μηνύματα.
Ξεχασα να αναφερω εναν αλλο που στο προφιλ του ειχε ως ιδανικο ραντεβου το window shopping.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μπορεί ο άλλος να είναι αλλεργικός στις γάτες...
Αλλο το αλλεργικος, αλλα το σιχαινομαι. Ειναι 2 διαφορετικες εννοιες. Εχω συναντησει τυπο με σκυλο που το ραντεβου πηγε καλα αλλα δεν προχωρησε γιατι του ειπα οτι εχω 2 γατες και αυτος ειναι αλλεργικος στις γατες και εχει ασθμα. Δεν τις σιχαινεται ομως. Του αρεσουν αλλα δεν μπορει να βρισκεται στον ιδιο χωρο με αυτες.

EvanescenceQ

Διακεκριμένο μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 7,977 μηνύματα.
Μη βαζουμε ετικετες το αγαπω τα ζωα ισον υπεροχος ή ανεκτος χαρακτηρας ετσι?Το οτι καποιος αγαπαει τα ζωα δεν τον αγιοποιει θελω να πω να βλεπουμε και αλλες πτυχες του χαρακτηρα του για να βγαλουμε ενα α συμπερασμα.
Για μενα η απεχθεια για τα ζωα ειναι αρνητικο ομως και το να εχει καποιος ενα κατοικιδιο για παραδειγμα δεν μου δινει καποια μπονους υπερ του.Θελω να δω και αλλα πραγματα καταλαβατε και σιγουρα αυτο δεν ειναι μοναδικο κριτηριο για μενα.Για αλλους μπορει.
Θελω να δω και αλλα πραγματα στο γενικο του τον αλλον,πως φερεται,πως αντιδραει,τι βγαζει γενικα,θα με ρωτησετε που θα τα δεις αυτα σε ενα μονο date,μα δεν φαινονται σε ενα πρωτο date ολα αυτα ακριβως γιατι θα κουκουλωσει καποια θα εμφανισει άλλα.Εκει που εχω περισσοτερικα θετικα εκει θελω να ξαναβγω σε ενα δευτερο και τριτο ραντεβου καταλαβατε.
καπως ετσι ειναι και η φιλοσοφια μου για τα dates χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν εχω υπαρξει και σε one night και σε blind τερμα blind ραντεβου.
Απλα θελω να βλεπω και αλλα πραγματα στον αλλον.

Λένω

Περιβόητο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,663 μηνύματα.

_Christine_

Πολύ δραστήριο μέλος

Alkis2021

Νεοφερμένος

Ο Alkis2021 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Τα dating apps στην Ελλάδα είναι πιο εύκολα στην χρήση τους απο τις γυναίκες.Οι άντρες είναι πολλοί και έχουν σκληρό ανταγωνισμό οπότε αν δεν είναι κάποιος αρκετά εμφανίσιμος(ή είναι εμφανίσισμος αλλα δεν έχει ιδέα πως να βγάζει καλές φώτο) δεν έχει και πολλές πιθανότητες.Σε άλλες χώρες δεν είναι το ίδιο και εξαρτάται απο την χώρα.

Nelliel

Διάσημο μέλος

Λοιπον, ο αρχιτεκτονας μολις εχασε 5 ποντους. Θελει να παμε για φαγητο και τον ρωτησα αν εχει καποιο μερος να προτεινει και τι μου λεει; Η ταδε περιοχη ειναι καλη γιατι περναει και πολυς κοσμος. Δηλαδη συγγνωμη, βγαινεις ραντεβου και αντι να αφοσιωθεις στην κοπελα που θα εχεις απεναντι σου, θελεις να κοιτας τις διερχομενες γκομενες; Ειμαι στα προθυρα να το ακυρωσω. Ποσο μαλακας.

EvanescenceQ

Διακεκριμένο μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 7,977 μηνύματα.
Λοιπον, ο αρχιτεκτονας μολις εχασε 5 ποντους. Θελει να παμε για φαγητο και τον ρωτησα αν εχει καποιο μερος να προτεινει και τι μου λεει; Η ταδε περιοχη ειναι καλη γιατι περναει και πολυς κοσμος. Δηλαδη συγγνωμη, βγαινεις ραντεβου και αντι να αφοσιωθεις στην κοπελα που θα εχεις απεναντι σου, θελεις να κοιτας τις διερχομενες γκομενες; Ειμαι στα προθυρα να το ακυρωσω. Ποσο μαλακας.
Εννοειται εκτος και αν ηθελε την πολυκοσμια για δικη του ασφαλεια :D

Aura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Ε και εσύ ρε παιδί μου κανείς δεν σ΄αρέσει !
Μπορεί να μην του αρέσει η ησυχία να θέλει κόσμο ο άνθρωπος .
Αμέσως μαλάκας!
Ε είναι μουντ αυτό για ραντεβού τώρα..

Gaspar

Διάσημο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Αστυνομικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,324 μηνύματα.
Θα το είπε για να βγάλει το προφίλ κοινωνικού εξωστρεφή
και για να νοιώσεις ασφαλής.
συνέχισε κανονικά

ilias90

Δραστήριο μέλος

Τα μηνύματά σου στο νήμα άνετα εμπνέουν για ανάλογη σειρά στο Netflix, με μια κοπέλα που ψάχνει επιτέλους τον έναν και ενημερώνει συνεχώς το φαν κλαμπ της στο φόρουμ, που έχει αρχίσει να ταυτίζεται μαζί της και να έχει αγωνία για το τι θα γίνει.

Βέβαια στο τέλος η πρωταγωνίστρια γνωρίζει έναν από κοντά, ερωτεύεται τρελά και ξεχνάει τελείως τον κόσμο που αδημονεί να μάθει τι έγινε. Μετά από κάναν χρόνο, ξαναθυμάται το e-steki, γράφει τι έγινε με τον τύπο και το πόσο καλά είναι και καταλήγει στο: "Βγείτε έξω και ερωτευτείτε ρε μλκες. Τα dating apps are for loosers." Απόλυτο plot twist δηλαδή.
😅😂

hack3r

Επιφανές μέλος

Ο Τόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού . Έχει γράψει 10,068 μηνύματα.
Τα μηνύματά σου στο νήμα άνετα εμπνέουν για ανάλογη σειρά στο Netflix, με μια κοπέλα που ψάχνει επιτέλους τον έναν και ενημερώνει συνεχώς το φαν κλαμπ της στο φόρουμ, που έχει αρχίσει να ταυτίζεται μαζί της και να έχει αγωνία για το τι θα γίνει.

Βέβαια στο τέλος η πρωταγωνίστρια γνωρίζει έναν από κοντά, ερωτεύεται τρελά και ξεχνάει τελείως τον κόσμο που αδημονεί να μάθει τι έγινε. Μετά από κάναν χρόνο, ξαναθυμάται το e-steki, γράφει τι έγινε με τον τύπο και το πόσο καλά είναι και καταλήγει στο: "Βγείτε έξω και ερωτευτείτε ρε μλκες. Τα dating apps are for loosers." Απόλυτο plot twist δηλαδή.
😅😂
Υπάρχει και alternate ending που περιλαμβάνει γάτες.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,703 μηνύματα.
Θα το είπε για να βγάλει το προφίλ κοινωνικού εξωστρεφή
και για να νοιώσεις ασφαλής.
συνέχισε κανονικά
Κιαν της πρότεινε να την πάει κάπου, όπου δεν περπατούν ακόμα και κατσίκια.
Τί θα μας έλεγε;
Μάλλον οτι θα φοβόταν.

Τί να σου πει ο άνθρωπος βρε Νέλλη.
Πρότεινε του να κάνει εξετάσεις DNA, μαγνητικές απ' την κορφή ώς τα νύχια...χμμμ και δε προτείνω κάποιες άλλλλες, 5 λού ήθελα να βάλω, γιατι κόντεψα να σκάσω απο τα γέλια.
Φαντάσου να του πρότεινες να κάνει και σ..ε..α..γρ΄φ..α.:teasing::crazy::teasing:
Εγώ τον βλέπω να είναι αρκετά οξύνους ο Αρχιτέκτων.
Και το θέμα δεν είναι αν εσύ μπορείς να τον ξεπεράσεις, αλλά ΑΝ μπορείς να βάλεις σε ενέργεια την θηλυκότητα σου και να του δώσεις εμπνεύσεις.
Γιατι ως Αρχιτέκτονας, το στοιχείο της καλαισθησίας το έχει σπουδάσει.
Κάτι χρυσές τομές, κάτι με συνδυασμούς χρωμάτων και άλλα πολλά...
κάτι με όψεις και τομές στα σχέδια που κάνει ή και φαντάζεται ακόμα...
τι άλλο να σου γράψω πια...

Θα εκπλαγώ αν βρεις τον γρίφο. :teasing::morning1:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια